Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 185 отговора

Тази сутрин се събудих с мисълта, че нова година наближава и се чудих какво ще облека? Незнам.... newsm78
Вие, решихте ли какво ще облечете на нова година?
Ако сте решили моля снимки на целия тоалет + аксесоари, ако не сте, моля идеи.   Hug
Цитирай

София/Света на Диска

Още не съм го измислила, но сигурно рокля Wink
Цитирай

край морето

Черен панталон тип цигара, черни обувки на висок ток и бюстие на цветя /черно-жълти/.
Скапа ми се фотоапарата инъче можеше да се щракна да видиш  Wink
Цитирай

София

И аз мисля да съм с рокля,но още не съм я открила.
Цитирай

Варна

Още не съм решила, но няма да е нещо кой знае какво защото ще съм на домашна обстановка. Няма да си купувам специално тоалет.
Цитирай

София

Не съм си купила, но хубавото е, че знам какво искам  Very Happy
Черна пола / по мен / до коляното ... в търсене съм.
Цитирай

София

Аз все в черно се обличам.Миналата година бях с тясна черна пола с цепка острани и черна блуза с "прилеп" ръкав.
Цитирай

София

Миналата година бях с тясна черна пола с цепка острани
Нещо подобно си търся, да.  Харесвам такива поли много, а никога не съм имала моя.
Цитирай

София

Рокля или пола и блуза,незнам още. Rolling Eyes
Цитирай

София

Още не съм измислила с какво да бъда,че и нямам конкретна идея.Пак в последния момент ще е Crazy
Цитирай

София

не знам все още  Flutter
Цитирай

Момичета след дълго мислене реших това :

Рокля (Роклята е от този клип --  http://zazz.bg/play:dd6967c3 )

Обувки

И Колан (кафяв)

Какво мислите , грозно ли е, кичозно ли е, хубаво ли е ? Моля ви дайте честни отговори, докато е време да си търся друго   bouquet

Цитирай

край морето

Точно тази рокля не мой стил, но ако ти се харесваш се облечи така. Пусни една снимка за да видим как изглеждат нещата облечени на теб самата
Цитирай

София

Миналата година бях с тясна черна пола с цепка острани
Нещо подобно си търся, да.  Харесвам такива поли много, а никога не съм имала моя.

Много ми харесват и полите тип "молив".Имам и една такава малко под коляното с цепка отпред и отзад.Към нея си върви и колан с камъчета.Ефектна е,но пък по миналата година бях с нея.Сега ми се иска такава рокля,но не мога да си намеря: http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … LK&rfnbr=3198
Цитирай

Точно тази рокля не мой стил, но ако ти се харесваш се облечи така. Пусни една снимка за да видим как изглеждат нещата облечени на теб самата

Точно това си мислех и аз , но в момента само мога да снимам от телефона си и нищо няма да излезне, ще гледам утре да сложа снимки  Smile

LaPerla Роклята е убиец, но и аз не съм виждала такава тук, защо не си я поръчаш от сайта им...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 185 отговора