В Триград за Нова година?

  • 2 457
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 342
Момичета помагайте!Резервирали сме къща в Триград за Нова година.Не сме ходили никога там,но много хора които са ходили ми казват че пътя е много лош,заледен,скали каньони а пък ние и трите семейства сме с малки деца и сериозно сме се уплашили,дори се чудя дали да не прежаля капарото.
Моля Ви който е ходил през ЗИМАТА да разкаже малко повече.Благодаря ВИ

# 1
  • Мнения: 1 432
Не съм ходила през зимата,сигурни ще е супер.
Пътя наистина е мноого гаден.Пожелавам ви меко време и внимавайте мноооого по тесните пъте4ки до там  Peace

# 2
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Ходила съм много пъти през зимата, и то преди да пооправят пътя Mr. Green. Според мен някак се губи смисълът да се ходи точно в Триград, ако пътят до там не беше толкова екстремен. Да, кофти е пътят, но е страшно красиво. С добър и РАЗУМЕН шофьор и хубави гуми би трябвало да нямате проблеми. И дано не ви става лошо...

# 3
  • Мнения: 330
Ние също смятаме да посрещаме Нова година в Триград - майка ми живее там. Често пътуваме с малко дете до там при зимни условия - пътя не е чак толкова лош, но ако има сняг  задължително пътувайте с хубави гуми и не тръгвайте без вериги в багажника.
При кого сте направили резервации?

Приятно пътуване до там и весело посрещане на Нова година!

# 4
  • Мнения: 1 668
Здравей, аз съм ходила там пролетта и то без дете и спомените са ми кошмарни. Ужасен път, кучи студ нощно време, много лошо обслужване (ние бяхме към 20 души, настанени в 3 къщи и навсякъде беше отврат). Тези хорица си мислят, че 18 градуса е жега, но аз нощта заръзнах и се наложи да спя с анцунг с качулка. Не бих отишла там втори път, а с дете направо незнам. Иначе за красиво е красиво, но не три тези условия.

# 5
  • Мнения: 330
Здравей, аз съм ходила там пролетта и то без дете и спомените са ми кошмарни. Ужасен път, кучи студ нощно време, много лошо обслужване (ние бяхме към 20 души, настанени в 3 къщи и навсякъде беше отврат). Тези хорица си мислят, че 18 градуса е жега, но аз нощта заръзнах и се наложи да спя с анцунг с качулка. Не бих отишла там втори път, а с дете направо незнам. Иначе за красиво е красиво, но не три тези условия.

Да, но все пак в голяма степен зависи къде точно сте отседнали - много малко са къщите, в които обслужването е прилично!

# 6
  • Мнения: 342
Момичета не съм влизала няколко дена ,че вчера дъщеря ми имаше рожден ден.Ger4o ти направо ме уплаши.Ние и трите семейства сме с момичета на по 4 годинки и едно по-голямо момче-на 9 години.С който съм говорила всеки казва че пътя е ужасен.
Ili@n@ аз къщата не съм я виждала където ще ходиме.Чрез една позната която е то Триград я резервирахме.Казваха се хората Славка и Георги Маринови.За отопление ми каза на духалки,и в механата с камината.
Давай Моля те малко повече инфо защото аз съм поела ангажимента с организацията и ако се изложа не знам.Притеснявам се най-вече за малките деца.

# 7
  • Мнения: 1 668
Здравей, аз съм ходила там пролетта и то без дете и спомените са ми кошмарни. Ужасен път, кучи студ нощно време, много лошо обслужване (ние бяхме към 20 души, настанени в 3 къщи и навсякъде беше отврат). Тези хорица си мислят, че 18 градуса е жега, но аз нощта заръзнах и се наложи да спя с анцунг с качулка. Не бих отишла там втори път, а с дете направо незнам. Иначе за красиво е красиво, но не три тези условия.

Да, но все пак в голяма степен зависи къде точно сте отседнали - много малко са къщите, в които обслужването е прилично!
Имаше една страшно гъзарска нова къща до нас... във високата част на селото... значи моето приключение е било преди 2-3 години, но тогава тази къща беше единственото цивилизовано нещо, което имаше в Триград - за съжаление частна и не допускаха посетители... За съжаление имена не помня и освен красивата къща друго нещо като ориентир не се сещам...

# 8
  • Мнения: 330
Момичета не съм влизала няколко дена ,че вчера дъщеря ми имаше рожден ден.Ger4o ти направо ме уплаши.Ние и трите семейства сме с момичета на по 4 годинки и едно по-голямо момче-на 9 години.С който съм говорила всеки казва че пътя е ужасен.
Ili@n@ аз къщата не съм я виждала където ще ходиме.Чрез една позната която е то Триград я резервирахме.Казваха се хората Славка и Георги Маринови.За отопление ми каза на духалки,и в механата с камината.
Давай Моля те малко повече инфо защото аз съм поела ангажимента с организацията и ако се изложа не знам.Притеснявам се най-вече за малките деца.

За тази къща не мога да ти дам много информация, но можеш да погледнеш това за нея http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=2573, в Триград е доста студено и според мен една духалка не е достатъчна за отопление на стая. Моят съвет е когато ходите на почивка в Триград през зимата - предварително питайте с какво се отоплява с парно /много са малко къщите за гости с парно/, радиатор в стаята или поне печка на дърва.
Май сами трябва да решите дали ще ви е достатъчно топло с духалка. Иначе за пътя до там не се притеснявайте - поне до този момент е почистен от сняг и лед.

Имаше една страшно гъзарска нова къща до нас... във високата част на селото... значи моето приключение е било преди 2-3 години, но тогава тази къща беше единственото цивилизовано нещо, което имаше в Триград - за съжаление частна и не допускаха посетители... За съжаление имена не помня и освен красивата къща друго нещо като ориентир не се сещам...

Да тази къща е много хубава както отвън така и вътре, но не се предлага за почиващи. На местен бизнесмен е.

Общи условия

Активация на акаунт