молба за помощ към мамите от Пловдив

  • 1 092
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
Здравейте  майчета  имам  много  сладко  момченце  на  пет  месеца  но  понеже  съм  самотна  майка  рядко  му  купувам  дрешки  а  и  тези  които  имам  вече  му  умаляват  Имам  следната  молба  ако  някоя  мама  има  дрешки  да  помогне  трябват  ми  размер  от  шест  месеца  нагоре Благодаря  ви  предварително  Ако  някоя  от  вас  желае  да  се  свърже  с  мен  пишете  ми  на  лични  ще  ви бъда  много  благодарна

# 1
  • Мнения: 633
Здравей,имам дрешки подходящи за вашата възраст и още някои неща-писах ти на ЛС да се разберем кое ти е необходимо и как да ги пратя?

# 2
  • Мнения: 2 249
може ли да напишеш по-подробно от какво има нужда беб4о-за да не се повтаряме в дрешките и да се чудиш къде да складираш

имам при мен дрешки,има зимно ескимос4е,игра4ки ако искаш

и на 24 минавам през пловдив-мога да ти ги дам Hug

# 3
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Ели влиза по-рядко в нета. Ако не се е свързала с вас, пишете ми,за да ви дам адрес и телефон на ЛС.
 Аз ще опитам да се чуя  с нея и да разбера какво конкретно се нуждае! Peace

# 4
  • Мнения: 633
Аз говорих днес с Ели,преди всичко има нужда от бодита ,ританки и дрешки  Hug. МЕРЕЛИН ,ако искаш телефона и мога да ти го дам  HugДано повече мами се отзоват ,момичето е много добро и наистина има нужда от тези неща!
                       Весела Коледа!

# 5
  • Мнения: 2 249
дай ми телефона й моля те

# 6
  • Мнения: 90
Здравейте  мили  момичета  благодаря  ви  от  сърце  за  всичко  което  правите  за  нас  с  бебо  желая  на  вас  и  вашите  семейства  весели  праздници  много  здраве  и  късмет  и  дано  има  повече  добри  хора  като  вас  Благодаря  ви

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Съжалявам че чак сега виждам темата, но последните седмици бях много заета. Ели, с теб и преди сме кореспондирали, ако все още имаш нужда от каквото и да е ми пиши имаме събрани неща и ще ти ги донеса.
Весели празници, поздрави  bouquet

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Миленче, аз ще отида утре да и занеса някои неща от моя хубавец, ако има нужда от още нещо, което аз не мога да и осигуря ще държим връзка  Peace
Весели празници на всички   bouquet

# 9
  • Мнения: 2 249
нямах нет преди да тръгна и нямаше как да взема координатите,но на 2.01 пак ще пътувам и ще минавам през пловдив-пишете моля ви какво сте занесли и от какво все още има нужда Praynig

# 10
  • Мнения: 90
Здравейте  мили  майчета  Благодаря  на  всички  ви  за  голямата  подкрепа  Вчера  се  срещнах  с  мама  Бистра   едно  много  мило  момиче  което  ми  даде  доста  дрешки  играчки  и  буйки  за  бебо  и  които  са  ми  напълно  достатъчни  Също  така  благодаря  на  мама  Силвия  от  Свиленград  която  ми  изпрати  дрешки  и  така  моят  малък  син  благодарение  на  вас  вече  си  има  достатъчно  дрешки  В същото  време  събрах  доста  от  тези  които  са  му  малки  вече  и  незнам  къде  да  ги  дам  Моля  пишете  за  идея  БЛАГОДАРИМ  ВИ  АЗ  И  МАЛКИЯ  ИВАН   ОТ  СЪРЦЕ 

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
elifenka , разбрах от Бистра че за момента нямаш нужда от повече дрешки. Така или иначе сме ти отделили нови дрехи които са малко по големи и ще ти бъдат от полза за по нататъка, ако искаш може да се срещнем след новата година да ти ги дам, а ти ще ми дадеш умалелите за да ги изпратим в някой дом за бебета.

Общи условия

Активация на акаунт