Стол за хранене Chicco Polly 2 in 1

  • 5 535
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 527
Искам да купя стол за хранене,спряла съм се на този на Чико,някакви отзиви?Или някакви препоръки за друга марка столче?Мерси  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 207
Аз съм с такова,но отзиви не мога да ти кажа,защото просто не съм ползвала друго за да мога да сравня.
Иначе съм доволна.Важното за мен е ,че се регулира височината на самия стол.

# 2
  • Мнения: 88
Искам да купя стол за хранене,спряла съм се на този на Чико,някакви отзиви?Или някакви препоръки за друга марка столче?Мерси  bouquet

Ние си взехме такова столче след много обикаляне и сравняване на всякакви модели. страхотно е! много е удобно - с 4 колела, които можеш и да застопоряваш, с помощна табличка за теб за купичките с храна отстрани, с мрежа за лигавниците, таблата за хранене е възможно най-широката. за малки бебета столчето става и на много удобен шезлонг - хоризонтален е, без чупка при дупето на детето Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 715
Да, аз също съм от доволните. Предимство е, че може да се спи в него понякога - доста ляга облегалката. Петточковият колан позволява да оставиш малчо без опасност от падане. Когато го купувах, имаше и вариант само с 2 задни колелца. Казаха, че е за по-голяма стабилност, ама за мен е по-удобно с 4, какъвто е нашият.

# 4
  • Мнения: 135
 Embarassedа може ли да видя това столче,че и на нас ни предстои такава покупка

# 5
  • Мнения: 4 422
И ние имаме такова,страхотно е!Всички възможни екстри,регулиране на височина ,на облегалка,4 колелца,които могат да се застопоряват ,двойна табла,двойна тапицерия,помощна табла и малко кошче за багаж...Чудесно е и дълго време се ползва така,че си заслужава инвестицията..

# 6
  • Мнения: 527
Това е стола:
http://www.chicco.com/novita/polly/index.asp
Искам да питам тези които го имат ,в какъв цвят е,защото аз съм си харесала цвят Хавай,но май го няма никъде newsm78

# 7
  • Мнения: 112
И ние сме с такъв. Ползвам го от около 6 месеца. Разнасяхме го до морето и къде ли не Rolling Eyes
Много е удобен, но да си призная, не използваме пълната му функционалност. Например масичката - понеже сме немирни, не ни свърта да играеме на масичка Laughing
Засега имам само една забележка - ако се заседи детето в него по-дълго време (разбирайте 20-тина мин.) му се запотява гръбчето и главата отзад. Предлопагам, че е защото е от PVC материал. Но затова пък се почиства лесно Wink
А за цвета, нашият е в светло синьо с една голяма жълта риба на облегалката

# 8
  • Мнения: 112
Energy е разцветката Wink

# 9
  • Мнения: 881
И ние сме с такъв стол.Много е практичен и удобен PeaceЗаслужава си инвестицията.Нашият е в такъв нюанс
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=185172&photo=18

# 10
  • Мнения: 4 422
И ние сме с такъв стол.Много е практичен и удобен PeaceЗаслужава си инвестицията.Нашият е в такъв нюанс
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=185172&photo=18
Нашият е същия,това  е енерджи.Хавай също много харесвам,но е спрян от внос или поне беше ,когато търсих .

# 11
  • Мнения: 11 003
А двойната тапицерия за какво служи? Прилича ми на две възглавнички - за малко и голямо дете. newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 430
Къде мога да го купя този стол. Ходих вчера в Пинокио, но го нямат, обаждаха се на вносителите - чакали доставка около 20 февруари  Shocked Ако някой го е виждал наското или има идея къде го има, моля кажете ми Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 527
Никъде го няма,няма внос Чико.Аз купих Пег Перего,много съм доволна Peace

# 14
  • Мнения: 3 457
Никъде го няма,няма внос Чико.Аз купих Пег Перего,много съм доволна Peace
И добре си направила ,по нищо не отстъпва единия на другия-дори някои разцветки ми по-харесват на Перегото Peace

Общи условия

Активация на акаунт