Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 13 дек. 2007, 09:38 ч.
  • Преглеждания  1 323  Мнения  23  Онлайн  1
Отговори
  • Пловдив
Здравейте скъпи мами! Simple Smile Минаха вече 37 дни от раждането на малкото ни чудо, а все още имам слабо течение на лохии ( няма спиране! ), но тези дни е много слабо! Нямам вече търпение за другото сладко удоволствие, понеже имах проблемна бременност и вече 6 месеца не сме се наслаждавали с мъжа ми! Sad Дали няма да е проблем фактът че не са спрели? Някоя от вас не е ли пробвала? И как е първият път? ( на мен ми се струва ,че ще е много странно- шевовете пречат ли по някакъв начин? )

Реклама
# 1
  • София
Ние правихме секс 20 дни след раждането/секцио/. Все още имах слабо течение, но използвахме презерватив. Не бих могла да кажа нищо за ситуацията след нормално раждане, но мисля, че ако се чувстваш готова, опитай Peace

# 2
  • София
Ако ти се чустваш добре няма проблеми да правите секс. Шевовете на мен не ми пречеха - отначало се бях притеснила, но нищо не усетих да ми опъва или боли.

# 3
  • Пловдив
Почти всяка жена казва,че боли заради шевовете  Sad -лоша работа! Но пък и тези гадни лохии.......дали е нужно задължирелно да са спрели? Аз си мисля ,че по-скоро е заради естетиката,т.е., че няма да е много приятно ако изтече нещо....кой знае?Simple Smile Малко ме е страх даже от първият път да не стане нещо, но пък и вече нямам търпение  Embarassed

# 4
  • София; Дружбето
Ами да ти кажа, аз бих изчакала да спрат. Не  е много приятно, пък и толкова сте чакали, още няколко дена почакайте Grinning Мен ме боляха шевовете 3 месеца след раждането (тогава се престраших) но с практиката почти всичко се оправи  Peace

# 5
  • Варна
има такава тема,потърси и прочети!

# 6
  • Варна
стр.5 и стр.7 скоро писах по тази тема и там има много мнения! Laughing

# 7
  • София
Щом имаш желание - давай. При мен обаче, първия път си беше като съвсем първи път  Laughing... после дълго не се престраших. Сега вече всичко си е о.к. де... само дето желанието ми се е изпарило... дано и това да е временно.

# 8
  • в Надежда-та
На мен ми казаха да изчакам до 40-я ден Confused

# 9
  • София
След 40-тия ден,при първиягинекологичен  преглед  след раждането.Мен много ме боляха шевовете и не посмях по-рано.Самият акт също болеше,след няколко пъти нещата се нормализираха.

# 10
  • София
Ако се чувстваш добре, и нямаш някакъв дисконфорт - действайте.
Аз родих нормално. Правихме секс след като ми спря течението. В началото обаче ме болеше. Имах 4 вътрешни шева.

# 11
Пробвайте Hug, аз проблеми с шевовете не съм имала  Peace

# 12
И аз нямах проблеми с шевовете Peace Важното е ти да си готова!

# 13
  • Русе
Ако ти си готова- давай Wink

# 14
  • Габрово
Щом имаш желание не виждам причина да не го направите.Мен лично не са ме боляли шевовете.Ако се притесняваш,че течението ти ще навреди ма мъжа ти,използвайте презерватив.

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт