«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 378 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-10 от 10 отговора
«дравейте мами!
¬ момента избирам цветове за кухн€та си. ’аресвам пастелни цветове. ћного ми допада тъмносив едноцветен плот. ¬ една от фирмите обаче, където ходихме се опитаха да ме разубед€т с довода, че такива плотове лесно се драскат, по-скоро много им личат резките. »скам да попитам обаче мами, които имат такъв за отзиви.
÷итирай

ћнени€: 740
ƒраскането на плота зависи от повърхността му - лъскавите плотове се драскат най-лесно, матовите се драскат по-малко, но пък поражени€та са твърде видими. »збери си плот с грапава повърхност.
ѕастелните плотове обикновено имат матова повърхност, така че са те посъветвали съвсем правилно.
÷итирай

Galaxy 13197853088

ћнени€: 1 620
√рапава  Peace
÷итирай

на майната си

ћнени€: 271
јз съм точно с такъв - тъмно сив като металик, мнооого мраз€ ала мозайка десенчетата, н€мам оплаквани€.  акъвто и да е, ако знам, че е надраскан ще ми избожда очите  Smile
÷итирай

¬арна

ћнени€: 20
» мо€т ще е такъв, избрахме го за да контрастира на почти белите вратички на кухн€та.. Ќ€мам търпение да го вид€ как ще стои в действителност.. #Crazy
÷итирай

¬ сигурни ръце

ћнени€: 824
Ќай-веро€тно питането ти е за работен,а не за бар плот.»здръжливостта не зависи от цвета,а от материала.–аботните плотове са много издръжливи,влаго и водоустойчиви.Ќе се надраскват лесно,но ако си поставиш за цел ще успееш Smile.ѕо друг начин стои въпросът,ако се касае за бар плот.ћо€т е червен и полиран,освен ваза нищо друго не слагам на него,защото се драска.Ќо той по-скоро е акцент в кухн€та,отколкото функционален.
÷итирай

ћнени€: 13 561
Ќаши€т е сив, термоустойчив и с покритие, което го предпазва от наран€ване. –ежа си спокойно на него без дъска  Laughing има ги в Ѕриколаж, дебелина 4 см.
÷итирай

Miss Sixty, в гол€ма грешка си!
ѕлотовете за бюра, за работно пространство или за бар са все едни и същи.
ѕредставл€ват сърцевина от ѕƒ„ с ламинатно покритие, според производител€ - 0,7-0,9 мм.
»здържливостта си е една и съща, понеже покритието / материала / е един и същ. ѕодатливостта на драскане зависи само и единствено от повърхността.

“ова на снимката на Ќикол е плот, декор “итан и е с грапаво покритие / не матово / - въпреки че не е съвсем изразено грапаво. “ова покритие се прави специално за този декор.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 428
“ук има много полезна информаци€:
http://home.pop.bg/article34335.html
÷итирай

¬ сигурни ръце

ћнени€: 824
Miss Sixty, в гол€ма грешка си!
ѕлотовете за бюра, за работно пространство или за бар са все едни и същи.
ѕредставл€ват сърцевина от ѕƒ„ с ламинатно покритие, според производител€ - 0,7-0,9 мм.
»здържливостта си е една и съща, понеже покритието / материала / е един и същ. ѕодатливостта на драскане зависи само и единствено от повърхността.

“ова на снимката на Ќикол е плот, декор “итан и е с грапаво покритие / не матово / - въпреки че не е съвсем изразено грапаво. “ова покритие се прави специално за този декор.
Ќе съм в грешка!ѕокрието на работни€ ми плот е същото като на Ќикол,а това на бара мнооооооооооооого различно.Ќищо общо с ламинатни покрити€. Embarassed
÷итирай

јко покритието на плота на тво€ бар не е от ламинат, тогава говорим за съвсем други материали. Peace
јз об€сн€вам разликата в повърхностите на ламиниран плот и защо се препоръчва използването на грапав такъв за работно пространство.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-10 от 10 отговора