моля,дайте ми съвет

  • 1 985
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 222
Здравейте дами... нещото,за което ще потърся вашето мнение едва ли е точно за тази тема,но незнаех къде другаде да го публикувам.
Ето за какво иде реч...
Лятото имах връзка с един човек,която за съжаление приключи доста внезапно по мое желание и в следствие на моето арогантно и инфантилно поведение... около месец нямахме никакви контакти с този човек.при една наша внезапна среша той ме запозна с новата си приятелка (поредната единствена).честно казано адски много се подразник.от тогава се чухме няколко пъти все с обещание да се видим,но до сега все не се виждаме,защото когато му се обадя той е зает...казва,че ще ми се обади и разбира се него прави!иначе е много любезен...
проблема е следния... искам да си го върна.ама много искам.знам,че това не е море от любов нито пък искрено и лично,но ми се иска да ми дадете вашите съвети какво да направя...как да привлека вниманието му...знам,че веднъж да излезем и мисля,че нещата могат да се пооправят,но... трудно ми е как да постъпя
бих се радвала,ако ми дадете някоя идея...
благодаря за вниманието предварително и извинявайте ако съм ви досадила...

# 1
  • Мнения: 1 008
Като начало, точно сега вземи телефона, обади му се и го попитай дали иска утре вечер да излезете да хапнете нещо.

# 2
  • Мнения: 516
Хубавото незнам кво си. Напий се, наспи се, нае*и се с някой непознат. И изчакай няколко месеца, докато ти мине.
И бягай в ДиС, за да те психоанализират качествено. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 6 417
E, той нали си има приятелка?  Thinking

# 4
  • Мнения: 2 161
О,късно е либе за китка.Освен това той тактично ти показва,че го отегчаваш.Ако един мъж изпитва интерес,не е нужно много-много да се кани и моли.Ти се утешаваш с това,че е любезен.Не бъркай възпитанието или мекушавостта с интереса.няма да стане твоята работа.Забрави.

# 5
  • варна
  • Мнения: 1 830
Според мен остави човека да бъде щастлив с новата си приятелка, а ти опитай да си намериш щастието някъде другаде Hug

# 6
  • Мнения: 750
Неможеш да върнеш нещо което вече си загубила!
Нищо няма да е същото!
Потърси щастието си другаде!
Или остави То да те намери само!

# 7
  • Мнения: 206
О,късно е либе за китка.Освен това той тактично ти показва,че го отегчаваш.Ако един мъж изпитва интерес,не е нужно много-много да се кани и моли.Ти се утешаваш с това,че е любезен.Не бъркай възпитанието или мекушавостта с интереса.няма да стане твоята работа.Забрави.

Шанел, ти си просто невероятна! Казвам го без грам ирония.
Понякога чета мненията ти само за да виждам истини, които отказвам да виждам.
Сакън да не се възгордееш!  Flutter
Шегувам се...
Страшно сме различни с теб, но ужасно ти се кефя.

Към авторката - абсурдно е да се искат такива съвети. И все пак подкрепям безусловно azsa - вдигни телефона веднага!

# 8
  • Мнения: 2 161
Е,как да се възгордея повече от това?Ще се пукна.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Ама ти си го искаш обратно по принцип, примерно си разбрала че не е трябвало да го отблъскваш така. Или си го искаш само защото си го видяла с друга.  Това ми прилича на реакцията на някое дете. Хвърля си играчката, но когато види, че друг си играе с нея веднага си я иска обратно.

# 10
  • Мнения: 206
Е,как да се възгордея повече от това?Ще се пукна.

Шемет!  Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 2 132
Според мен остави човека да бъде щастлив с новата си приятелка, а ти опитай да си намериш щастието някъде другаде Hug
Peace

# 12
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Съвет ,за какво?Как се разбива връзка между мъж и жена ? Thinking

# 13
  • Мнения: 2 498
Обади му се и настоявай за една единствена среща, щом си убедена, че веднъж да се срещнете всичко ще започне отначало....

# 14
  • Мнения: 2 270
Губиш време, нерви, а и достойнство ...

Общи условия

Активация на акаунт