Гузен негонен бяга

  • 5 381
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 783
Мъжът ми започва да пере, щом види пералня. И простира. Добре, че рядко се прибира.

# 16
  • Мнения: 3 405
Моето мило няма време да сгафи, то само работи.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
1/2-рата пуска чужди пЮрални и миялни, та нашите ли няма да пусне...
Въобще не търся скрити помисли в тези му деяния.

Всъщност, като се замисля  Thinking, за годините в които се знаем (около 17 са вече) не знам някога да се е чувствал гузен за каквото и да е било. Малко е дебелокож.  Close

# 18
  • Мнения: 2 161
Най-голямата добрина,която ми е направил мъжа ми при прибиранията си е,че научи децата да си връзват обувките.Също и да карат колела.Лошото е,че често изявява желание да готви и това ме кара да посягам към валериана,ментата и глога.Но изпитва ужас от пералнята и миялната ,а това пък, ме кара да ликувам скрито.Все съм се чудила как човек,с такава отговорна професия, се панира при близък контакт с няколко копчета.Не обичам да си разменяме шапките.

# 19
  • Мнения: 197
Явно е гузен щом ми помага от време на време в домакинството, а непрекъснато се оплаква именно от това. Вероятно го прави, за да компенсира липсата си.

# 20
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 479
новият му (и единствен) костюм изпрах с памперс, появи се на бели власинки и целият в гел Rolling Eyes не знам как ме търпи още  Crazy но не съм гузна  Crossing Arms

Хи хи Joy hahaha Joy, защо не сподели по-рано, че и памперсите могат да се перат? С второто дете и аз ще пробвам!


Моят не бяга негузен, само като видя че прави нещо по-така и настройвам антените да изкопча истината за вината му Twisted EvilВчера например ми се обади от офиса си да ме подсети да купя шампоан за малката, че като я къпал бил на привършване. Има нещо, не е току така-сега отивам да му забивам клечки под ноктите докато си признае в какво е сгафил Thinking

# 21
  • Мнения: 8 999
Обикновено е гузен след като е бил в командировка или на служебен купон. Не за друго, а защото аз оревавам орталъка колко ми е било трудно с двете диванета и цялата къщна работа, а той си е вял парцала някъде. Тогава издевателствам над него и, за да изкупи вината си от това, че се е шлял, докато аз съм се гърбила, го експлоатирам безогледно. А той не смее да протестира.

# 22
  • Мнения: 141
даже и да зву4и невероятно-никога не е имал повод да бъде гузен,а ина4е той си ми помага много и аз това го приемам за нещо нормално.Е,за сега е така,но да не дърпаме дявола...4овек не знае какво му е драснато.

# 23
  • София
  • Мнения: 203
 Последният гаф на милото ми, дето ми идеше да го подгоня с метлата по главата - най-накрая купих на детето фосфоресциращи звезди и луна, като се върна нашия от работа го помолих да й ги залепи на тавана над креватчето, а той (явно не му се занимаваше с това точно в тоя момент), ама не смее да откаже горкия, взе ги и отиде да ги лепи, аз докато се помотвах напред- назад с детето, по едно време идва и вика "готово", ама нещо гузен малко.........та какво станало - не могъл да стигне тавана и ги залепил на стената, викам "нали затова теб те накарах защото си по-висок, иначе аз щях да ги залепя, ЗА КАКВО СА Й НА СТЕНАТА - НЯМА ДА ГИ ВИЖДА (все пак са купени да имитират небе Mr. Green), отидох да ги видя, залепил ги и ги гледам всяка звезда и луна залепена и под всяка се стича лепилоооо.....грозна картинкаааа Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 3 447
Най-сигурният начин да не сгафите, е да не пипате нищо, знаете...

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мхъм, знае той. Точно затова е и толкова съмнителен, когато се разработи Laughing

# 26
  • Мнения: 7 109
Ей, женоря недоволни.   hahaha
У нас ако някой не прави дребни пакУсти, е наказан.  Crossing Arms

# 27
  • София
  • Мнения: 593
Тя Донето го е казала за тва не е гузен никога  33uu

# 28
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
няма домакински гафове, просто не  пипа там! гузност май лекува с малки лакомски жестове и покупки! особено като закъснее или е бил по мъжки нейде!

# 29
  • Мнения: 274
А моичкият не изпитва страх от пералнята, а чиста проба ПРЕЗРЕНИЕ! От всички домакински уреди единствено на почит е хладилника, и то само в пълно състояние... А гузен съм го виждала само веднъж - една сутрин, след като вечерта се прибра пиян като кирка с баджанака си и близо час се обясняваха взаимно в любов на вратата с типичните реплики "Аззз тебе мноооу та уважа'аам!" и събудиха цялата къща. И досега ме хвали пред познаи и приятели, че не съм му вдигнала скандал тогава....

Общи условия

Активация на акаунт