ако някой може да ми помогне моля ви пишете ми

  • 684
  • 5
  •   1
Отговори
аз съм в 19 седмица и лежах 5 дена в болница, имах контракции и болки,за сега всичко отмина но много ме е страх да не стане нещо по сериозно,ако някой знае дали може да се предотврати моля ви пишете ми,или ако трябва да се пазя повечко и как?Първа бременност ми и ме е страх много за рожбата ми,моля ви дайте ми съвет какво да правя,много се притеснявам.Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 763
Като за начало, спри да се шашкаш, защото дори и това вреди на бебчо  Naughty Разбира се, че трябва да се пазиш - лежане и спокойствие е това, което ти трябва сега. Пиеш ли някакви лекарства? Ще се моля, всичко с теб и с бебо да е наред, и всичките ти притеснения да са напразни  Praynig

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Лекарите не ти ли казаха какво трябва да правиш newsm78
Аз съм така от 4 дни, като започнах в понеделник с кървене без болка. Кървенето спря, но започнаха менструални болки и контракции предимно следобед и вечер. Лежа от понеделник, ставам само за храна /сега ям всъщност на компютъра Crazy/ и до тоалетна. Пия само но шпа, друго не ми се препоръчва незнайно защо Tired Забранена ми е всякаква домакинска работа, всякакви разходки и всякакъв секс естествено Sad; пази се много!!! Обърни се към лекарите си и ги попитай какъв режим трябва да спазваш. Мисли позитивно, но и не подценявай ситуацията; стискам палци Peace

# 3
  • Мнения: 7 716
Илиянка, Голди, пазете се, почивка трябва, спокойствие.

# 4
Ти сама можеш да си помогнеш .Като спреш да се притесняваш .Виж колко е хубав мига в които разбра ,че ще имаш бебе.А колко ще е прекрасен когато родиш и ти кажат чистито мисли си за този миг на щастие ,усмихни се още веднъж а така можеш.Ще се справите знам и вярвам във вас двамата/теб и бебето/а защо не и трима.Изхвърли всички лоши мисли и мисли само за прекрасния миг .Успех

# 5
  • Мнения: 133
Без притеснения само почивка Simple Smile.И аз бях така от 5-тия месец и това е резултата                                                        [/url]

Общи условия

Активация на акаунт