Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 дек. 2007, 15:12 ч.

НЯМАМ АПЕТИТ!

• 1 304
  • 19
  •   1
Отговори
  • Точно там където трябва
Здравейте мами не знам защо но от няколко седмици нямам апетит не че преди имах толкова но поне ми се прияждаше  а сега трябва да се храня на сила .Аз съм в 30 та седмица и това което ям с голямо желание са само плодовете като банани портокали мандарини киви и грейфрути и по някога само това ми е обяда не знам дали е редно но друго не мога да хапна .Някоя от вас имала ли е такъв случай да и се яде само плодове без друга храна и вреди ли на бебчето това че по някога вместо обяд изяждам няколко портокала или пък няколко различни плода и изпивам огромни количества вода по 3л на ден . Rolling EyesКАЖЕТЕ НОРМАЛНО ЛИ Е ТОВА  newsm78 newsm78 В СЕДМИЯ МЕСЕЦ

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 03:17 от Доня Туфиня

# 1
Нормално е.Аз също нямах апетит по време на бременността.

# 2
  • с трима мъже :)
Аз и двете бременности започвах с ядене само на плодове и ги приключих по същия начин

Дори втората бременност 8 и 9 месец вече ядях само веднъж на ден. А в края на деветия месец ядях само диня. АААааа, забравих - и много сладолед, ама бяха адски жеги.
Един ден ми се прияде сладолед от McDonalnds, отидох там, ядох, взех си и картофки, хапнах ги и след 3 часа родих  Joy Един ден да хапна нещо повече от диня и същия ден родих! Имах сили за напъните. Господ си знае работата  Peace

Спокойно, хапвай плодове, ако можеш поне зеленчукова супа хапвай и малко риба, и си почивай ...

Леко раждане ти желая от сърце  Hug

# 3
  • Велико Търново
Не виждам нищо притеснително Peace

# 4
  • Варна
И аз нямах никакъв апетит в последните месеци. Дори в 9-я месец бях отслабнала с 1 кг. За цялата бременност качих само 7 кг., като започнах от 48кг. Хранех се предимно с плодове и зеленчуци и родих здраво и изключително жилаво бебенце. Ако ехографа показва, че бебчето се развива нормално, няма за какво да се притесняваш!

# 5
Не виждам нищо притеснително Peace
Аз също  Peace Бих те посъветвала обаче да вземаш някакви витамини, съобразени с бременността разбира се  Peace

# 6
Съгласна съм за витамините

# 7
  • Варна
не се притеснявай,не е казано,че като си бременна трябва да се тъпчеш с всичко.аз хапвах главно салати,плодове и млечни изделия.последния месец даже отслабнах с 1 кг.то бебенцето е като паразитче,дърпа си от тебе това,което му е необходимо ми казваше мойта лекарка.

# 8
  • София
то бебенцето е като паразитче,дърпа си от тебе това,което му е необходимо ми казваше мойта лекарка.
Peace абсолютно вярно!
Аз изкарах цялата си втора бременност на плодове и салати, а в седмия месец дори отслабнах. Бебчо се роди 3430, силен мъж  Simple Smile Дори не ми спадна хемоглобина, а с каката изпих промишлени количества желязо, при положение, че се хранех по учебник. Яж колкото и каквото ти се яде и изобщо не се притеснявай!

# 9
  • София
И аз към 30-та седмица ядях малко. Само праскови и понякога диня (това имаше). Ама след като за две седмици бебето не беше качило нищо, взех да похапвам малко по-сериозни неща волю-неволю.

# 10
  • София
не  задължително да се `осереш`от ядене през бременноста.
Аз качих 6кг.,а от родилното ме изписаха 2кг. по-малко от преди да забременея.Споко Peace

# 11
  • София
Аз също в момента нямам никакъв апетит. Лекарката ми каза, че трябва да хапвам по-малко, но често. Никак не се получава обаче.

# 12
  • София
Аз също нямах апетит. Първите три месеца въобще даже - не съм повръщала, но ядях насила.

# 13
не се притеснявай аз съм в 26 седмица и съ6то нямам апетит , при положение че бях толкова лакома преди да забременея ,но хапвай все пак и о6те не6то за да не ти стане ло6о на теб самата и да не ти примале е .

успех

# 14
  • София
Не се притеснявай не вреди на бебето. Но наистина е хубаво да пиеш витамини с микроелементи, за да не се получи недостиг. Плодовете имат полезни съставки, но протеините и калция, които получаваш от месото и млечните продукти са много важни за теб (особено калция, защото има опасност бебето да започне да ти дърпа от "запасите").

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт