Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Филми и ТВ сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора

на село

Може би темата не е точно за тук, но кои филми ви карат да се просълзите на Коледа, в дългите зимни вечери, когато децата са  Winkзаспали, вие сте се изтегнали на диванчето с чаша топъл шоколад, или вино или на кой каквото му харесва и навън леко вали сняг...

От мен " Наистина любов " и " Ваканцията"
Цитирай

Обикновено дават хитови филми по Коледа.
Аз предпочитам разтоварващите - комедии разни. Също така, радвам се на старите български класически филми и екранизирни театрални постановки.
Сещам се за "Криворазбраната цивилизация".
С удоволствие бих гледала "От нищо - нещо".
Цитирай

София

Бях 3 или 4 клас,когато пуснаха по Коледа "Сам в къщи по кината". С едно съседче ходихме да го гледаме и беше голям кеф. Сега по празниците често го въртят по ефирните телевизии и аз се сещам за безгрижното си детство и така си стоплям душата.
Цитирай

Аз много обичам Чудо на 34-та улица,също и Noel със Сюзан Сарандън.От утре с детето започваме да гледаме коледни филми.Всеки ден по един.
Цитирай

София

"Наистина любов" и "Коледата невъзможна"
Цитирай

София

Къщата е украсена..Всички лампички са запалени нищо, че е ден...Навън е студено, понякога има и сняг..Хладилникът е  хамелски пълен... Лениви дълги дни с бездънна чаша кафе, нещо вкусничко и сладичко за похапване и коледен филм. Обикновено наивен, нежен и детски... и на края винаги плача. Коледа!
Цитирай

Две препоръки за коледни филми:

Цитирай

Home Alone 1,2
Love Actually
 Popcornsmile smile3521
Цитирай

СОФИЯ

Къщата е украсена..Всички лампички са запалени нищо, че е ден...Навън е студено, понякога има и сняг..Хладилникът е  хамелски пълен... Лениви дълги дни с бездънна чаша кафе, нещо вкусничко и сладичко за похапване и коледен филм. Обикновено наивен, нежен и детски... и на края винаги плача. Коледа!
Истинско и красиво!
Ако беше в училище,щеше да имаш 6-ца за художествен текст Wink
Направо се почувствах седнала до теб на диванчето,в украсената къща,похапвайки от нещото вкусничко и сладичко и..... разплакана на края на филма.
Точно тогава ще влезе Дядо Коледа и ще ни изтрие сълзите с края на червената си мантия,ще ни погали по косите и ще ни сложи в скута по едно много желано подаръче....Ще го погледнем с обожание и ще се усмихнем с най-детската си чиста усмивка,а той ще изчезне така мистериозна, както се е появил.....Еееех,че хубаво!
Весела Коледа на всички!
Цитирай

край морето

"Чудо на 34-та улица" и аз много го харесвам  Very Happy Със сина ми обичаме да гледаме "Коледата невъзможна"
Цитирай

Над мечтите...

Peace
Home Alone
All I Want for Christmas Mad-mas:
Christmas_Vacation xmas-smiley-027
A Dennis the Menace Christmas[2007]
The Santa Clause 1;2;3;4 santa2
Surviving Christmas
Mickey Mouse Twice Upon A Christmas  madnoel
Serendipity
Jingle All the Way. Mad-mas:
Miracle on 34th street santa2

Тези филмчета допълват моето Коледно настроение  Hug
незнам дали има нови филми, но ще се радвам да ги гледам по Коледа Love

Цитирай

София

"Безсъници в Сиатъл"
Цитирай

Варна

"Топло"   Smile Все ми се струва, че го дават почти на всяка Коледа и ми става едно..... комунистическо и мило.  Laughing
Цитирай

София

Тексаското клане Mr. Green
Цитирай

Коледна песен, Сам вкъщи...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора