Отзиви за Мики Маус

  • 810
  • 13
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Здравейте мили мами,

Наближава момента за РД  Tada и един колега ме насочи към МИКИ МАУС. Иска ми се да чуя вашите отзиви Wink Просто да съм подготвена и да знам какво ме очаква.

Благодаря

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
нещо не разбирам за какво става дума Rolling Eyes

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Сори Laughing  Мики Маус е детски клуб в който организират партита по различни поводи - предимно рождени дни. Та въпроса е дали някой си е правил там партито на детето си и дали е доволен... Tada

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
ааааа, сега разбрах вече.
аз веднага си помислих за сп. Мики Маус Embarassed , защото сме на такава вълна.

съжалявам, но аз лично не мога да помогна.
не го познавам този Мики Маус.

# 4
  • Мнения: 6 320
Обстановката не е толкова "лъскава" като в Ментов носорог например, салонът за родителите е по-малък, но поне според мен забавляват по-добре децата.

Празнували сме и на двете места, но като че ли организацията на празниците в Мики Маус е по-добра. Забавляват децата с песнички, танци и игри, докато в Ментов носорог ги пускат да играят и само ги наблюдават.

Самите деца казват, че предпочитат Мики Маус.

Впечатленията ми са от преди година.

# 5
  • Мнения: 2 332
Много съм доволна! Ще ти дам сравнение със София Ленд - защото присъствах на р.д. и там - значи в София Ленд ги пускат да играят около 1ч. и половина, като внимават само да не им се случи нещо лошо, после между другото поднасят тортата с малко музика, вяло "честит рожден ден", духат се свещичките, дава се да се яде (пропуснах преди това менюто с пържени картофки и някакви хапки - много малко от децата ги ядат).
В "Мики Маус": играят малко самостоятелно, като междувременно хапват зрънчо, пелети, солетки, сокчета - ти ги избираш предварително, после хапват по-сериозно пица (примерно), тортата - поднася се тържествено, с гасене на лампи и т.н., духат се на няколко пъти свещичките (3 май), ръкопляска се на рожденника. След като си хапват тортата идва и танцувалната част - момичетата, които работят там, правят кръг с децата около рожденника, и започват да тазнцуват, пеят и ръкопляскат - така става много ясно кой е рожденника. Накрая има дискотека (детска). За родителите има отделна стая с отделно меню. Малко скъпо е, но си мисля че си заслужава - при нас беше голяма емоция за Йоана, а и за другите дечица! ( За мен също Wink).

# 6
  • Мнения: 522
Моя позната води децата си да играят там и е много доволна и от обстановката, и от цените.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 728
Извинявай, че се намесвам в темата, но ми стана интересно.Може ли някакъв адрес и ориентировъчни цени, да знам, че и нашия рожден ден ще дойде!

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Благодаря ви момичета. Изглежда добре съм се ориентирала Stuck Out Tongue  Ще пиша след рождения ден да ви разкажа Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 2 958
И мен ме заинтригува...Дайте цени,местонахождение,телефони...ако има  и сайт....PLS Grinning

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Ето това е линка на клуба   Tada

http://mickey-mouse.hit.bg/

# 11
  • София
  • Мнения: 2 958
много благодаря! Heart Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 7 242
Роси е описала всичко много добре, така че няма смикъл да се повтарям. Празнували сме два рожденни дни и сме много доволни, най-вече от начина по който забавляват малките.
Не е много евтино, но пък ти избираш колко и какво да поръчаш от менюто им, а тортата можеш да си донесеш. Правят се и видеофилмче, от което сме много доволни и снимки -имам ги на компютъра, ама не знам как да ги кача Embarassed :

# 13
  • Мнения: 399
Ходили сме на рожден ден в Мики Маус и беше много хубаво.
Също така и съм оставяла детето няколко пъти там-хареса му, а другото което ме впечатли беше, че неговото приятелче беше свършило нещо в памперса и когато отидохме да си ги прибереме какичкато точно му сменяше памерса Shocked
На друго място дори не казват като има и съмнения за "приятната" миризма:)

Общи условия

Активация на акаунт