ботокс

  • 18 414
  • 25
  •   1
Отговори
ботокс или хиларуонова киселина?  newsm78 някой може ли да ми каже каде го правят и горе долу колко струва?

# 1
  • Мнения: 1 035
и аз се интересувам.... къде има в Бургас newsm78

# 2
  • Мнения: 757
за какво точно се интересуваш,ботокс е за бръчки,хиларуонова киселина най често за обем на устни.цените са различни зависи какъв ефект търсиш и т.н

# 3
  • Мнения: 3 576
Да, различно действат - ботокса парализира мускулите и така не можеш да правиш мимики, предизвикващи бръчки, а хилаурона попълва съществуващи вече бръчки, или устни както вече Дани е казала Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 5 605
Какъв ефект търсиш?

# 5
  • Мнения: 472
и аз се интересувам.... къде има в Бургас newsm78
Мога да те насоча на лични , но не мисля че е добър вариант(чувала съм от специалисти че активно в последните години се търси заместител на ботокса).

# 6
  • Мнения: 757
ботокса е добър,ноо ако не прекаляваш,тази парализа на мускулите се получава вече при дълга употреба,ботокс се слага на всеки 5-6 месеца,и все пак зависи от нуждите.

# 7
  • Мнения: 1 035
ами аз съм на 24г,но имам доста гадни бръчки на челото.
колко струва една инжекция ботокс и само една достатъчна ли ще ми е за 6м?

# 8
Мога ли аз да питам какво представлява ботокс без инжексия, и кой е най добрия вариант със или без инжексия? Тук само взехме да питаме ама все трябва и някой да отговори...  bouquet за всеки който го направи Simple Smile

# 9
  • Мнения: 757
ботокс без инжекция нищо не представлява,ботокс се инжектира в кожата и запълва бръчките,не се препоръчва за млади жени които са си въобразили,че имат бръчки.

# 10
  • Мнения: 757
При този тип подмладяващи процедури с инжектирането на ботулинов токсин (Botox) се затруднява движението на мускулите, които създават нежеланите линии на лицето. Процесът се нарича денервация. Ботокс представлява пречистено терапевтично вещество, използвано при процедурите за подмладяване на лицето, намаляване на бръчките и смекчаването на:

Линиите на намръщване, хоризонталната гънка или вертикалните бръчици, които се образуват между веждите
Гънките, разположени хоризонтално по протежение на челото
Бръчиците, които се образуват в ъгълчето на окото
Връзките на врата, наречени платизмални връзки
Ботулиновият токсин се използва и за смекчаване гънките в назолабиалната област (от външния ръб на носа до ъгълчето на устата) и на марионетните линии (от ъглите на устата надолу до брадичката).
Ботоксът може да се използва и за оформяне на лицето, например при забележима асиметрия на веждите, и за обездвижване на мускулите, които с неестествените си контракции създават неестествен външен вид.
В Съединените щати, терапията с ботулинов токсин е одобрена от администрацията по храни и лекарства за лечението на средни до остри гънки; употребата на ботокса като козметично средство в други области е често срещана, въпреки че засега не е официално призната. Козметичните процедури с ботокс са одобрени в повече от 60 страни по света. Информирайте се за статуса на ботулиновия токсин във Вашата страна.
Подмладяващите процедури с инжектиране на ботокс обикновено се прилагат при възрастни мъже и жени, чиято лицева тъкан и мускули са в добро състояние и които имат реалистични очаквания относно временните резултати от терапията. Въпреки че при инжектирането на ботокс ефектът е мигновен, резултатите не са перманентни. Лечението обикновено трябва да се повтори в рамките на 3-6 месеца за подобряване на резултатите.
Терапията с ботулинов токсин се използва и за некозметични цели при лечението на:

Спазми на клепача или окото
Спазми на лицевите или шийните мускули
Спазматични мускули в резултат на състояния като церебрална парализа
Мигрени
Неестествено изпотяване

# 11
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Разбрахме за нравствените поучения,но никой не писа някакви цени

# 12
  • Мнения: 757
как да се пишат цени,като легнеш да ти инжектират ботокс не те таксуват на брой бръчки Rolling Eyesзависи нуждите на човек.
мисля,че една ампула струваше около 600лв.
някой може сега да пише,никой не писа една ампула дали е достатъчна?
има консултация при лекар там може най-точно да се определи колко е достатъчно.

# 13
  • Мнения: 250
Гледам разни реклами на скъпи кремове със същия ефект уж. Дали някой е пробвал кремовете и имат ли ефект, предвид цената?

# 14
  • Мнения: 757
миналата седмица си слагах х. киселина доволна съм от нея и не боли много.

Общи условия

Активация на акаунт