Отзиви за мебелна къща "Явор"-Пазарджик

  • 54 857
  • 229
  •   1
Отговори
# 210
  • DE
  • Мнения: 967
Аз имам диван от Явор, който е произведен в Хонг-Конг и съм много доволна от него.
Имам и холни модули, които са произведени в Полша и са страааашни. Няма никакви забележки.
За толкова пари даже са идеални.
Който иска най най, трябва да се бръкне по-дълбоко!!

# 211
  • Мнения: 1 952
За мен лично мебелите в този магазин са нещо като обзавеждането от социализма- масови, грозни и кичозни.
Направих голяма грешка да си поръчам матрак от тях, до днешен ден го няма, въпреки че срокът отдавна изтече, да не изпадам и в подробности колко некоректни са. Много мразя някой да се опитва да ме прецака. И защо не им забранят да се рекламират като българските мебели.

# 212
  • Мнения: 1 531
аз искам само да вметна, че наистина е нечестно да се рекламират като български от пазарджик Naughty не мога да опиша ужасението си, че еедна проавачка нагло призна на 'приозведено в бг', че продава турска стока ooooh!

# 213
  • Мнения: 1 952
Продава турска стока и то една....ми те 90% от търговците на Произведено в Б-я са магазини или складове от Илиенци с турса или в най-добрия случай турска стока.

# 214
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
На времето, говоря преди 15 години,
мебелна къща "Явор" беше с много добра продукция.

Но тогава функционираше и завода.
Предишното ни жилище беше обзаведено само с техни мебели.
Еми и до момента не са мръднали.
Едно с раздвижен дизайн, второ по наши размери и трето по наши проекти.

Сега, обаче, разчитат на стара слава.
Завода не работи, а те ползват само името.

# 215
  • Бургас
  • Мнения: 195
Ходила съм в "Явор" във Варна и мога да кажа, че по-голямата част от продукцията е полска...Има и турска, но не тази, която е качествена! Имат и спално обзавеждане, за което твърдят, че е италианско Laughing...В началото им хвърлихме око, но като пипнеш тук-там и виждаш колко е паянтово!
За кухните да не говорим...Относно турските мебели...Трябва да ви кажа, че като изработка, качество и външен вид нямат нищо общо с това, което се предлага на нашия пазар! Тук се внася ефтина стока, а цените си ги приравняват с тези, на качествените мебели, които се продават в Турция...От безкрайните ми обиколки по мебелни магазини там, мога да кажа, че са изключително здрави, удобни и красиви PeaceПоследния път си взехме секция за 1100 лири, която мъжът ми сглоби и по негово мнение е доста качествена изработка, а той се е занимавал с дърводелство преди години. Да не говорим, че за тази цена тук не може да се намери такава! Комбинирана е с кожа и черно стъкло, както и има лед осветление и в двете витрини...Взехме си и холна масичка, която е в комплект със секцията.С кожени крака, а плота отново е комбинация от черно стъкло и пдч с цвят на секцията...Изключително съм доволна Flutter
Но, всъщност темата не е за турски мебели, а за "българските мебели Явор" Laughing
Извинявам се, че се заплеснах Embarassed

# 216
  • София
  • Мнения: 2 430
Лично аз съм доволна от "Явор",наскоро откриха магазин в Бизнес Парк Младост до Технополис,има доста добри идеи за обзавеждане.
За качеството среден стандарт,от там си взехме кухненските модули и съм доволна.

# 217
  • Мнения: 251
От "Явор" имаме тази спалня, която се оказа пълен боклук ooooh!

Последна редакция: нд, 20 сеп 2009, 22:02 от Beceтo

# 218
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Че какво й е на спалнята?  newsm78

# 219
  • Мнения: 251
Че какво й е на спалнята?  newsm78
Първо и погледни краката - разположени са леко в страни, а не под леглото, което като минеш покрай леглото е огромен проблем (краката са ми ужасно насинени). Другото което не личи на снимката, е че скарата на която се държи матрака е направена с някакви тънки ленти и едно единствено краче отдолу за цялото легло  Rolling Eyes , познайте какво стана Laughingвече е отремонтирана Wink

# 220
  • Мнения: 7
А някой има ли поглед върху мебелите, продавани от БЕСТФЪРНИЧЪР - мебели Италия ,на Илиянци?Дали наистина са италиански и качествени?

# 221
  • Мнения: 52
В Явор има доста качествени неща на приемливи цени. Прави ми впечатление, че напоследък и там вдигнаха цените, например на спалните от Полша, които преди година - година и половина същите модели бяха доста по-евтини. Но не мисля, че поръчковите мебели от български фирми са по-добри... Понякога човек може да остане много разочарован от получената поръчка, а цените на дърводелците са също високи... Не всички фирми са коректни. Най-добре е човек да види това което плаща...

# 222
  • Мнения: 175
Абсолютно недоволна съм. Харесах от сайта едно канапе, отидохме да го видим. Имаше две мостри, едната от които с проблем. Поръчахме другата, като подчертахме, че искаме точно нея. Иначе персоналът безкрайно любезен, но си прави каквото си иска явно. Познайте коя пристигна - тази с кривия крак, с петносаната дамаска и на всичкото отгоре с повреден цип. В понеделник ще дойдат да го сменят уж, след като вдигнах скандал по телефона. Да видим. Направо съм повече от бясна.  Дори човек да види това което плаща пак не знае каво ще му донесат!

# 223
  • Мнения: 1 531
добре де, важното е, че ще го сменят Hug

# 224
  • Мнения: 9 176
|Според мен всяка фирма в БГ има и добри и лоши продукти !!

В БГ няма контрол за нищо логично е и производители и вносители да правят каквото си искат! Същия този от въпросния магазин за мебели ти пробутва нещо за което определено знае че е кофти стока с много проблемации без да ти каже пак същия тоя като отиде в магазина за ел.уреди му пробутват "дръвцето" примерно това си ти пак без да му кажеш за проблемацията на 'твойта 'стока и така , той отива в сервиза ..цака го монтьора,доктора му с по скъпи ненужни лекарства изписани със замах само и само да му се махне от главата и да си прибере парите от касата и т.н. ...........кръговрат
Тъй де знаете не е луд този който изяжда баницата а този който плаща

Ние БГ населението сме си виновни за цакането, като не ходим да плачем за всяко нещо до КЗП хак да ние ... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт