Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора

всички знаем,че тютюнопушенето оказва голяма вреда върху бебето.вие мамчета,докато бяхте бременни напълно ли се отказахте от цигарите или съгрешавахте понякога?
Цитирай

Откаэах се напълно и до ден днешен bowuu
Цитирай

Отказах ги,не ми се и пуши вече !
Цитирай

Аз си подръпвах от време на време на мъжо от цигарата, но не съм сядала да изпуша цяла цигара.

Цитирай

Велико Търново

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=12579-Ето ти една тема Peace
Цитирай

София

Пуших само първата седмица след като разбрах, че съм бременна, и то по една цигара на ден. Бях страстна пушачка, кутия не ми стигаше, но спрях отведнъж. Това до месец след като родих. Ужасните колики, плачът на бебо по 15 часа на денонощие ме накара да пропуша пак.
Ясно е, че всяка цигара вреди. Откажи ги. Пък и по-лесно става по време на бременност. Често ти се гади от цигарите.
Цитирай

близо до Витоша

отказах ги  Cool
Цитирай

кв.Изток

Отказах ги
Цитирай

в Надежда-та

Отказах ги Naughty
Цитирай

Такива теми има един милион.
Цитирай

Толбухин

Цигари не пуша от 1.01.2004 г. чак август 2004 забременях.Така я карам и до днес,а съм пушела по една кутия на ден.
Цитирай

Sofia

Бременноста ми беше повод да откажа цигарите и до ден днешен не пуша.Просто ги отказах от раз.
Цитирай

София

не съм,не съм имала и волята Embarassed
Цитирай

Отказах ги заради бременността и се надявам да не ги почвам след това  Praynig .Обаче сега разбрах,че им е много трудно на непушачите-миризмата на цигари е НАВСЯКЪДЕ  Sick
Цитирай

Толбухин

Отказах ги заради бременността и се надявам да не ги почвам след това  Praynig .Обаче сега разбрах,че им е много трудно на непушачите-миризмата на цигари е НАВСЯКЪДЕ  Sick
Аз най я обичам в асансьора  Sick Sick Sick Ако си и на по-висок етаж още по-добре.  newsm61 smile3515 newsm61
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора