Съпруги ,чиито мъже пътуват - 2

  • 35 745
  • 284
  •   1
Отговори
# 1
  • Варна
  • Мнения: 447
Да ни е честита новата темичка Hug

# 2
  • Мнения: 673
Включвам се и аз.

# 3
  • Мнения: 1 712
Ох,след това хубаво начало на новата тема не мога да кажа друго освен някой ако може да вмъкне мненията от нашата тема тук за да не пишем още веднъж едно и също.То се видя,че с две теми няма да стане.В крайна сметка не сме тук да спорим и да се караме,а да се подкрепяме.  Peace

# 4
  • Мнения: 74
Вие откачихте, в добрия смисъл  Hug
Ами да ни е честита тогава!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 552
Честита ни нова темичка.Дано е пълна само с хубави и весели неща.
Ако може да си издействаме и едно пиронче, че да не я търсим из следващите страници.
Всички ние живеем сами без мъжете си повече от колкото ни се иска,за това мисля, че не трябва да се делим на море, въздух и вода.Да споделяме хубавите мигове и проблемите си заедно,да се срещаме и разхождаме заедно.
 Идва Коледа другите ще са с мъжете си някъде, а ние пак сами.Ще гледаме скучния стар филм завити на дивана, децата ще напомнят за себе си от другата стая.Някъде ще има сбити,после всичко ще отмине.Къщата ще утихне,всички по леглата. И ние пак на дивана с последните надписи на стария вече гледан филм някога на кино. Потънали в мислите си, че живота бавно се изпъзва през пръстите ни и нямаме сила да стиснем юмрука да го спрем.
Другите жени са с мъжете си, а ние пак сами. С годините свикнах да не мисля за това,но снега навън, красивата елха и всичко наоколо те приканва да се настроиш празнично и го правиш заради децата си и себе си дори.Купих вече подаръците и чакам с нетърпение да дойде Коледа да ги сложа под елхата за да видя блясъка в очите и вълнението на трите си деца,как с радостни  възгласи разкъсват цветната хартия на подаръците си. Заради това обичам празници независимо, че ги посрещам без тати. А какво той пропуска си остава друга тема.
Топла, тиха и спокойна нощ!

# 6
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 370
Хайде и аз тук.
Надявам се искренно скоро да напусна вашите редици  Praynig Но май мъжът ми е на друго мнение. Трудно ще се спре след 15 години пътувания.
Обещах му да пазя елхата до 21 януари, когато го чакаме да се прибере. Тогава ще си направим нашата семейна Коледа с подаръци, коледно меню и настроение.
На същинската Коледа ще сме си самички с малкия, на Нова година също.... ако някоя самотна мама с дете е в същото положение, може да празнуваме заедно у дома. Не че това ще замести татковците, но поне няма да сме сами.

# 7
  • Мнения: 9 892
емоциите не са добър приятел, знаете  Hug

# 8
  • Мнения: 74
Честита ни нова темичка.Дано е пълна само с хубави и весели неща.
Ако може да си издействаме и едно пиронче, че да не я търсим из следващите страници.
Всички ние живеем сами без мъжете си повече от колкото ни се иска,за това мисля, че не трябва да се делим на море, въздух и вода.Да споделяме хубавите мигове и проблемите си заедно,да се срещаме и разхождаме заедно.
 Идва Коледа другите ще са с мъжете си някъде, а ние пак сами.Ще гледаме скучния стар филм завити на дивана, децата ще напомнят за себе си от другата стая.Някъде ще има сбити,после всичко ще отмине.Къщата ще утихне,всички по леглата. И ние пак на дивана с последните надписи на стария вече гледан филм някога на кино. Потънали в мислите си, че живота бавно се изпъзва през пръстите ни и нямаме сила да стиснем юмрука да го спрем.
Другите жени са с мъжете си, а ние пак сами. С годините свикнах да не мисля за това,но снега навън, красивата елха и всичко наоколо те приканва да се настроиш празнично и го правиш заради децата си и себе си дори.Купих вече подаръците и чакам с нетърпение да дойде Коледа да ги сложа под елхата за да видя блясъка в очите и вълнението на трите си деца,как с радостни  възгласи разкъсват цветната хартия на подаръците си. Заради това обичам празници независимо, че ги посрещам без тати. А какво той пропуска си остава друга тема.
Топла, тиха и спокойна нощ!
Илиева изчерпателна както винаги, разплака ме!!! Аз не смея да заговоря, камо ли да си ги помисля тези неща.

# 9
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Момичета, ако имате под ръка други полезни линкове които биха ни били в помощ казвайте.Публикувам сега тези в сферата на корабоплаването,защото те са ми известни,но ще очаквам  помощ за другите професии.

Наближават празниците и носталгията рязко се вдига.
Аз за това не обичам празниците.Уж се събираме с бабите, но е съвсем различно....ти си оставаш самотник.
Гледам вървят по улиците прегърнати двойки.....или на приглушена светлина в някое заведение,всички щастливи....само мойта душа свита....като че само на ми е гадно ...

# 10
  • София
  • Мнения: 14 443
Хайде и аз към сухопътните да се наредя. От две години мъжа ми работи в софийска фирма за международни превози. В началото си идваше често-разни разрешителни, не знам какво си трябваше да се издават за всеки курс и се прибираше. Сега, откакто сме в ЕС, откарва по месец и половина-два докато се прибере и си върти в съюза. Днес сутринта се обади от Калафат-чака ферибота да се прибере Laughing
Много ми е мъчно като тръгне, знам че, го прави за нас, но нещо не мога да се примиря-и все му пиля да си търси нещо друго-парите не са чак толкова много, че да си струват разделеното семейство. Не знам при морските може и да има има някакъв смисъл, но за тираджиите май вече не е това, което беше по татово време.

# 11
  • София
  • Мнения: 14 443
http://speditor.net/
Това е за сухопътния-но трябва да влезете като гост-платен е иначе сайта.

Много ви е морска срещата, ще присъстваме виртуално.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 366
Ей момичета ,кога изписахте толкова много?
.
Гледам вървят по улиците прегърнати двойки.....или на приглушена светлина в някое заведение,всички щастливи....само мойта душа свита....като че само на ми е гадно ...
И аз така чувствам нещата и ми е гадничко.Но ще си дойдат и нашите момчета и тогава и нас ще завиждат нали? Wink А и поздравления за хубавото оформление на темичката.  bouquet

# 13
  • Варна
  • Мнения: 447
Здравейте момичета!
Как сте днес?
Аз тайно се надявах , че може да е натрупало повече сняг да ходим да се пързаляме,
но уви няма.Натрупало толкоз колкото да се подхлъзнем някъде по пътя hahaha
Лек и спорен ден! Wink

# 14
  • Мнения: 410
 Здравейте и от мен в новата тема! Сега съм в Бургас, но все някой ден мога да дойда и аз на среща!

Общи условия

Активация на акаунт