моля,дайте ми съвет

  • 1 986
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 074
Губиш време, нерви, а и достойнство ...
Правилно Peace А и ти си тази, която  е прекъснала връзката.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 891
Да и още повече си видяла че си има приятелка че му е добре и ревнуваш.

Ще ти мине.

# 17
  • Мнения: 3 453
На някой са му взели играчката.... Whistling

# 18
  • София
  • Мнения: 71
Момичетата са ти го казали добре - взели са ти играчката и това те побърква! Аз съм на мнение, че дори само написаното издава капризна и разглезена персона. Ако беше срещнала този мъж без жена, щеше ли да реагираш по същия начин??? Съмнявам се! Искаш съвет как да разбиеш щастието на двама души само и само да задоволиш свой глупав каприз, породен от завист и глезотия? Едва ли някой тук ще прояви съчувствие и разбиране, защото онова, което искаш да направиш, е откровено грозно! То е неуважение към човека, когото и без това си наранила, и липса на всякакво достойнство у теб. Потърси нов човек, поумней, узрей и внимавай как се държиш следващия път!

# 19
  • София
  • Мнения: 3 064
Късно е, чадо! Зарязала си го, а сега си го искаш... Не става така в тоя живот, човекът си има друга и вече не го интересуваш - това е положението, дори да не ти харесва. Не се бъркай повече там - това е моят съвет.

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не се бъркай повече там - това е моят съвет.
И моят.

# 21
  • Мнения: 141
остави го на мира-колкото пове4е звъниш,по-губиш интереса му/ако все още има такъв/.Щом си толкова сигурна,4е само 1 среща с него ти трябва,за да сте пак заедно,из4акай той да ти се обади.

# 22
  • Мнения: 222
благодаря на всички за мненията и съветите  Hug

# 23
  • софия
  • Мнения: 636
Съвет ,за какво?Как се разбива връзка между мъж и жена ? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт