Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, отглеждащи сами децата си
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

София

Честит МДМДИУУЖ!  Very Happy
Днес е Международният Ден на Много Добре Изглеждащата и Ужасно Умната Жена!
И понеже в този подфорум всички, без изключение са/сме такива - имаме празник!!!
А пропо - празникът няма точно определена дата, може да се празнува всеки път, когато се почувствате такава! И понеже мен един мъж ме кара да се чувствам по този начин стартирам празника от днес!   Cool
Предлагам всяка от нас, да се изфука публично защо се е почуствала Много Добре Изглеждаща и Ужасно Умна Жена. Отрицателни мнения не се приемат!  Naughty
И запомнете следното мото: „Животът НЕ ТРЯБВА да бъде пътуване към гроба с намерението да пристигнеш безопасно в привлекателна и добре запазена обвивка, а лашкане насам-натам с шоколад в едната ръка и бутилка вино в другата, с изтощено и разпадащо се от употреба тяло и песен на уста „Ухааа, 'баси кефа! " Laughing

(копнах от друг форум, но не с е сдръжах, адски ми хареса!)
« Последна редакция: пт, 14 дек 2007, 22:35 от Godzilla »
Цитирай

София

Ха честит празник на всички МДИУУЖ-ки (баси това ако някой успее да го произнесе, без да му изпаднат 2-3 зъба, лично ще почерпя)

cheers
Цитирай

гр. Пловдив

НЯМА ДА ПИША ДНЕС В ТАЗИ ТЕМА. УТРЕ ЩЕ ОТИДА ДА СИ КУПЯ ЕДНА БЛУЗКА И ТОГАВА...
Цитирай

София

Godzilla,поздравления за темата много ми допадна...жалко,че...за сега не съм за тук!Дано обаче...скоро всички минем през нея!!!   bouquet
Цитирай

На остров

Да харесва ми темата , не съм в тази категория, но се радвам, че до теб има мъж, който те кара да се чувстваш обичана, желана и невероятно красива...надявам се все повече жени да се чувстват така  Cool
Цитирай

София

Оооо, я скромностите у вас  Laughing
Гозилка! Аз лично ти благодаря за поздрава и от сърце пожелавам да ти се връща и на теб много щастлив МДМДИУУЖ.
А мотото просто ме кърти от кеф, официално искам разрешение да си го разпечатам и да си го сложа на бюрото  Mr. Green
Цитирай

Страхотна тема PeaceХа честит празник и от мен   Very Happy
Ми с какво да се изфукам....Ами днес изглеждам ужасно добре ,защото съм с новото си дънки и страхотните си нови ботуши.Ама като си купя и палтото,което съм си заплюла...ооо тогава няма да имам стигане  Very HappyА и още нещо,мириша превъзходно...от новото ми парфюмче...Абе направо съм мацка трепач Flutter Направо ,където мина и оставям трупове след себе си  35
Девойкиии,наше лошо няма...,така че всички сме си много хубавки и умнички,пък който не ни харесва много му здраве Crossing Arms
Цитирай

София

А така, Малвина   Laughing
Аз не съм гадже-трепач и съм мноооо неглиже днес, но това не ми пречи да се чувствам на място и добре.
Я всички горе главите, идва НГ, нали се разбрахме, че 2008 ще е чудничка за нас. Аз вече си смених шаренийките по профила  Mr. Green
Цитирай

Еееееее, ми вчера бях каквото там описвате, днес в къщи не съм баш неземна прелест,  ама пак ставам..... Embarassed
Та благодаря за поздрава Love
Цитирай

(беше) София

ехеее! е, айде да ни е честит!
изключително навременен празник! (малко прилагателното не ми се получи, ама всички ме разбраха, нали?!)

Love
Цитирай

Навсякъде и никъде...Сред много, но сама...

Ау то днес прекрасен ден било да ни е честит.  bigdance2 newsm42  ura newsm58 newsm24 newsm19 newsm19 newsm19
Цитирай

София

Бърди, имаш официалното ми разрешение!
И мен страшно ме изкефи мотото.
Смятам директно да пристъпя към изпълнението му - още повече да си го направя начин на живот, което май ще стане след Нова година, когато мине голямото бачкане.
Цитирай

На големия южен залив

Момичета, каквато съм блейка, ей на, "проспах" празника! Ама така като се позамисля, то всеки ден трябва да ни е един малък МДМДИУУЖ (не само 14-декември), щото да не би да сме грозни и тъпи през останалите дни,я!!! Laughing  Така че, честит празник на всички!  bouquet  Аз от скоро съм сред вас (във форума), но мисля, че е страхотно, че всички сме тук и споделяме, подкрепяме се и се окуражаваме взаимно! 
Цитирай

София

Чудеснооооо! Имахме нужда точно от такъв празник! Аз от известно време си се самоубеждавам, че съм МДИУУЖ!!! А който е на друга мнение - или няма вкус или нищо не разбира! 35 35 35
Още повече, че идват мнооого празници и вече съм се барнала с нова прическа, сега остава да се барна и с нови дрешки и оооо, сичкото скандинавко мъже - пазете се!!!!  35 35 35 Не че съм тръгнала натам, ама мечтата ми е да живея в Северна Европа и един ден ще стане като МДИУУЖ! Wink Wink
Цитирай

гр. Пловдив

Дойде и моят ден за празнуване. Купих си блузка! Ура. Вече съм много хубава, пък че съм си умничка то си се знае.  Flutter
Мерси на авторката на темата!   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора