Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

гр.Пловдив

Интересува ме каква марка пюрета със заешко давате и да ме ориентирате в цената.Аз открих заешко само на Ганчев-то е два вида,но в единия има моркови,а ние още не сме яли,а в другия вид има домати,салатно цвекло,слънчогледово масло,лук-а ние салатно цвекло и лук не сме яли;а и отскоро й слагам по-малко зехтин само.Пуешко и пилешко съм купила на Бейбивита,те са без добавки и Е-та и не съдържат по 100 нещо като Ганчев,по-скоро са като на Хип.А в момента поне заешкото мисля да го купувам.А да открих заешко на Хип,но и то не ми вдъхна довери-май съдържаше прекалено мн. неща,а и струваше около 3 лв.,а ми е малко скъпо-затова моля дайте идея да си реша проблема.Вие как процедирате със заешкото?
Цитирай

София

За първи път дадох заешко на Калоян на Хип.
Като го отворих щях да повърна,толкова силен мирис имаше,че Sick Sick Sick
Изхвърлих го,и ме беше много яд за 3 лв.
След това влезнах в първия детски магазини и взех заешко на Ганчев.
На Калоян много му хареса.Наистина е хубаво. Peace
И сега месните са ни следните марки.
Пилешко-Ганчев или Ам-Ам,пуешко-Гербер,заешко-Ганчев,агнешко и телешко-Гербер,риба-Ганчев.
Цитирай

София

Заешко на Хип с копър и картофи взимам аз и много добре се приема, бях взимала на Гербер веднъж и само като го помирисах лошо ми стана, напомни ми на консерва "Ропотамо". Така че си оставам на Хип (мисля че е 2,55 лв. в Бебелан зад Плиска), на Ганчев така или иначе няма да им купя нищо, досега не са успели по никакъв начин да ме убедят, че слагат качествени продукти в пюретата си и, че си контролират качеството на производство по някакъв начин.
Цитирай

Brokenpromiseland

И аз давам на ХИП и съм доволна.Цената е някъде към 2.60
Цитирай

Atlanta ,USA

Заешко на Хип ,аз ги дояждах  Very Happyмного са вкусни .Скъпи   но иедва ли ще даваш заек повече от веднъж седмично .Пробвай да готвиш ,ако не се харесат на бебето .
Цитирай

гр.Пловдив

Ама тази цена е за малкото бурканче от 125 мл.,а ние ядем 180-190, по-големите пюрета струват около 3 лв.,но като се замисля,че наистина ще е един път сед. май няма да е проблем.МНОГО БЛАГОДАРЯ за отговорите.
Цитирай

Пловдив

аз само хип ползвам и съм много доволна.
Цитирай

На Гербер има заешко, към 1.70лв е.
Цитирай

гр.Пловдив

На Гербер има заешко, към 1.70лв е.
О,БЛАГОДАРЯ ЗА ИНФОТО-но тази цена за колко голямо бурканче е?125мл или 190мл?Ако е за 190 е идеално.Заешко с какво е приготвено или кой са другите съставки на това пюре?
Цитирай

гр.Пловдив

Сега погледнах в асортимента на пюретата и на Гербар има Заешко със зеленчуци и копър - меню от 6-тия месец (оранжев етикет)
Състав: моркови, вода (за подготовката), заешко месо (8%), корени от магданоз, картофи, сок от бяло грозде, нишесте, рапична мазнина, копър. Зеленчуково съдържание 64,7%.
Не съдържа глутен, млечни притеини и лактоза, сол и захал, изкуствени аромати, оцветители и консерванти. 130гр.
Но този сок от бяло грозде ме притеснява,ние грозде още не сме яли?
Има и още едно със заешко,но то е с моркови а и тях не сме ги опитвали още.
И щеше да е идеално,но количеството му е 130мл.Чудя се ако го купувам това със зеленчуци и копър и да правя малко зеленчуци още, домашно приготвени, дали става newsm78Или направо да купувам на Хип от голямото бурканче и то е с копър-и май този вариант е по-добър-оф,голямо чудене Laughing
Цитирай

Белгия/София

В Белгия и Франция не намирам никакви пюрета със заешко. В София взимам на Гербер. Месните на Семпер -  Stop
Цитирай

София

Заешко до сега съм давала само на Хипп. В Метро цената май беше по-приемлива. Но аз не гледам цените. Плодовите и зеленчуковите в по-голямата си част ги правя. Само месните ги купувам и затова не подбирам по цена, а по състав. Иначе заешко има и на Бебивита и Гербер. Ако има неща, които не сте опитвали просто изчакай седмица-две-три да ги въведеш и тогава дай заешкото. То пък не е толкова зор веднага да го яде. А Ганчев не бих купила. Там какво ли няма.
Цитирай

Русе / София

Заешко с картофи и копър на ХИП давам аз- много го харесва малкия, струва около 2.70
Цитирай

София

Току що дадох за първи път заешко на Хипп. Страхотно е. Бебчо сигурно, ако го бях оставила, щеше да изяде цялото бурканче, но не посмях, защото отскоро го захранвам с месни пюрета, а заек не бяхвала. Доизядох го, наистина е много добро, усеща се вкуса на заека, на картофите, на копъра, истинско е. Взела съм и на Гербер заешки пюрета , но те наистина са доста овкусени. За нас няма да е проблем, защото съм давала зеленчуковите на същата фирма, които имат подобни подправки. Но, ако не си давала грозде, корени от магданоз, морков, е неразумно с тях да почнеш. Пък и разликата в цената е стотинки. Все пак за здравето на децата, компромиси не трябва да се правят.
Цитирай

София,Младост1

Аз давах ( и още давам) заешко на Хип : едното е с картофи и копър (190г), другото е с картофи е зелен боб (220г)(за след годината) и заешко ризото с броколи (също 220г). Много хубаво ги яде. Мисля 4е към 3 лева е някъде буркан4ето.
Давам и заешко с картоф и заешко със зеле на Семпер.От по 135г са буркан4етата, пак около 3 лева буркан4ето. Малко нанагорно оба4е идват Smile, нали 2 буркан4ета трябват за едно ядене...
Вси4ките видове ги харесва много.
И аз Ган4ев не бих давала.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора