Билковите продукти на Тянши?

  • 65 671
  • 107
  •   1
Отговори
  • Мнения: 585
Ползвал ли е някой тези продукти за себе си или детето? Много ми ги похвалиха, но се колебая, цените са ужасно високи.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не съм чувала нищо. Записвам се да следя темата.

# 2
  • Мнения: 4
Imam poznata koiato e distributor na Tianshi i polzva produktite,no ne e o4arovana .Az sam predstavitel na druga firma za hranitelni dobavki i tia polzva niakolko produkta ot tiah kato postigna gelaniiat efekt.

# 3
  • Мнения: 585
A кои са тези продукти, които ти дистрибутираш?

# 4
  • Мнения: 4
Produktite sa na Akvasors. Neiskam da pravia reklama i anti reklama no rezultatite govoriat sami,az sasto sam dovolna ot tiah i zatova stanah distributor.Taka moga da se vazpolzvam ot procentite namalenie,zastoto i te ne sa nikak evtini.

# 5
  • Мнения: 585
Ясно и все пак темата остава, ако някой е ползвал, моля нека пише Simple Smile

# 6
  • Мнения: 13 512
Imam poznata koiato e distributor na Tianshi i polzva produktite,no ne e o4arovana .Az sam predstavitel na druga firma za hranitelni dobavki i tia polzva niakolko produkta ot tiah kato postigna gelaniiat efekt.
Страшна глупост! Ползва ги, но не е очарована.. Joy Joy Joy
И пиши на киилица, ако обичаш.

За Тянши- аз ги ползвам, майка ми- също.
Ползвам двойната целулоза и антилипидния чай. Също така и някакви таблетки за сън, но от тях съм изпила няколко само докато  страдах от безсъние. Сега съм ОК.
Всички в семейството ползваме и Кордисепс. От него сме много ,много доволни!
Ето тук можеш да прочетеш за продуктите повече:
http://tiens.hit.bg/

Последна редакция: пт, 14 дек 2007, 17:03 от monda

# 7
  • Мнения: 585
Imam poznata koiato e distributor na Tianshi i polzva produktite,no ne e o4arovana .Az sam predstavitel na druga firma za hranitelni dobavki i tia polzva niakolko produkta ot tiah kato postigna gelaniiat efekt.
Страшна глупост! Ползва ги, но не е очарована.. Joy Joy Joy
И пиши на киилица, ако обичаш.

За Тянши- аз ги ползвам, майка ми- също.
Ползвам двойната целулоза и антилипидния чай. Също така и някакви таблетки за сън, но от тях съм изпила няколко само докато  страдах от безсъние. Сега съм ОК.
Всички в семейството ползваме и Кордисепс. От него сме много ,много доволни!
Ето тук можеш да прочетеш за продуктите повече:
http://tiens.hit.bg/


Ами аз си купих книгата "Златното чудо на Тянши", която е с програми за различни заболявания.
Има поддържаща програма за деца, кояти ни изписа ирисолога за малкия, той е с алергия и нещо започна да не ака редовно.

За него се връзва горе долу поносимо, но ако реша да изкарам цялостна програма за себе си например, излиза около 150 $

Затова търся мнения, за да не си давам парите на вятъра.

# 8
  • Мнения: 1 277
Аз съм дистрибутор на Тянши. Ползвала съм антилипидния чай и калций. Доволна съм от това, което съм ползвала- от антилипидния чай се чувствах значително по-бодра, а калция го приемах за проблеми със зъбите.

# 9
  • Мнения: 1 531
купуваме от добавките на Фармадиет вече. не ни харесаха тянши. много са приемливи като цени и имат гаранция за европейско качество.

# 10
  • Мнения: 13 512
Само че те нямат  нищо общо с тези на Тянши. Не разбирам в каква връзка го каза.

# 11
  • Мнения: 37
Продуктите на Тянши са изключителни.Не само ги ползвам ,но и няма приятел, на който да съм ги препоръчала и да не е останал  доволен.Малко са скъпи,но и това ,което предлагат в аптеката не е евтино.Всичко зависи как искаме да се лекуваме или поддържаме здравето си.Simple Smile

# 12
  • Мнения: 194
давам на децата кордицепс, калции и спирулина.
като поддържаща терапия - да, но когато все пак ги нагази грипа не успявам да го преборя само с тях /както ме убеждава, че е възможно дистрибуторката/

# 13
  • Мнения: 4
давам на децата кордицепс, калции и спирулина.
като поддържаща терапия - да, но когато все пак ги нагази грипа не успявам да го преборя само с тях /както ме убеждава, че е възможно дистрибуторката/
  Ето, за това ставаше въпрос,че като се разболее човек от един банален грип не му помагат тези продукти.За профилактика може  и да садобри,но за лечение не.

# 14
  • Мнения: 13 512
Аз преборих с кордицепс начален стадий на грип преди месец.

Общи условия

Активация на акаунт