Отговори
# 60
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Къде са всичси днес newsm78

# 61
  • Мнения: 228
тук сме,сега ще кача снимка на дани и то отпреди по-малко от 2 месеца,на нея е с мойта  щерка в ръце

# 62
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Уфффффффф по цял ден ми е в ръцете Ники Tired

# 63
  • Мнения: 463
Ехооооо !!!! Има ли някой тук ???
Силве, не го учи да е на ръце непрекъснато. Не си мисли, че така му минават коликите. Опитай да го слагаш да спинка по коремче. Това ги облекчава.
Току що купих на малък шезлонг, тъй като го държах в хола в количката. Е, беше удобно, но някак стоеше изолиран милия.

# 64
  • Мнения: 307
 Мими, честита придобивка  Grinning Със здраве да я ползвате.
Днес аз съм с мигрена и направо не ми се гледа в монитора  Confused От това чудо отърване има ли?
Хвалиха ми доктор, който има вила в Говедарци, но така и не стигнах да отида.  При мен явно е на хормонална основа, защото се появи след като родих Мария.

# 65
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Мими ми той все мрънка като е буден и почва един рев ако не го вземеш..... ooooh!

# 66
  • Мнения: 463
Ели и аз страдам от мигрена затова отворих тук такава темичка.

# 67
  • Мнения: 463
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=235953.0;topicseen
Това е темата за мигрената. Не знам как точно от тук може да влезеш в нея. Аз само я копирах. Сега да видим дали ще стане, ако не стане потърси " Мигрена и гадене".

# 68
  • Мнения: 307
 Мими, темата ти ще ми бъде много полезна, ще я прочета при първа възможност (много сте изписали  Simple Smile).

# 69
  • Мнения: 463
Ели, да ти кажа честно аз си мислех , че съм горе - долу запозната с нещата около мигрената, но откакто пиша с тези жени..... то било съвсем различно. Научих много и най- вече да не се тъпча с лекарства, както правят повечето. Научих и причините за моята мигрена. Може би като общувам с хора с моя проблем откривам първопричината по - добре , отколкото от лекар , който ще улови нещата от настоящия момент до сега. Кажи нещо повече за този човек от Говедарци?

# 70
  • Мнения: 463
Ааа, прочетох по- подробно, че човекът има вила там. Извинявай!
Ама каде са всички днес?
Нищо, аз и сама мога да си приказвам! Grinning #Crazy

# 71
  • Мнения: 674
 Имам само 2 минутки! ooooh!
 Утре съм на София пак! Днес се прибрах в 8, затова ме няма цял ден!

# 72
  • Мнения: 307
 И аз се тъпча с лекарства- аулин, кофергамин и т.н. Понякога помагат, друг път не.
Не съм сигурна дали ще напиша правилно името на доктора, но  може би е Дурмишев. От София е, в почивните дни си ходел на вилата и имал приемни часове.
Наистина ще прочета цялата тема, но първо Мария се нагласява на компютъра да гледа за "Шаро и първия сняг" или нещо друго, после брат и, та не знам кога ще се доредя, а наистина има доста за четене.
 Желая ви слънчев и усмихнат ден!

# 73
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Добро утрооооооооооо Laughing

# 74
  • Мнения: 463
Добро да бъде и от мен.
За мен не е много добро, защото не съм мигнала от малък, който реши, че тази нощ ще си търси бибата през около 20 минути - цяла нощ. И тъкмо той се укротяваше, баща му почваше на хърка. Ей, кошмарна нощ. Като първата, когато се прибрахме с малкия. 
От днес съм казала! Без биберони! По - добре да ми пореве няколко дни, отколкото да му я търся нощем , докато той сам се научи да я намира, което не е малък период!

Общи условия

Активация на акаунт