Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 дек. 2007, 22:20 ч.

Хубави ножове в района на Младост?

• 663
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте!

Дали някои има идея за такъв магазин, че само този подарък ми е останал и не мога да стигна до магазина на Солинген или нещо подобно, които знам в центъра.
Търся от "къдравите" самонатоващи се ножове, моите са на над 10 г и са перфектни.

Благодаря ви   bouquet

# 1
Никой ли не знае?

А в центъра тогава? Изобщо идеи?

# 2
  • София
В технополис има щанд за ножове, има солинген и от 'керамичните' ножове. Не знам кои са 'къдравите' ножове, но ако ти е наблизо виж и там. Да кажа, че инфото ми е от преди месец, но предполагам че нещата не са се променили

# 3
много ти благодаря, видях ги тези, но минаваха границите на нормална според мен цена. В смисъл 1 нож гонеше 80-100 лв....
Благодаря за включването. Ще ми бъде резервен вариант определено!

# 4
  • София
Можеш да пробваш в мола зад Плиска "Sky City". Там има магазин на Дженезис, не може да няма и ножове. А в Технополис има няколко щанда, където могат да се намерят ножове, мисля че в самия магазин също продават. Можеш да провериш и в Como до технополис.

# 5
  • София
Едни от най-добрите ми ножове са от МЕТРО - Fiskars. На времето струваха около 10 - 20 лева.  Peace

# 6
Видях в  МЕТРО, само от "гладките" са, които трябва да се наточват. По мои наблюдения не са толкова добри...
Ще го мисля явно още Sad
Благодаря отново!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт