Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Откъде мога да си купя възглавница за кърмене?
Цитирай

Варна

Най- евтината е в Щъркел - 17 лв
Може и в Премама за около 60-100 лв
Цитирай

Преди имаше и в ТСМ - около 30 лв. Аз купих моята от магазина до Музикалния театър, но преди мнооого време.
Цитирай

София

На Бертони струват около 20лв., виждала съм ги в Пигис. Предполагам, че и на други места ги продават.
Цитирай

Благодаря!
Ами онлайн някъде дали продават?
Цитирай
Здравеите бъдещи или вече станали майки.Имаме удоволствието да ви зарадваме с новината,че до края на месец февруари сте бъде открит първия в България специализиран онлайн магазин в който ще се предлагат възглавници за кърмене.,както и други интерсни неща за бебето и майката.Очаквайте ни!
Цитирай

Right Next Door To Hell

вЕРНо
дОСега не бях виждал бебешки магазини
 35
Ама тръпна в очакване, току виж ми се наложило да кърмя
Цитирай

London (Sofia&Paris occasionally)

http://www.mothercare.com/gp/product/B000TM0J0A/sr=1-5/qid=12021 … 0041&mcb=core
Това е нашата.
Цитирай

На седмото небе :)

Ах как не съм я видяла #Cussing out Изглежда много яка Very Happy Би ли споделила дали е удобна, мекичка ли е, тежи ли... Peace
Цитирай

вЕРНо
дОСега не бях виждал бебешки магазини
 35
Ама тръпна в очакване, току виж ми се наложило да кърмя
внимавай,че ще ти се разтече силикона Mr. Green

За кърмена бяха във формата на подкова нали?
Цитирай

Варна

Цитат
Откъде мога да си купя възглавница за кърмене?

Магазини "Малечко" - София и магазини "Рошко" - Варна. На фирмата Bebe Confort  са.
« Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 16:32 от Магазин РОШКО »
Цитирай

София

Днес гледах в Премамон и там цените бяха над 120лв. Shocked
Цитирай

London (Sofia&Paris occasionally)

Ах как не съм я видяла #Cussing out Изглежда много яка Very Happy Би ли споделила дали е удобна, мекичка ли е, тежи ли... Peace
Доста е удобна, не е много мека за да не потъва бебето. Предимствата са и страничното джобче и това, че се закопчава около кръста. Но дтава за деца до ком 6 месеца само. Общо взето това е. Сега ще я ползваме и за това бебе.
Цитирай

София

аз малко да обновя темата. За вече ползвалите такива възглавници. Виждам че има разлика в цените и то не малка. Аз гледах в Пигис хаус за 18-20лв. Тези по скъпите не съм ги гледала на живо, но предполагам че може би заради пълнежа са по-скъпи...От леля ми която живее и роди детето си там, знам че по-хубавите били тези които са с такъв пълнеж като стериопорени топчета. Има ли мами които са ползвалитакива и ако може за мнение?   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.