Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора

Имам нужда от нов душ-гел и лосион за тяло,но напоследък всичко,което намирам на пазара е с мирис на нещо,което се яде, я малинка,я шоколад,кокос итн.. Омръзнаха ми тези миризми и носът ми копнее за някакъв нов,свеж аромат,който след това да не ми оставя усеща за сладкарница в банята.
Можете ли да ми препоръчате нещо такова? Hug
Цитирай

Камей/незнам как е на латиница/ миришат добре, няма ванилия, кокос, шоколад... Палмолив също.Flutter
Цитирай

Варна

На Буржоа един зелен със стягащ ефект - много свеж аромат и кожата става много нежна  Peace
Цитирай

на мен много ми хареса аромата на лосиона "Nature" на Yves Rocher,ама не знам дали има и душ гел от тази серия, за един зелен на Буржоа се сещам,светлозелен беше и май със синя капачка,но не знам защо ми се стори,че му има нещо,или е с изтекъл срок,защото миризмата беше малко странна newsm78
Цитирай

Варна

на мен много ми хареса аромата на лосиона "Nature" на Yves Rocher,ама не знам дали има и душ гел от тази серия, за един зелен на Буржоа се сещам,светлозелен беше и май със синя капачка,но не знам защо ми се стори,че му има нещо,или е с изтекъл срок,защото миризмата беше малко странна newsm78
Е, наистина може да е бил с изтекъл срок, но този за който говоря беше с много свежа и приятна миризма.Не е много светло шишето, капачката е тъмносиня. Сещам се само, че е със стягащ ефект. Изхабила съм поне 5 опаковки от него.
Цитирай

Nivea имат "нова" серия душ-гел аз си купих кайсиев, но има един (син или зелен) който мирише много свежо, на нещо, което не се яде. Въобще всички душ-гелове, които са в синьо-зелената гама са от тоя тип, така че...
Цитирай

благодаря ви,за предложенията,момичета,ще се поразгледам за коментираните продукти Peace
Цитирай

Пловдив

Аз ползвам на Биодерм, доволна съм, нямат натрапчива миризма, миришат на чисто.
Цитирай

София

На Бетина Барти. Белият и червеният също не са сладки Peace
Цитирай

София

На Палмолив са свежи повечето.
Цитирай

София

Според мен "DOVE" не са с натрапчива миризма.
Цитирай
Точно пък ДАВ, вонят толкова много на сапун, че няма повече на къде(лично мнение).
Цитирай

BG-Пловдив

Сега ползвам един на Леокрема и съм във възторг! Не мирише сладникаво! Тази фирма все повече навлиза удома.
Цитирай

България

На Avon-душ-гел и лосион за тяло Get Ready-свежо,не сладникаво или плодово.
Цитирай

София

Точно пък ДАВ, вонят толкова много на сапун, че няма повече на къде(лично мнение).
  Tака е, и на мен не ми харесват, само този новият с краставицата е свеж.  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора