Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Филми и ТВ сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора

на село

Може би темата не е точно за тук, но кои филми ви карат да се просълзите на Коледа, в дългите зимни вечери, когато децата са  Winkзаспали, вие сте се изтегнали на диванчето с чаша топъл шоколад, или вино или на кой каквото му харесва и навън леко вали сняг...

От мен " Наистина любов " и " Ваканцията"
Цитирай

Обикновено дават хитови филми по Коледа.
Аз предпочитам разтоварващите - комедии разни. Също така, радвам се на старите български класически филми и екранизирни театрални постановки.
Сещам се за "Криворазбраната цивилизация".
С удоволствие бих гледала "От нищо - нещо".
Цитирай

София

Бях 3 или 4 клас,когато пуснаха по Коледа "Сам в къщи по кината". С едно съседче ходихме да го гледаме и беше голям кеф. Сега по празниците често го въртят по ефирните телевизии и аз се сещам за безгрижното си детство и така си стоплям душата.
Цитирай

Аз много обичам Чудо на 34-та улица,също и Noel със Сюзан Сарандън.От утре с детето започваме да гледаме коледни филми.Всеки ден по един.
Цитирай

София

"Наистина любов" и "Коледата невъзможна"
Цитирай

София

Къщата е украсена..Всички лампички са запалени нищо, че е ден...Навън е студено, понякога има и сняг..Хладилникът е  хамелски пълен... Лениви дълги дни с бездънна чаша кафе, нещо вкусничко и сладичко за похапване и коледен филм. Обикновено наивен, нежен и детски... и на края винаги плача. Коледа!
Цитирай

Две препоръки за коледни филми:

Цитирай

Home Alone 1,2
Love Actually
 Popcornsmile smile3521
Цитирай

СОФИЯ

Къщата е украсена..Всички лампички са запалени нищо, че е ден...Навън е студено, понякога има и сняг..Хладилникът е  хамелски пълен... Лениви дълги дни с бездънна чаша кафе, нещо вкусничко и сладичко за похапване и коледен филм. Обикновено наивен, нежен и детски... и на края винаги плача. Коледа!
Истинско и красиво!
Ако беше в училище,щеше да имаш 6-ца за художествен текст Wink
Направо се почувствах седнала до теб на диванчето,в украсената къща,похапвайки от нещото вкусничко и сладичко и..... разплакана на края на филма.
Точно тогава ще влезе Дядо Коледа и ще ни изтрие сълзите с края на червената си мантия,ще ни погали по косите и ще ни сложи в скута по едно много желано подаръче....Ще го погледнем с обожание и ще се усмихнем с най-детската си чиста усмивка,а той ще изчезне така мистериозна, както се е появил.....Еееех,че хубаво!
Весела Коледа на всички!
Цитирай

край морето

"Чудо на 34-та улица" и аз много го харесвам  Very Happy Със сина ми обичаме да гледаме "Коледата невъзможна"
Цитирай

Над мечтите...

Peace
Home Alone
All I Want for Christmas #X-mas
Christmas_Vacation xmas-smiley-027
A Dennis the Menace Christmas[2007]
The Santa Clause 1;2;3;4 santa2
Surviving Christmas
Mickey Mouse Twice Upon A Christmas  madnoel
Serendipity
Jingle All the Way. #X-mas
Miracle on 34th street santa2

Тези филмчета допълват моето Коледно настроение  Hug
незнам дали има нови филми, но ще се радвам да ги гледам по Коледа Love

Цитирай

София

"Безсъници в Сиатъл"
Цитирай

Варна

"Топло"   Smile Все ми се струва, че го дават почти на всяка Коледа и ми става едно..... комунистическо и мило.  Laughing
Цитирай

София

Тексаското клане Mr. Green
Цитирай

Коледна песен, Сам вкъщи...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора