Бебчето ми има бенка

  • 2 214
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 817
Моят малък мъж си има малка,сладка бенка на шкембачето.Забелязах я преди около два месеца.Тя не ме притеснява естествено,но доста се изненадах.Нали бенките се появяват главно от сланцето,а той милият ми изобщо не е излаган на такова.Дали има вразка с това ,че и двамата с таткото имаме доста такива?Вашите бебчета и малки деца имат ли и кога им се появиха?
Стори ми се интересно.

# 1
  • Мнения: 27 524
Не е задължително да са от слънцето. Моето няма засега, но в дира преди време бях чела пак за едно бебе на няколко дни, което е с бенка. Не помня дали някой даде обяснение от какво се е появила толкова рано. Ако се притесняваш, заведи го на кожен лекар.

# 2
  • Мнения: 290
На големият ми син преди няколко дни му се появи малка бенчица на бузката,той сега ще навърши две.
Незнам дали се получават от слънцето,нашата я определям като по наследство аз също имам бенка на бузата,може от мен да я е взел.
Ако наистина те притеснява го заведи на лекар.

# 3
  • Мнения: 2 005
беба е на 5 месеца,преди около месец забелязах,че има бенка над пъпчето,не е релефна,а просто точица,на същото място имам и аз,не ме притеснява

# 4
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Моят калпазан има бенка на крачето,която се появи седмица-две след раждането.Следователно няма нищо общо със слънцето,защото още не беше извеждан.Но и на мен ми е интересно дали са наследствени?!Защото баща му е с повечко.

# 5
  • Мнения: 324
Малката се роди с бенка, на същото място, на което имам и аз.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 011
И аз не мисля, че само от слънцето се появяват бенките, до голяма степен е генетично.
Сина ми има една в зоната на памперса, на място, където слънце още не е влизало! Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 10 233
Аз съм се родила с бенка, доста голяма, на ръката. Явно не е от сланцето. И майка ми и баща ми са с доста. През пубертета ми я махнаха Simple Smile.

# 8
  • Мнения: 341
И моята дъщеря се роди с бенка и то доста голяма и релефна с форма на маслина,ходихме при лекар и каза да не се притеснявам.Намира се на гърба и майка ми има такава,самоче от другата страна на гърба,затова съм склона да вярвам,че е наследствено.

# 9
  • Мнения: 3 634
Моите се появиха около първи клас, но са идентични с тези на родителите ми. Дори една я имаме майка, сестра ми и аз. Мисля, че повечето бенки са гентични.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 59
Дъщеря ми се роди с голяма бенка на ръката.На какво се дължи не можаха да ми обяснят, при все че мъжа ми и аз нямаме много.Трябва да се наблюдава да не се промени и след 10 г. възраст най-добре да се махне ми каза кожната.

# 11
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Моя син се роди с бенка на дупето.
Като новороден беше почти безцветна, в началото помислих, че е мръсно  Rolling Eyes
Постепенно бенката потъмня, дори стана по-голяма, но е гладка с кожата.
Аз има доста бенки, баба ми имаше бенка на рамото, майка ми има, аз имам, големия ми син има пак там (но се появи след 3-тата годинка).

# 12
  • Мнения: 1 029
и моята щерка има на главичката.първия път когато я видях я заведох на лекар Joy

# 13
  • Мнения: X
Моят син се роди с бенка на лицето - забелязах я още като ми го дадоха за първи път. В началото беше само една точка, но сега си е една чаровна бенка и много му отива.

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И Меги се роди с бенка на крачето,точно на свивката.Не съм се консултирала с лекар,но ме накарахте
да се замисля,другия път като отидем ще му я покажа. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт