Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора
Sluchvalo li Vi si e nevolno da prekalite s nyakoi lekarstva.Prez lyatoto imah lichni problemi i prakalih malko s valeriana.Saprugat mi se uplashi i me zavede v Barza pomost, Kadeto mi napraviha promivka na stomaha i me vkluchiha nyakolko chasa na sistema.Sega mi se nalaga da zapochna nova rabota i mi iskat udostoverenie ot psihodispansera. Az mnogo se pritesnyavam, dali ne me vodyat na nyakakav otchet. Na nyakoi sluchalo li mu se e podobno nesto.Molya da spodelite.
Цитирай

София

Опитала си да се самоубиеш с валериан ли  newsm78
Цитирай

Не би трябвало да имаш проблем, заради този случай.
Цитирай

Sofia

Sluchvalo li Vi si e nevolno da prekalite s nyakoi lekarstva.Prez lyatoto imah lichni problemi i prakalih malko s valeriana.Saprugat mi se uplashi i me zavede v Barza pomost, Kadeto mi napraviha promivka na stomaha i me vkluchiha nyakolko chasa na sistema.Sega mi se nalaga da zapochna nova rabota i mi iskat udostoverenie ot psihodispansera. Az mnogo se pritesnyavam, dali ne me vodyat na nyakakav otchet. Na nyakoi sluchalo li mu se e podobno nesto.Molya da spodelite.
Пиши на кирилица моля те. Зависи ако си нагълтала много хапчета умишленно може и да се водиш някъда на отчет. Моя приятелка се беше нагълтала умишленно с голяма доза и се води някъде на отчет. Но ако си взела по голяма доза едва ли.
Цитирай

Учет е думата, отчет е друго.
Напоследък питат близките, дали искат пациента им да се води на учет.
Ако се води на учет, последващо извикване на бърза помощ ( и полиция задължително ) става по-лесно и по-бързо.
Цитирай

Плевен

Никога не ми се е случвало при започване на работа да ми искат свидетелство за психичното състояние. Само за съдимост.
Ти къде си лежала? В смисъл къде са те лекували и промивали. От там дадоха ли ти епикриза? докумнети за личния лекар? Близките ти на какво мнение са?
Ако си освидетелствана щеше да го знаеш предполагам.
Споко.
Цитирай
Процедурите ги извършиха във вътрешно отделение на местната болница.Не са давали никакви документи, нито епикриза, нищо.Само ме накараха да заплатя изразходваните консумативи. Не са ми искали и личната карта.Но наскоро се скарах с една позната и тя ми каза че ме водят на отчет.Затова се притеснявам.
Цитирай

Едва ли,даже по скоро не,но не се самолекувай има достатъчно специалисти за този проблем.
Цитирай

Germany

Но наскоро се скарах с една позната и тя ми каза че ме водят на отчет.
newsm78
Пoзнатата ти се занимава с отчетите или просто така си говори?
« Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 13:10 от Biba Sparrow »
Цитирай

Варна

Сани, не би трябвало да се водиш на учет, ако случайно си изгълтала повечко валериан.
Но ако си го направила нарочно, може и да те водят. Като психически нестабилна. Макар че за пръв път чувам някой да пробва такова нещо точно с валериан.
А познатата, с която си се скарала там ли работи? Щото ако не работи там няма как да знае къде, как и защо се водиш.
Цитирай

Плевен

Намирисва ми на пързалка тая тема.  newsm78

Сетих се за темата, на Лиска ли беше, за Мента, Глог и Валериан...

Сигурно трялва да изпиеш умопомрачително количество, че да стигнеш до болница...  newsm78
Цитирай

Сигурно трялва да изпиеш умопомрачително количество, че да стигнеш до болница...  newsm78

Неееее, достатъчно е да изпиеш три хапчета, но драматично да припадаш и да прошепнеш без сили "Скъпи, аз... изпих... хапчета..." - останалото го прави фантазията (или гузната съвест) на "скъпото".  Позната от спешното ми е разказвала как обезумели съпрузи докарват "отровени" съпруги, които (в последствие се оказва) са изпили два блистера витамини  Laughing
Цитирай

София

Съвсем не че темата е смешна, нито повода, но  35
Валериан .... злоупотреба с валериан ...
Към авторката: Ако се притесяваш дали те водят някъде, просто иди до психодиспансера и кажи, че от еди-къде си ти искат удостоверение, че не им се водиш. Трябва да ти дадат бележка с печат "не се води на отчет".
Цитирай

При завързани и критични ситуации аз препоръчвам да се злоупотребява с Дъмпъл.Стара,изпитана рецепта и няма отчети.
Цитирай

На учет се водят хора със сериозни психически заболявания - ти с такова ли си ?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора