"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 2

  • 35 524
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Наистина, давайте идеи за нещо готвено, че го обърнахме съвсем на соровоядство.

Ето една идея от мен - днешния ми обяд:
Обяд - 3 блока.
задушавам в 1 лъжица и половина зехтин 300 грама спанак. Слагам нарязано на ситно 30 gr. бяло пилешко месо или шунка или друго месо. Чуквам 2 яйца и разбърквам добре. Пържа до готовност. Подправки - малко сол, сух чесън и черен пипер. Хапвам си го с еквивалента на 2 филийки Бонус.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 289
Ох аз спанак,лапад,коприва и всекви такива треви не ям,иначе рецептата ти си я бива. Simple Smile

Последна редакция: вт, 18 дек 2007, 00:26 от КАРЧЕВА

# 17
  • Мнения: 13 749
Благодарности на Пеперудката Peace

Аз си имам книгите - на Б. Сиърс и българската. Още преди година се премерих, изчислих блоковете и в крайна сметка се отказах, защото ми се видя сложно. Но това с листчетата е добра идея. Пригледно и лесно за употреба. И аз ще си направя и след празниците ще се принадя към вас. Дотогава мисля живот да си живея Laughing

# 18
  • Мнения: 10 758
Ох аз спанак,лапад,коприва и всекви такива треми не ям,иначе рецептата ти си я бива. Simple Smile
И аз не ям никакви треволяци.Дори и марули ooooh!

# 19
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
А аз хапвам всякакви зелении Simple Smile
Много обичам зелена салата с моркови, краставички, доматки, лимон и зехтин, мммм smile3508
Лятото почти на това изкарахме и съответно пушено месо
Ноооо, в огромни количества, затова и дупарата беше станала яка

# 20
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Кака най-после си купи и книжката "Ние и Зоната", изтеглих си и Зоната и чета ли чета. Мисля и мъжо да подкарам в Зоната, доколкото мога, пък да видим какво ще стане Simple Smile
На 19-ти трябва да съм на контролен...., ще видим какво ще каже Симеонов. Май доста работа има човечеца и не мога да го уцеля на Скайп-а, пък по телефона не ми се иска да го притеснявам...
В неделя вкарах в действие сантиметъра - много го заобичах Simple Smile
Резултата беше -3см бедра, -5см паласки и +2см бюст  newsm68
Не знам какво става, но пък мъжо е доволен Simple Smile

# 21
  • Мнения: 819
 Оххх...умирам си за зелена салата.Близо до нас има едно кръчме ,където правят невероятна зелена салата. newsm48Питах ги за рецептата,която долу-горе се вписва в нашия режим.Питах доктора за това, и той каза ,че става. newsm44И ето и самата рецепта
 200 г.зелена салата
 100 г.домати
 100 г. краставици
  50 г.шунка нарязана на много ситни кубчета
 50 г.настърган кашкавал
 1 супена лъжица майонеза
 1 супена лъжица кисело мляко
 Приготвяне-в голяма купа първо се нарязва салатата,после краставиците на кубчета и след това доматите.Върху тия зарзавати се слага бъркоча от майонезата и млякото-НО ВНИМАНИЕ,това е по оригиналната рецепта, а доктора каза вместо майонезата да сложа две лъжици обезмаслено кисело мляко.След това се разпръскват кубчетата шунка ,и най отгоре  се наръсва с кашкавала.НО ВНИМАНИЕ-или обезмаслен кашкавал като за нас, или става и с обезмаслено сирене.
 И туй му е цялата философия.Обаче става невероятно вкусно newsm74(поне според моите вкусови възприятия де)
 Ако искате вярвайте,но отидем ли там задължително оплюсквам две салати. smile3508
А що водка изпивам да не ви разправям... Drunk
 
Благодарности на Пеперудката Peace

Аз си имам книгите - на Б. Сиърс и българската. Още преди година се премерих, изчислих блоковете и в крайна сметка се отказах, защото ми се видя сложно. Но това с листчетата е добра идея. Пригледно и лесно за употреба. И аз ще си направя и след празниците ще се принадя към вас. Дотогава мисля живот да си живея Laughing
  Моля Птица ,за нищо.С каквото можем ще помагаме.Нали за това сме се събрали тук я. lalalala

# 22
  • Мнения: 10 758
Резултата беше -3см бедра, -5см паласки и +2см бюст  newsm68
Не знам какво става, но пък мъжо е доволен Simple Smile
Таа па да не види нещо от мен Joy
Аз съм -6 см от талия и +2 на цици Mr. Green

# 23
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Резултата беше -3см бедра, -5см паласки и +2см бюст  newsm68
Не знам какво става, но пък мъжо е доволен Simple Smile
Таа па да не види нещо от мен Joy
Аз съм -6 см от талия и +2 на цици Mr. Green

Е ако бюста настина се увеличава и стяга, направо скачам при вас! Joy

# 24
Здравейте!!!Чета ви от няколко дена и ви кажа честно, много сте заразни WinkДнес следобед и аз имам час при Симеонов, така че, с единия крак съм вече във вашата компания Simple Smile
Много ви харесвам и ви желая успехи, успехи... Hug  bouquet

# 25
  • Мнения: 13 749
Резултата беше -3см бедра, -5см паласки и +2см бюст  newsm68
Аз съм -6 см от талия и +2 на цици Mr. Green

Е ако бюста настина се увеличава и стяга, направо скачам при вас! Joy

 newsm78 Да не е PR кампания на самия Симеонов!? Попристяга повечко на първото мерене, на всяко следващо после отпуска метърчето по малко и женките newsm44
 Mr. Green

# 26
  • Мнения: 10 758
Абе да ви кажа честно, аз искам да го посмаля, че не мога да си намеря нацицници вече ooooh!

Уф, изядох една баница EmbarassedНе можах да издържа на изкушението.Много са ми слаби ангелите ooooh!

# 27
  • София
  • Мнения: 5 289
Аааа Бомбеее кви са тия баници па ти,вчера Исайкова прави беница и около мен навсякъд еми миришеше на баница като я чух,ама изядох една мандарина да притъпя миризмата Mr. Green.Всъщност аз вчера изядох един щрудел Blush Blush Blush,обаче днес сутринта се меря -1кг съм надолу от вчера,явно щруделите ми се отразяват добре на теглото. Mr. GreenДнес ядох малко кисело зеле със свинско,но съвсем мъничко,вчера го питах каза че може де. Laughing

# 28
  • Мнения: 1 218
Уххххх как ми се е дояла баничка ммммммммм ... smile3516
Бомбе,нема ли да почерпиш   newsm78  фърли едно парченце де , ииии ква си стипца Embarassed
Не знам за вас мацки, ма аз ве4е едва одържам фронта ... вси4ко що ми се яде е забранено , отсекаде некви шоколадови изкушения... направо се 4уда де да се завра ве4е ... Оня ден сбирах лиги в Пикадили, после в Метро... цела седмица ве4е сънувам една бисквитена торти4ка, дет мъжа ми оплюска наскоро ....  май ми е време за по4ивка  #Crazy
Имам нужда от вразумяване ... някоя мацка  да ме нахока  Embarassed  по спешност докът не съм омела хладилника plssssssssss

# 29
  • Мнения: 10 758
Уххххх как ми се е дояла баничка ммммммммм ... smile3516
Бомбе,нема ли да почерпиш   newsm78  фърли едно парченце де , ииии ква си стипца Embarassed
Не знам за вас мацки, ма аз ве4е едва одържам фронта ... вси4ко що ми се яде е забранено , отсекаде некви шоколадови изкушения... направо се 4уда де да се завра ве4е ... Оня ден сбирах лиги в Пикадили, после в Метро... цела седмица ве4е сънувам една бисквитена торти4ка, дет мъжа ми оплюска наскоро ....  май ми е време за по4ивка  #Crazy
Имам нужда от вразумяване ... някоя мацка  да ме нахока  Embarassed  по спешност докът не съм омела хладилника plssssssssss
Айде, да не кажеш после, че съм дзивтия Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт