Солена ли е детската ви кухня?

  • 1 371
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 654
Нашата е в София, на ул."Тича", пряка на "Иван Асен Втори". Взимаме от две седмици. В началото едното ядене беше толкова солено, че чак горчеше.. Обяснявам си го , че готвачките са различни.. Детето ми едвам го ядеше. Направих им мека забележка Rolling Eyes и ми се струва, че нещата се пооправиха, но ми е интересно дали и при вас е имало такива проблеми...

# 1
  • Мнения: 27 524
Лятото Криско яде от тази кухня, ние живеем точно отсреща.Никога не е било солено, даже аз допълнително съм му слагала вегета или сол. Може би случайно е станало, не знам.

# 2
  • Мнения: 654
Блонди,аз също се учудих  newsm78,но това продължи цялата седмица, докато не се обадих.Преди това бяхме на Хер бебе и не беше толкова солена, колкото е тази.
Вие защо се отказахте?

# 3
  • Мнения: 27 524
Защото живеем повечето време в Брюксел и само лятото се прибираме за два или три месеца, затова само тогава я ползваме.
Може да се е сменила готвачката, ама то нали и други майчета ще се оплачат  Thinking

# 4
  • Мнения: 52
Не съм забелязала такова нещо.Даже отначало беше безвкусна,защото нямаше грам солчица,но сега е добре,точно колкото трябва.

# 5
  • Мнения: 7 474
Нашата си беше направо безсолна  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 654
Нашата си беше направо безсолна  Rolling Eyes
така е и редно... на забележката ми беше отговорено, че готвят по норматив и не е солено, но и мъжът ми го забеляза.. Даже се точеше постоянно на храната на бебето, че му била тамън  на сол:mrgreen:
За мен това е критерий,че не съм луда, а наистина е солена..
Важното е,че оправиха нещата Hug

# 7
  • Мнения: 5 401
Преди това бяхме на Хер бебе и не беше толкова солена, колкото е тази.

Аз взимам от Хер бебе и никога досега не съм усетила сол. Опитвам почти всеки ден бурканчетата. Ти защо се отказа от тях?

# 8
  • София
  • Мнения: 7 190
Нашата е в София, на ул."Тича", пряка на "Иван Асен Втори". Взимаме от две седмици. В началото едното ядене беше толкова солено, че чак горчеше.. Обяснявам си го , че готвачките са различни.. Детето ми едвам го ядеше. Направих им мека забележка Rolling Eyes и ми се струва, че нещата се пооправиха, но ми е интересно дали и при вас е имало такива проблеми...
Ами и ние взимаме от тази кухня.
В интерес на истината аз ходя на работа, а детенцето го гледа баба му, така че нямам 100% поглед върху нещата.
Но щеше да забележи жената, а и аз колкото пъти съм опитвала, храната ми се  е виждала безсолна  newsm78

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Не е солена. В първа група /до 1г./ въобще не слагаха сол, а след това минимално количество. И мисля, че така е редно.

# 10
  • Мнения: 83
аз съм много доволна от нашата,много добре готвят и до сега не съм имала никакви такива проблеми.Зъщо не си смениш кухнята ?Това е много гадно Tired

# 11
  • Мнения: 1 586
Горчеше от сол? #Crazy
При нас е безсолно,винаги! Peace

# 12
  • Мнения: 127
и нашата е доста доленичка, но лошото е че като направих забележка и не ми обърнаха внемание. На последък взех да се замислям дали да не са отказвам  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 5 391
И нашата е безсолна, слава богу.

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И аз не съм имала такъв проблем с нашата кухня Peace

# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Не Peace

# 16
# 17
  • Мнения: 2 673
Купувам от ОЗИ, досега е безсолна... и много вкусна.

# 18
  • София
  • Мнения: 44 098
Солено в държаната не е било, виж в една часна беше чат-пат много солено, но след няколко оплаквания се пооправиха нещата...

# 19
  • Русе
  • Мнения: 2 354
не, безсолна е

# 20
  • София
  • Мнения: 7 034
Мисля, че в нашата кухня почти не слагаха сол - в Люлин сме.

# 21
  • Мнения: 1 701
Нашата е безсолна - ДК Младост.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И нашата е безсолна.

# 23
  • Мнения: 93
 При нас не усещам грам сол да има - в Люлин

# 24
  • Мнения: 872
Солена не бих казала,че е, но знам,че до 1 година не би трябвало да се слага сол в храната.А аз искам да ви питам друго - с какво мляко правят кремчетата и нишестетата,защото когато за първи път взехме храна от кухнята,съпругът ми им каза,че дъщеря ни не е яла прясно краве мляко до сега,а те му отговориха да не се притеснява,че храната се приготвя със специално мляко за бебета.Много ме съмнява да готвят с адаптирано мляко и да е толкова евтино  Thinking

# 25
  • Мнения: 5 362
Безсолна е нашата.
Аз ям безсолно и ще усетя ако е имало повечко сол.

# 26
  • Мнения: 1 701
Солена не бих казала,че е, но знам,че до 1 година не би трябвало да се слага сол в храната.А аз искам да ви питам друго - с какво мляко правят кремчетата и нишестетата,защото когато за първи път взехме храна от кухнята,съпругът ми им каза,че дъщеря ни не е яла прясно краве мляко до сега,а те му отговориха да не се притеснява,че храната се приготвя със специално мляко за бебета.Много ме съмнява да готвят с адаптирано мляко и да е толкова евтино  Thinking
Готвят или със сухо мляко /но не АМ - в това може да бъдеш сигурна!/ или с прясно. В нашата ДК казват, че готвят със сухо, а в Джуниър меню - с прясно обезмаслено.

# 27
  • Мнения: 654
Много ми е странно- там,в нашата кухня, царува една царица, която командва всичко и ако искаш нещо да стане, говориш с нея.. Rolling EyesАз точно с нея говорих и като че ли понамалиха солта, въпреки че ми беше казано,че кухнята НЕ е солена (аз все едно не мога да преценя..)
Но не се отказвам ОЩЕ от нея ,защото преди нея бяхме на ХЕр бебе, бях супер доволна, но ми е много далече да ходя да я взимам от магазина на Хер, а чместа за доставка нямаше..
Казвам "още", защото на държавната съм дала срок Mr. Green до края на месеца да се оправят, после ще ги лишим от на Laughingшето присъствие!
Не, че ще се трогнат много- при нас е голям наплив, защото, освен солта, други проблеми няма- готвят страшно вкусно и всичко си е гъсто..
Ама с пустата сол..

# 28
  • Мнения: 27 524
Познавам много мами, които взимат от тази кухня и никоя никога не е споменавала да е солено. Странно ми е как точно на вас толкова солено-горчиво ви се пада  Thinking
Лелките се сменят, всички са равни там и винаги са били ужасно услужливи, усмихнати и внимателни. Това са моите впечатления  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 654
Че са усмихнати, любезни, верно е! Simple Smile
САмо че по-горе писах, че нещата вече се пооправят- горчиво от сол беше в началото, в продължение на една седмица, като ,след като направих забележката, нещата се подобриха!
А и нищо чудно да сме попаднали на нова готвачка, защото ми направи впечетление, че само едното ядене беше солено (а първото и второто явно се готвят от различни лели).
Темата я пуснах, защото мислех, че може и някой друг да го е забелязал, а не само аз..
И , Блонди, твоите приятелки могат да са свикнали вече с вкуса, затова да не са забелязали новата готвачка.. Laughing
В крайна сметка не смятам ,че проблемът беше в мен, защото не може да не съм в ред като едното ядене ми е солено, а другото- не.. А и не в ред трябва да е и мъжът ми, той също опитва с мен..

# 30
  • Мнения: 338
Безсолна е   chef

Общи условия

Активация на акаунт