Бременна съм а кървя!!!

  • 5 177
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 274
Е добре , а ти как си ? Как се чувстваш ? Кървиш ли още ? Имаш ли болки ? Въобще разкажи ни как са нещата като цяло ?

# 31
  • Мнения: 305
Чувствам се добре, не кървя нито капка. само малко ми се гади. Иначе нищо не ме боли. Незнам какъв ще е резултата при доктора, но съм чувала че на някои жени им идва месечният цикъл в първият месец от бременноста. Значи аз имам чувството че съм бременна след 2 положителни теста  в къщи и първият кръвен тест в клиниката беше положителен. Но пак искам да науча крайният резултат от гинеколога.  Tired

# 32
  • Мнения: 6 274
Ами , значи може да се каже , че нещата за момента се развиват добре . Така , че стой си вкъщи , не се разхождай много , много по студовете , повече почивка и без нерви . А пък когато ти се обади доктора , тогава . Желая ти късмет . newsm10

# 33
  • Мнения: 305
доктора се обади и каза че имам спонтанен аборт. сега трябва да ходя за 3ти тест да видят какво е положението , теста ще покаже дали трябва да ходя на ултразвук и каква е причината за спонтаннит еми аборти Tired

# 34
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Много съжалявам миличка Sad
Бъди силна, с теб сме Praynig

П.П. Пиши какво е станало.

# 35
  • Мнения: 6 274
Много съжалявам  Weary. Мисля , че думите тук са излишни . Искрено ти съчувствам . Пиши какво става отсега нататък - ще има ли изследвания , какво ще покажат те и т.н. И ще стискаме палци следващият път всичко да е наред , но за да е по - сигурно - изчакай да минат 6 мес. Не опитвай преди това , за да си спестиш бъдещи разочарования , болка и , не дай Боже някакви усложнения . Просто изчакай , колкото и да е трудно , за да имаш като резултат едно сладко бебче в ръцете си !!! Успех и гледай напред !!!

# 36
  • Мнения: 622
Mиличка бъди силна, с теб съм  Hug Hug Hug Пиши какво става

# 37
  • Мнения: 305
благодаря ви заподкрепата  Hug А за тези които не знаят е вторият ми аборт за 3 месеца Tired
Но както казва Джуличка ще изчакам 6 месеца

# 38
  • Мнения: 1 008
Напълно е възможно бебето да е добре и да ти изпишат нещо за задържане. Потърси и друго лекарско мнение и дано нещата се оправят Hug
Peace

# 39
  • Мнения: 6 274
Аз знам и точно за това те посъветвах как да постъпиш . Наистина е за твое добро . Няма смисъл да избързаш и вместо радостни мигове да се чувстваш болка и мъка . Освен това пак ти казвам : при повтарящи се аборти , риска от последвали усложнения никак не е малък .

# 40
  • Мнения: 298
Защо все пак не продължиш каквото следва при някой друг доктор?Нали не е задължително да си правиш и другите иследвания там,а и си мисля,че е можело да те извика поне за ехограф  newsm78

 Пожелавам ти успех,и от теб само добри новини да чуваме за напред!  Hug

# 41
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 PraynigМного съжалявам  Praynig
Дано след тези 6 месеца да ни зарадваш с добра вест, а след още девет с прекрасно детенце  Hug

# 42
  • Мнения: 157
Когато се случи при мен,отидох веднага в болница.Биха ми Но-шпа и още куп лекарства.После през цялата бременност бях на Magne B6.Така че трябва веднага да потърсиш лекарска помощ.

# 43
  • Мнения: 305
Защо все пак не продължиш каквото следва при някой друг доктор?Нали не е задължително да си правиш и другите иследвания там,а и си мисля,че е можело да те извика поне за ехограф  newsm78

 Пожелавам ти успех,и от теб само добри новини да чуваме за напред!  Hug


почнах да ходя там и си мисля уж че като са почнали и имат предишната информация може би е по добре но вече не мога да чакам защото това продължава 3 седмици а още не са ми направили ехограф. само кръв ми взимат през 3 дена. лявата ми ръка е цялата синя. Гади ми се, повръща ми се.  Tired

# 44
  • Мнения: 3 929
Някакси неясно ми е обяснението ти. Сега си бременна, след като преди месец и половина си направила спонтанен аборт ли? Аз имам един спонтанен аборт и един масивен кръвоизлив точно година след това. Но след първия спонтанен аборт, лекарят ми каза да изчакам поне 6 месеца, преди да опитам да забременея. А след аборт, хормоните така се обърквали, че дори месец след това да си направя тест за бременност, пак щял да ми покаже, че съм бременна.
Във всички случаи ти трябва компетентен гинеколог, ако трябва, потърси още един. Такива случаи се водят за патологични и при тях се вземат специални мерки за задържане на плода.

Общи условия

Активация на акаунт