ПЛЕВЕНСКА снежна

  • 7 372
  • 198
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 857
Деси,за книжки не се бях сетила,идеята ми се струва чудесна!
За касетофона-предния път видях,че имат хубаво ДВД,хубав телевизр,дискове с песнички и филми.Тогава като попитах казаха,че такива неща имат.
За плодовете-да,смятам и аз,че е добре плодове,но ми се иска и нещо шоколадово да има,дечица са все пак.
За търговиите-честно казано аз нямам нищо против да напазарувам,парите са във Валя,може и заедно с нея да идем.Обаче проблема ми е,че мога само в извънработно време на Ангел,за да го използвам като превоз,а и той да се занимава с децата.Аз дефакто нямам и час свободен без Бубка,защото дори когато е на градина,аз стоя в коридора там и я чакам.Така че възможностите ми запазаруване са свързани неотлъчно с работното време на Ангел,а той се прибира към 17ч.Мислех да купим нещата от Кауфланд.Но ако някоя от вас може да ги купи от някоя търговия,пък после ние с Ангел да ги вземем..не знам,това ще го решим впоследствие.
За групите,Джина,помагай.Аз доколкото зная едната група е с бебенца-за тм според мен лакомствата са излишни,те са бебенца все пак.Другата група са децата,при кито ходихме предния път-те с някъде между 2 и 4-5г,водят се здрави,друг  въпроса доколко са здрави-нито интелектуално,нито физически се развиват нормално.И другите дечица са тези с увреждания.Но при тях май не пускат.Може би пък за тях ще имат нужда от нещо специално..не знам.Именно това е идеята на утрешното ни ходене,да проверим,да поговорим с персонала.По Коледа сигурно ще имат и други дарения.
Деси,аз ще дам пари за тебе,не че имам излишни,но така ще имаш причина да се видим,да  си поговорим за прословутите пердета Sunglasses.
ПСМоля да не обръщате внимание на правописните ми грешки Mr. Green,ям букви на поразия,обаче все бързам за нещо и не ми се занимава да редактирам.Иначе мога да пиша грамотно Laughing.

# 16
  • Мнения: 480
Здравейте и от мен! Много хубави снимчици сте си направили! Аз да ви кажа съм голям заплес, останала съм с впечетление, че срещата ще е в петък и като се съм се наточила, влизам днес и какво да видя тя вече минала Shocked Направо се прецаках.Така ми се искаше да се запознаем, ама пуста ми заплесия, изобщо не мисля за дати, аз си знам в петък и това е! Съжалявам много, но дано следващият път да съм по малък заплес Blush
За дома и аз искам да дам парички, каква е сумата, която събирате или кой колкото има? Имам също така един голям пакет памперси, все ще им е от полза, но как да се видими да ви го дам? Аз имам възможност да дойда само кажете кога, за сега мъжо си е в къщи и може да гледа малкия за няколко часа.Хубаво би било да има нещо като Коледна програма за тези дечица, но нали казахте , че актьорите искат много пари, та незнам как би могло да стане, но иначе много ще се радват дечицата!Освен аз да се направя на Дядо Коледа Mr. Green и някоя друга мама на Снежанка и две три джуджета и малко музика за фон и готово Joy, майтапя се разбира се, но би било чудесно  и ще помисля сериозно по въпроса имам разни идеи, но да не обещавам, пък и да видим какво ще кажат леличките.

# 17
  • Мнения: 5 026
Лекарства не може да се носят. Има си медицинско лице, което се грижи за това в дома. Иначе моите идеи споделих с валенце по Скайпа. Аз съм ЗА плодове и лакомства, допада ми и идеята на Деси за книжки  Peace
Да се похваля-купихме си жива елха, вече я украсих, Бужака се кефи  Party

# 18
  • Мнения: 5 277
Мими, и аз си мислех това за дядо Коледа. Даже познавам един,който ходи по домовете да разнася подаръци срещу заплащане,но не знам дали ще се съгласи да отиде в детския дом. Иначе за групите мисля,че са доста. Все пак 230 деца са. Тези ,при които ние сме ходили са най-големите,около 20 деца. Бебетата са 10-15. Има и болни,но не вярвам да са много повече. Така ,че остават доста деца на възраст между 3-4 месеца и 3 годинки. Не знам дали ще можем да купим на всички по нещо. Или да се съсредоточим в една група и да купим на тях нещо по-голямо. Сега си мислех,че последния път като ходихме децата бяха боси и ако и сега положението е подобно дали ще можем да им купим по едни пантофки някъде от търговиите ако намерим по-евтини. Аз на моите деца съм купувала от левчето по 3-4 лв.,но не са много траини,а в гаражчето зад нас има подобни на гуменки по 3 лв. и са много хубави. Така поне като отидем можем да видим дали са обути с тях и няма начин да кажат ,че са за пране. Е,ако не отидем след половин година,защото тогава ще се оправдаят,че са се скъсали Simple Smile
ДеЩо,между другото,коя е тази улица на търговиите?

# 19
  • Мнения: 1 196
ДеЩо,между другото,коя е тази улица на търговиите?

Не е ли тези зад блоковете Марс и Венера   newsm78     

# 20
  • Мнения: 22 430
И аз да се запиша в новата темичка, че мога цялата да я пропусна къвто съм заплес напоследък....

Много готини снимки, установих че познавам само Валя.

Mirama, много сте сладки.  Heart EyesТова не е шезлонг, а от тея дето им викат "уреди за гимнастика" ли. Практично ли е туй нещо. newsm78



Да, активна гимнастика е. Калина вече започна да му се кефи, слагам я вътре, тя си гледа играчките и си ритка. Иначе имам и шезлонг, ама много не го харесва.

# 21
  • Мнения: 1 951
Аз мисля, че  е най-добре персонала да каже от какво имат нужда, а не ние да си решим, че напр. им трябва еди какво си, а те нямат нужда от него.

Овладях дрисъка на Димитър. Такава блокада предприех, че може и да съм го запекла за седмица напред  Mr. Green

Улицата на търговиите е зад у-ще "Единство".

# 22
  • Мнения: 5 026
Добро утро и от мен! Аз се отдавам на готвене днес. Имах нагласа да давам Бужи на майка ми, а ние по магазините, а то било работен ден. За това ще готвя! Дребен снощи заспа в 12ч  Shocked И пак осъмна в 7,30  Whistling

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Айде да си кажа и аз. Всички имаме желание да помогнем, но ние не раполагаме с голяма сума - до тук парите са 100+86=186лв Обещаха ми още 30лв, но все още не съм ги получила + парите от другите момичета, които ще бъдат при Валенцето. Ще разполагаме  с малко повече от 200лв.
За плодовете и сладкишите съм съгласна. За другото не знам все още. Аз работя в търговиите на Автогара север и няма да е проблем да купя сладките неща от складовете.
Според мен е най-добре да купим нещо за 20-те деца при които са ходили преди девойките от форума. Ще се простираме според финансите. Да изчакаме Валенцето и Джина да отидат и на място да преценят.

# 24
  • Мнения: 1 951
Имах нагласа да давам Бужи на майка ми, а ние по магазините, а то било работен ден.

Аз като ти казвам, че гадните работи ни сварват неподготвени  Laughing И аз така бях намислила, но още снощи ме поляха със студена вода  Crazy

Поздравявам ви с песента от подписа ми.

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Поздравявам ви с песента от подписа ми.
Нямам звук, някой да знае каква може да е причината? До вчера имах и звук и картина.

# 26
  • Мнения: 5 026
Хареса ми поздрава, даже мнооого! Благодаря за което  bowuu

# 27
  • София
  • Мнения: 9 857
Моя близка приятелка ще даде и тя парички. GrinningПо мои сметки в мен ще имам 50лв.Дотогава може да зарибя още някой Laughing.При всички случаи,макар и не много,парите съм сигурна,че са добре дошли за дечицата.
Дикси,благодаря за поздрава.Моят скапан нет не ми позволява една песен на спокойствие да изслушам.Това ще е до 1 януари-оттогава ще сме на нова скорост Grinning.
Момичета,взехте ли си парите от облекченията от данъците за деца?И вярно ли е,че от другата година няма да има такива облекчения или аз пак съм недоразбрала?

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Момичета,взехте ли си парите от облекченията от данъците за деца?И вярно ли е,че от другата година няма да има такива облекчения или аз пак съм недоразбрала?
За 2007г. още не сме ги взели. Сега му е времето да се подават документите. За догодина няма да има.

# 29
  • София
  • Мнения: 9 857
Даа,значи правилно съм разбрала.Що така,заради плоския данък ли?
Нашите ще ги вземем днес. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт