Какви френски деликатеси няма в България

  • 1 881
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 909
Съвсем сериозно питам - искам да занеса дребни подаръци в България за празниците, но да не се товаря с неща, които ги има и там. Търсих да намеря някой онлайн магазин за деликатеси, но специализиран такъв не намерих, а в другите освен вина, някои сирена и шоколадови бонбони, друго не видях.
Ако може някой  да ми даде идея къде да погледна или какво би било интересно.... newsm78

# 1
  • Мнения: 301

Ако може някой  да ми даде идея къде да погледна или какво би било интересно.... newsm78
Сещам се за супермаркети Елемаг http://www.elemag.bg/index.php?request=market_products  можеш да погледнеш какво предлагат HugДано да съм ти помогнала поне малко Laughing

# 2
  • Мнения: 1 655
Не се сещам нещо което вече да не се продава в България, освен ако е нещо специално и специфично.

# 3
  • Мнения: 1 909
Габриелка-Рафаелка,  благодаря ти  Hug - точно такъв вид информация търся - видях, че в тази верига например внасят италиански специалитети. В Метро пък имало френски щанд, но нямам идея как да видя какво се продава там  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 847
Шумби аз ти отговорих и в другата тема...няма Конте....сиренето нали се сещах ,ако можеш да ми донесеш малко... Laughing
Има най разли4ни френски сирена ,но не и това....Вино също има така 4е май няма смисъл да се товариш....
Фереро рошес и мон шери също,но марон гласе потвърждавам Няма. Peace
Питай ,4е така не се сещам...

# 5
  • Мнения: 1 909
Хе-хе, Мамба, май на лични трябваше теб да питам само, ама не исках да те занимавам. Това, че няма марон гласе е много важна информация!!  Peace Мерси боку!  Heart Eyes
Пак по твоя идея, взех и малко шоколадови трюфели, но май ще наблегна на марон гласе, макар че не съм убедена, че в България са в състояние да ги оценят по достойнство.

А дали се намира пастис или пак да нося оттук?

# 6
  • Мнения: 292
Конте аз намерих в Метро на щанда с френските сирена  Simple Smile но не успявам да намеря Reblochon на мен ми е любимо. Иначе друго всичко с което съм си свикнала си го намерих тук.
За Пастис също не съм виждала, но не съм и търсила  Mr. Green
Ако има друго нещо специфично, което те интересува питай, ако мога ще помогна  Peace

# 7
  • Мнения: 1 909
Floralpina, и аз съм любител на тартифлет Peace , но май няма да нося много сирена, само колкото за опитване.

А дали има patte d'amandes? Гледам че  е много разпространено в този период да се правят плодове, пълнени с него? За децата тук е интересно - моделират разни фигурки, а после си ги хапват...  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт