за къпането

  • 2 005
  • 46
  •   1
Отговори
Ясно, че всяка вечер се къпем. Въпроса ми е косата всяка вечер ли се къпе и от кой месец може да се разреди миенето на главата?
Благодаря предварително на мамите, които ще ме светнат по въпроса.

# 1
  • някъде
  • Мнения: 4 955
когато синът ми се роди- беше топло- юли месец и го къпехме всяка вечер вкл и главата с малко шампоанче, след известно време продължихме да мием всеки ден косата, но през 1-2 дни с шампоан иначе само с водичка! От няколко месеца му мия косата два пъти в седмицата, иначе тялото всяка вечер Peace

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 513
Ама то няма правило за това,както си прецениш така прави все ще е правилно Peace
Аз,не съм я мила главата всеки ден!

# 3
  • Мнения: 127
аз в началото й миех всяка вечер косата /то пък една коса дето беше/ после като поотрасна и захладня, разредих миенето, че по бавно съхне косата. Според мен обаче си е въпрос на преценка и не мисля, че честото миене може да навреди по някакъв начин. Съвременнато бебешка козметика е достатъчно пречистина и на ниво така че действай смело

# 4
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
мием главичката през ден с шампоан иначе се къпем всеки ден, а ако сме наакани мием дупето веднага

# 5
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Къпя Мишка всяка вечер. Главичката през ден.

# 6
  • Мнения: 201
Преди да навърши 1 година му къпехме косата (и тялото) всеки ден с вода, а само два пъти в седмицата с шампоан. След това започнах да му мия косата само 2 пъти седмично.

# 7
  • Мнения: 38
Аз мия косата всяка вечер с шампоанчето на Мустела - пише, че е годно за употреба всеки ден. Освен това забелязах, че от него много му намаляха люспите по главата. За сега смятам да продължа всеки ден, по-нанатък ще видим. Peace

# 8
  • Мнения: 4 451
Като беше толкова мъничка дъщеря ми, я къпех всяка вечер, но косата през 2 дни.

# 9
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Аз почнах чак след годинка да разреждам къпането на косата,през 2 дена  bouquet

# 10
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Записвам се за следене на темичката Wink

# 11
  • Мнения: 208
Моята бебка се роди с много голяма коса и през първите седем месеца съм и мила косата всяка вечер. Сега от известно време когато настъпи студеното време и разредихме миенето на косата през две вечери.Смятам, че това зависи изцяло от теб както ти прецениш.

# 12
  • Мнения: X
Съвсем отскоро започнах да мия през ден с шампоанче, а иначе си се мокрим всяка вечер Simple Smile  bouquet

# 13
  • Мнения: 9 973
всяка вечер и косичката...........,която нямаме Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 636
Къпя я и й мия косичката всяка вечер, но това си е мое решение. Ще видиш, че някои майки ще ти отговорят, че е вредно да се къпе детето всеки ден, да се мие косата, също. Изборът е твой  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт