Детска стая

  • 2 655
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 172
Струва ми се, че не е просто подобно, ами направо си е същото Laughing Понеже в момента и ние сме на тема "детска стая", просто моментално познах, че това е Карло Даниели. Ако не е, значи е някоя брутална имитация, защото те имат абсолютно същия модел.

Честно казано, имат известни разлики - и колелцата на шкафчето, и бюрото, и дръжките на чекмеджетата.  Иначе удивително много си приличат, което не говори много добре за Бг варианта. И мисля, че част от отзивите по-нагоре са за модела на Карло Даниели, не на Явор Wink

Иначе у нас детската е точно с мебели на Карло Даниели. По-скъпи са, но засега нямам никакви оплаквания от тях. Детето ми не е много кротко: непрекъснато лашка врати, тряска чекмеджета, скача по леглото , катери се по бюрото си. Засега мебелите в детската не са мръднали за разлика от някои други, които вече паднаха жертви на малкия бяс Sad

# 16
За полските мебели съм напълно съгласна, може и да има качествени но са рядкост. При нас така се получи че всичко ни е полско ( на АРОН ), но това е защото всичко се купи горе долу по едно време.
Кухнята, спалнята, детската та даже и в антрето, и всичко се счупи и после ходи чакай рекламации. От 3 месеца чакаме плъзгачи за комода в спалнята.  #Cussing out и ще си ги чакаме де, щото ги няма никъде другаде.
Та моят съвет е не се набутвайте, евтиното винаги излиза по скъпо ! Peace

# 17
  • Мнения: 14 486
ами и на мен кухнята ми е от арон, шкафовете (без леглото) в спалнята също, детската сега сме я обзавели също от там, като преди това имахме само едно бюро от серията - 3 години ги ползваме, нямам никакви забележки.

# 18
Ами не съм само аз с оплаквания от тази пародия на мебели.
Иди им виж папките с рекламации колко са набъбнали - доста !!!
 Мога и да изброя всичко, което ни се прецака, но честно не ми се спори, всеки си прави сам сметката.   bouquet

# 19
  • Мнения: 14 486
Ами не съм само аз с оплаквания от тази пародия на мебели.
Иди им виж папките с рекламации колко са набъбнали - доста !!!
 Мога и да изброя всичко, което ни се прецака, но честно не ми се спори, всеки си прави сам сметката.   bouquet

никой не спори, бе.
ти кво сега ще ми доказваш, че точно моите мебели са скапани, ма аз лъжа, ей тъй напук на теб онеправданата?

# 20
  • Мнения: 6 039
ама какво значи полско, какво значи българско или китайско? #Crazy
Да не би всички мебели в Полша да излизат от един цех? всяка фирма има различни критерии за качество. Не може да се казва - полско не купувайте! Добрата цена се постига с изцяло механизирано производство, човешкия фактор е намален до минимум. Бълва се огромна продукция. Какво чудно има...

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
И двете стаи са китайско производство.Едните са внос на Карло Даниели,другите са внос на Явор-Пазаджик.

# 22
  • Мнения: 8 999
Ама вие като кажете "Арон" и си представяте някаква марка мебели - не, "Арон" е мебелна къща, както са "Айко", "Лабиринт", "Явор" и др. И във всички тези може да се намерят едни и същи мебели.
За детската си купихме най-евтините възможни шкафчета от мебелната къща "Арон", не знам дали са полски или китайски, но за 3 години не са се нито счупили, нито отлепили. А все пак ги изтезават деца и то не от най-внимателните.

# 23
  • Мнения: 198
Темата беше "Детска стая", а не полски мебели

Общи условия

Активация на акаунт