Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 13 дек. 2007, 14:28 ч.
  • Преглеждания  1 399  Мнения  1  Онлайн  1
Отговори
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Добър ден!
Имам въпрос за бебе на 40 дни. Вече четвърти ден му давам по две капки Вигантол преди сутрешното хранене в 6часа, но детето повръща или още преди да яде или непосредствено след хранене. Четох, че повръщането говори за предозиране, но нали това е дозата за новородени? Thinking Освен това рязко изгуби апетит. Преди да почнем капките 120мл не му стигаха, а сега докато изядем 100мл и става време за следващо хранене. ooooh! Моля за съвет какво да предприема!

П.П. Храним се с Аптамил АР(ако това е от знаение)

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 19:20 от STELLA_B

Реклама
# 1
  • Мнения: 5 760
АМ са обогатени с вит.Д и реално покриват дневните нужди. Явно Вашето бебе няма нужда от допълнително даване на вигантол. Просто го спрете. Ако обаче повръщането и безапетитието нае преминат за 15-20 дни можете да се консултирате с педиатър.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт