За кафе

  • 3 236
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 999
Пила съм по 2-3 кафета на ден и докато бях бременна, и докато кърмех. И двете ми деца бяха изключително спокойни  поспаливи бебета. Не мисля, че има нещо общо между кафепиенето и характера на детето.

# 46
  • Мнения: 741
И аз пиех всеки ден кафе,нищо му няма на детето,напротив много е спокоен и кротък.Лека бременност!

# 47
  • Мнения: 5 026
Пила съм по кафе на ден през цялата бременност-бебето ми е спокойно Simple Smile

# 48
  • Мнения: 455
Разбира се, че няма нищо общо с това какво ще бъде бебето - ревливо или не. Аз винаги съм пила много кафе и когато забременях продължих да пия кафе, но го сведох до едно-две на ден. Детето си ми беше невероятно спокойто бебе.
Какво общо ще има кафето с нрава на бебето?  newsm78

# 49
  • Мнения: 545
Аз пиех по едно кафе сутрин с мляко!Според АГ-то ми може до три дневно?Мен ме беше шубе.Кумата ми не пиеше кафе,а бебето й е адски ревливо и неспокойно!
Само те съветвам,ако ти се пие,пийвай си спокойно,но недей да пиеш безкофеиново,извличат кофеина с разни химикали!
Според мен,ако ти си спокойна и бебчето ти ще бъде такова!

# 50
  • Мнения: 1 701
Пила съм по 1-2 кафета с мляко на ден по време на бременността, че и след това - докато кърмех и не сме имали проблеми. Кали е едно спокойно и щастливо детенце!  Sunglasses

# 51
  • Мнения: 27 524
Няма проблем. Не бива да се прекалява, но може да пиеш, да. Аз лично кафе не обичам и пия заради сравнително нискто си кръвно по едно сутрин. Пиех и по време на бременността. Във френските книги пише до 5 кафета (но там са много слаби, де, редки и дълги). Ако е еспресо да не са повече от три за деня да кажем. Не се притеснявай. И кола, и шоколад може да си хапваш  Hug

# 52
  • Варна
  • Мнения: 506
Пия всеки ден по едно голямо кафе - и през бременността и сега като кърмя. Бебето ми е от спокойните и поспаливите.

# 53
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Пила съм по2-3 кафета и бебето ми е много спокойно. PeaceСпоред мен това са бабини деветини

# 54
  • Мнения: 770
Не съм пила кафе през бременността и по време на кърмене!

# 55
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Лелееееееееее като Ви чета и оставам с впечатление, че сте адски горди с това, че сте пили по време на бременност и кърмене кафе и това адски ме поразява Shocked
Ами защо направо не кажете и защо така горещо се фукате с кафе пиенето си?Какво спечелихте от това наливане с кафе???(защото между постовете открих и майчета, който са пили по 5 - 6 кафета на ден Shocked)
Между другото, колкото и да не ви се вярва, една ябълка ще ви вдигне 6 пъти повече отколкото едно кафе Peace
Колко е напреднала науката Peaceвече са измислени толкова много начини да се прикрият негативите от определени неща, че май на никой не му пука Tired

# 56
  • София
  • Мнения: 606
Пиех по 1-2 кафета и пиех много кола, защото съм с ниско кръвно. Детето ми е много спокойно и спи прекрасно. В родилният дом акушерката констатира, че сигурно съм била много спокойна през бремеността, защото детето е най-кроткото, което е срещала. За протокола работих до последно и то с много безсънни нощи и нерви.

# 57
  • Мнения: 1 029
пиех си кафе като бременна,не мисля че е нещо фатално.Обожавам сутришното си кафе и се чувствам много добре като (и след като)си го пия Simple Smile
Лелееееееееее като Ви чета и оставам с впечатление, че сте адски горди с това, че сте пили по време на бременност и кърмене кафе и това адски ме поразява Shocked
Tired

междудругото като ме приеха за раждане и си говорихме с едно момиче,което роди непосредствено след мен.тя каза че е спряла кафето,дори и натуралните сокове през бременността заради консервантите в тях.Но си спимням че говорихме за кафето и тя ми разясняваше колко е вредно и тн....
родих си аз,вси4ко беше перфектно,а моми4ето го сложиха да ражда по спешност,защото плацентата и околоплодните и води бяха ужасни  Sick

# 58
  • Плевен
  • Мнения: 238
Не пиех кафе да ми се събират 5-6 кафета за цялата бременност,бебка е много спокойно бебе.

# 59
  • София
  • Мнения: 44 095
аз пиех чат пат капучино или какао, но и доста кола и шоколад, с ниско кръвно съм по принцип - сина ми беше и е доста ревлив и неспокоен....абе няма мира това дете, но не мисля, че точно кофеина е проблема...просто си е такова - шило и половина...

Общи условия

Активация на акаунт