За имената на кучките!

  • 6 036
  • 103
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 175
Имам си кучка - няма и 70 кг, пуска само на избрани, за любимите си хора е като котенце, за чуждите - чудовище. Казва се Ера и е догеса.

# 31
  • Мнения: 1 941
Като бях малка имахме пудел - Антон Дончев.
След като той почина си взехме булонка от Московския цирк - Изабела Василиевна. На галено - Бела. Живя до 19 годишна/човешка/ възраст.
Предпоследното ми гадже ми подари кокер - Пъфи. Кръстих го на Пъф Деди, сега ПиДиди. Остана при "баща" си...
Сега имаме йоркшир - Джая. Наште си я гледат де...

# 32
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Имали сме мъжки кучета.
Имала съм една женска котка. Кръстих я чичо Манчо.  Mr. Green (Заради "С деца на море", котката си умираше за този филм.)

# 33
  • Мнения: 4 585
Гарша, Лисиман, Гарша, Лисиман, Кинг, Чарли. Първата Гарша не я помня, починала е като съм бил малък.
Кучките са Гарша, другите са мъжкари. Чарли е копеле на булонка.

# 34
  • Мнения: 212
Аз също обичам кучките и имената им. Но рядко ги помня ... Иначе предпочитам кучки пред песове честно казано

# 35
  • Мнения: 1 327

вдясно е Сара, а вляво Рико. И двамата вече ги няма, но не ми се коментират причините  #2gunfire
Предишните кучета ми бяха все мъжки - Бим, Джони...

# 36
  • София
  • Мнения: 18 679
Белла се казваше моето слънце, Белинда Heart Eyes На нея се кръстих Simple Smile Иначе собственото ми име е прекалено сложно и дълго, за да си кръсти някой кучката така, не съм чувала по парковете Laughing

# 37
  • Мнения: 6 618
Казваше се Наташа /Таши/ беше от Украйна .

# 38
  • Мнения: 2 161
Белла се казваше моето слънце,
Направо го обожавам това име!Аз исках втората си дъщеря да я кръстя така.Уговорката между мен и мъжът ми беше първото да е на мен,второто на него.Та когато аз реших,че Бела ужасно ще подхожда на нашето второ дете,той се обърна обидено и ми каза:Ама че си нечестна!Аз Бельо ли се казвам!!

# 39
  • Мнения: 6 029
Ама че си нечестна!Аз Бельо ли се казвам!!

Хохохо, имай милост, ще събудя децата  Grinning

Никога не съм имала куче. Имах котки.

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Кучка нямам, имам куч.  Mr. Green Кристофър Робин се казва, на галено Крис.

И макар, че не е по темата, ама имам и хамстер. Май никак не се казва завалията, викаме му мишко, мишок. В началото като ни го дадоха мъжо предложи да се казва Пикльо, ама не можа да се наложи името.  Laughing

# 41
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
казва се Чери ....
Немска овчрка обожаваща плодове и зеленчуци ...

# 42
  • Мнения: 2 577
Сара - умря преди седмица Sad

# 43
  • София
  • Мнения: 630
Немска овчарка. Дара се казваше.
Сега имам пойнтер. Брус. Много е див.
Все още не съм чула собственото си име в кучешки вариант.

# 44
  • Мнения: 417
Сара - умря преди седмица Sad
Много съжалявам Cryзнам какво е...

Общи условия

Активация на акаунт