Съпруги ,чиито мъже пътуват - 2

  • 35 751
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 552
Днес хич не ми върви със сайтовете.
Не можах да се регистрирам в сайта, който пуста Teia_zah.
Не можах да си изтегля Гугъл земя.
Не можах да отворя и Виктория.
От мен хакер не става и т,ва си е.

# 76
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Илиева не се ядосвай.Eто това е линка.Има и платена версия,но тази е безплатна.
http://earth.google.com/download-earth.html
Ако имаш ICQ мога и да ти пратя инсталационният пакет.

Teia_zah линка който даде не важи ли само за контейнеровози.Нещо ми се губят балкерните кораби.

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 23:31 от Angel^wings

# 77
  • Мнения: 410
На края реших на всичко да напиша по някаква безумица. И взе, че ме регистрира. Но на мъжа ми кораба е в Турция в момента и не мога да го видя.
 Сега дръпнах google earth, но не е мн ясно къде да търся кораби, поне видях дома си Wink

# 78
  • Варна
  • Мнения: 552
Галя, сайта google earth е да търсиш някой град и да разглеждаш зададените от теб места , не е за кораби.
Понеже не винаги знам даден град за където пътува мъжът ми къде се намира. До сега ги търсих в www.wikimapia.org

# 79
  • Мнения: 74
Аз чак на втори февруари ще мога да ползвам другата програма, защото мъжът ми ще е в Испания. Тогава ще разбера какво се вижда. На някои места като Панамския канал има web камери и излъчват в реално време. Така тази година видях корабът му как се движи по канала!
http://www.pancanal.com/eng/photo/camera-java.html дано ви се отвори  Praynig , ако нечий мъж преминава от там ще видите коритцето му  Wink

# 80
  • Варна
  • Мнения: 366
Момичета има още един сайт на който може да се гледат къде са корабите
http://www.sailwx.info/
Горе от менюто ship tracker се избира първото и после пишете името на кораба и излиза информация за него.Понякога е по стара информацията ,но пак се виждат .

# 81
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Сайта е много добър, обаче аз корабите на БМФ пак не ги намирам  Confused

# 82
  • Мнения: 410
 Илиева, благодаря, но нали съм си индианец! Тегля всичко каквото покажете! Благодаря за инфото на всички! Ако някой покаже и български кораб ще съм още по- благодарна! Данче, къде другаде има камери като на панамския?

# 83
  • Мнения: 74
galq ами аз знам само за тази камера(относно кораби), защото тогава любимия ми звънна и каза влез там, за да ме видиш  newsm78 , но със сигурност има и на други от по-големите пристанища или канали, ако науча нещо ще свирна! Иначе web камери на живо има по цял свят  Wink

# 84
  • София
  • Мнения: 1 320
Ами то от София сме само три мами-аз,ти и yovanka.Ти от кой квартал си?От днес и ние ще сме семейно,но ще надничам тук от време на време.
От Сухата река.И бабка Жабка е от София-Драгалевци,но не се е включила.Може на курс да е newsm78

От Сухата река.И бабка Жабка е от София-Драгалевци,но не се е включила.Може на курс да е newsm78
Тя ако не се лъжа в предната тема се включи дъщеря й-®

 Mr. Green  Здравейте! Ей веднага сте ме разобличили! Майка и татко си идват утре. Много се радвам  Simple Smile Сега са в Румъния, ще направат палза и към 3 сутринта тръгват. Живот и здраве утре към обяд с малкия ще ходиме да си ги посрещнеме.

# 85
  • Мнения: 175
Здравейте и от мен!!! Сега намирам тази тема, а толкова щеше да ми е от полза!!! Вместо в нета, пишех в едни тефтери - нещо като дневник! Моят мъж допреди 6 месеца пътуваше в чужда фирма като механик, сега намери работа на брега като суперинтендант, но ходи в командировки - което е подобно на рейсовете преди. Ако знаете как ви разбирам и прегръщам всички сами в Коледната нощ и на всеки друг празник посрещнат без любимия!Аз изкарах и бременността и раждането без него - бебчо го пое свекър ми от родилния дом. Сега е по-различно, но пропуснатото остава - ние знаем най-добре...

# 86
  • Мнения: 175
По отношение на пътуващите под чуд флаг кораби - ако знаете името на чартьора в гугъла можете да търситеразсписанието им! Hug

# 87
  • Варна
  • Мнения: 447
Здравейте ! Добре дошли на новите в темичката ни! Hug
И аз си пишех в дневник преди,но вече почти не ми остава време,
а и имам точно разписание кой ден къде е кораба Wink
Пак да напомня ако има желаещи за среща да се записват при нас
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=250052.0

# 88
  • Мнения: 74
Добре дошли и от мен   bouquet
Има ли дами от Стара Загора?..., ако има дано намерят темата и се включат!
Спорен ден от мен  Peace

# 89
  • Мнения: 1 712
Mr. Green  Здравейте! Ей веднага сте ме разобличили! Майка и татко си идват утре. Много се радвам  Simple Smile Сега са в Румъния, ще направат палза и към 3 сутринта тръгват. Живот и здраве утре към обяд с малкия ще ходиме да си ги посрещнеме.
Mr. Green Ами наблюдателни сме!Ние от сряда сме в пълен състав family4 и рядко сядам на компа,но хвърлям по едно око от време на време.Весело посрещане на всички празници. santa2

Общи условия

Активация на акаунт