Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора

София

Здравейте майки,
слагате ли бебето да спи на възглавница,от кой месец и колко сантиметра висока да бъде?
Погледнах че и Чико имат,ползвали ли сте и доволни ли сте?
Ако имате на Чико,от кой магазин я взехте?

Мерси Love
Цитирай

Още не спи на въглавница.. Аз също  Mr. Green
Цитирай

Габрово

Синът ми все още спи без възглавница.Пробвала съм да му слагам,но винаги я намирах на дугия край на леглото.
Цитирай

Пловдив

До преди пет-шест месеца сина ни спеше без възглавница. Купихме му детска възглавница от латекс - мемори ефект.
Мисля, че преди третата година е излишно детето да се слага да спи на възглавница - много са малки все още и ми се струва, че не е много полезно за тях.
Цитирай

Прага/Чехия

И Стефи спи все още без възглавница  Peace
Цитирай

Far away from here...

Все още спи без възглавница.
Цитирай

Малки бебета не трябва да спят на възглавница,така ни учат тук нас.Не знам защо има разминавания с България,също така казват винаги да се оставя да спи по гръб ,а на мен по-естествено ми се вижда настрани,И като го оставя понякога настрани и все го наглеждам.
Цитирай

София

Малките бебета наистина нямат нужда от възглавници, защото нямат вратна извивка- може цялото дюшече от към главата да се повдигне, но не и възглавница.
Цитирай

София

Още ние е спал на възглавница, а и мисля, че няма нужда засега.
Цитирай

в Надежда-та

Не, но сме и малки още Naughty
Цитирай

Още не спи на въглавница.. Аз също  Mr. Green
Ние също.
Цитирай

И при двете сложих за първи път възможно най- малката и ниска възглавница, когато станаха на около половин годинка. И двамата обаче никога не са я ползвали с това предназначение- веднага я взимат, гушват я и заспиват на чаршафа. Големият си имаше такава до 7- годишна възраст, после му я взех, щеше и сега да се разхожда с нея, /а гледа "порМо", ако му попадне  Laughing/. Малкият си я гушка още, малък е, ще го оставя.
Цитирай

София

Дъщеря ми спи БЕЗ възглавница.
Цитирай

Бургас

От 4-5 месеца си я търси при заспиване.Известно време спи на нея,но на сутринта вече е метната някъде.
Цитирай

Varna

За сега е без възглавничка.Само когато е хремава и слагам понякога!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора