Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Smolyan

Мили момичета, понеже в събота ще пътувам до Пловдив, а тук в Смолян няма кадърен лекар и ми се искаше някой добър лекар с хубава техника да погледне бебчо. Искам да помоля тези от вас, които имат впечатления и телефони на такива кабинети да ми помогнат. Благодаря предварително и много щастливи мигове от мен и бебчо!  Love
Цитирай

София / Пловдив

За съжаление в Пловдив няма 3 D Live ехограф. В един от частните мед.центрове "Сана" рекламират такъв, ама НЕ е. Иначе добри ехографи има, зависи при кой лекар точно искаш да отидеш. Имаш ли някой предвид или просто търсиш допълнителна консултация?
Цитирай

Пловдив

Цитат на: Zuzi
Мили момичета, понеже в събота ще пътувам до Пловдив, а тук в Смолян няма кадърен лекар и ми се искаше някой добър лекар с хубава техника да погледне бебчо. Искам да помоля тези от вас, които имат впечатления и телефони на такива кабинети да ми помогнат. Благодаря предварително и много щастливи мигове от мен и бебчо!  Love

Аз ходя на консултация в поликлиниката в Тракия.Базата е много добра и генеколозите са добри.Препоръчвам ти д-р Керменлийска.Много спокойна жена и ти обяснява всичко.Успех и не се притеснявай непременно да се види детето на 3D ехограф...
Цитирай

Smolyan

Момичета, аз не познавам никой лекар в Пловдив, незнам и имена. Но там където ще отида трябва да работят в събота. За съжаление не мога през седмицата.
Karmen_mery, тази база и лекарят знаеш ли дали работят в събота?
Цитирай

София / Пловдив

Щом е за събота...сложна работа  Sad  Този, за който се сещам, че евентуално може да те приеме и в събота е д-р Минев от "Весела". Обади му се и обясни, защо не можеш през седмицата... Пробвай! Ето координати:

д-р Здравко Минев - ул "Киев" 9 /това е дълъг блок до Бирената фабрика "Каменица"/ етаж 1,
тел. 65 28 69  и  0887 407 419
Прием /по принцип/:Понеделник, Сряда, Петък от от 13.30 до 18.30
Цитирай

Smolyan

Чух се с д-р Минев, може да ме приеме в събота. Също ми препоръчаха д-р Стратев и той може, само че в Родилно отделение на Весела. Чудя се кой от двамата. Някакво мнение?
Цитирай

София / Пловдив

Цитат на: Zuzi
Чудя се кой от двамата. Някакво мнение?

Мен ако питаш, при Минев отиди! Аз лично не съм негова пациентка, но съм му комшийка  Razz  А всички майчета, които са ходили при него са мн.доволни. Най - показателното за мен обаче е, че докато бях бременна моят доктор трябваше да пътува извън страната за седмица и ми каза :"Ако имаш проблеми докато ме няма, звъни на Здравко Минев"
  Успех!
Цитирай

и аз да си рекламирам доктора с две ръце Минев
 Very Happy  Very Happy  Very Happy Толкова е внимателен и любезен че ще останеш очарована
Цитирай

До хладилника, който обичам

Преглеждали са ме и двамата по различен повод - и двамата са добри и внимателни, нямам забележки. Но предпочитам д-р Минев - с две ръце  Very Happy
Цитирай

Пловдив

Д-р Минев, специалист е и ще ти обърне голямо внимание.
Цитирай

Smolyan

Момичета благодаря Ви искрено  Love
Утре ще се чуя пак с д-р Минев, за да съм сигурна, че в събота няма да има ангажимент и ще си е в Пловдив.
Благодаря още веднъж, страхотни сте  Love .
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.