Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

БГ - София

Това е въпроса. И колко струват?
Благодаря ви предварително   bouquet !
Цитирай

DE

Била , Метро
Цитирай

София

В метро наскоро имасше промоция , кана плюс 2 филтъра за около 30лв

Един съвет- гледай да е по-голяма каната,  за да не свършва като налееш 2 чаши вода. Освен това е важно да се събира в хладилника на вратата , за да имате и лятото студена чиста вода.

Успех с покупката!
Цитирай

БГ - София

Благодаря ви, момичета!
Цитирай

Моля, някой да сподели впечатления от каната. Моят мъж купил по самоинициатива, но аз нещо и' нямам вяра.
Цитирай

София

Ние с жена ми вече ползваме втора такава кана, (първата  се оказа, че не може да лети  Laughing)
Ползвал съм такава кана в различни градове на БГ и резултатът винаги е бил много добър.   Дори в някои градове като Добрич, Варна  и Бургас съм намирал вкусови разлики  преди и след филтриране, но в София Водата е по-мека и разлика във вкуса почти няма.
Ще спомена също , че в Германия този тип филтриращи кани са много разпространени.

У нас  не само пием вода филтрирана от Брита , но и с такава готвим, правим кафе и дори пълним ютията  Smile

Цитирай

Пловдив

Ние сме много доволни-аз готвя само с такава вода,пием я(водата в Пл е много варовита),различен е вкуса,но се свиква и е приятна.Купуваме си патрони от Метро по 1 на месец (за около 8-9 лв).Добра покупка Peace
Цитирай

Варна

Ние дълги години ползвахме такава кана. Бяхме  доволни. Купихме я от Метро и филтри от там. От доста време обаче вече сме на автомат за вода. Това вече е друго нещо по удобно е според мен и е за предпочитане. Избора е ваш.
Цитирай

София

Нашата кана я взехме от Метро. Определено има разлика във вкуса на водата, много е приятен  Peace На дребната само такава вода давам и спряхме да купуваме минерална.
Цитирай

Брей, какво чудо съм имала в къщи, пък аз като я донесе мъжа... #Cussing out smile_angry fight bash smile3513
Цитирай

София

Брей, какво чудо съм имала в къщи, пък аз като я донесе мъжа... #Cussing out smile_angry fight bash smile3513
Е, сега май е време за  Love , стига му толкоз бой  Wink
А сега сериозно, каната си заслужава, поне според мен  Peace
Цитирай

Ползваме Брита повече от 6 години, сменям филтъра вс. месец-много съм доволна Peace...
Има ги в Метро
Цитирай

в зоната на здрача

Свеки предложи да ни купи такава за Коледа,аз и казах че не я ща....
Ама сега като ви чета ...да взема да и кажа че искам .. Thinking
Цитирай

Пловдив

Свеки предложи да ни купи такава за Коледа,аз и казах че не я ща....
Ама сега като ви чета ...да взема да и кажа че искам .. Thinking

Вземи,ако водата ви не позволява директна консумация..
по едно време забелязвах парченца въгленчета от филтъра във водата,затова се въздържам да дам на бебока.Скоро не съм се заглеждала.

П.С.Много ме впечатлиха гоблените и също рамките към тях -чудни са  Peace
Цитирай

в зоната на здрача

Hug Благодаря ти..Туранага_Санka,ти пък имаш хубав ник. Wink
Знам ли тая кана,ще си помисля,водата ни е хубава.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора