цигари и бременност

  • 4 752
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Бременоста ми беше най-прекрасния повод да  откажа гадните цигарки  Grinning така е и до днес  Peace Grinning Grinning Grinning

# 16
  • Мнения: 4 621
Не, не ги отказах за съжаление Sad Докато бях бременна пуших по цигара, две на ден.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Отказах ги  Rolling Eyes

# 18
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Когато ги отказах, не знаех, че съм бременна. Разбрах около 10-ина дни по-късно. Но пък сега изобщо не ми липсват.

# 19
  • по света
  • Мнения: 1 587
Не, не ги отказах за съжаление Sad Докато бях бременна пуших по цигара, две на ден.
И аз така Tired

# 20
  • Мнения: 728
В деня,в който разбрах,че съм бременна казах КРАЙ на цигарите,а съм страстна пушачка(изпушвах по 1 кутия на ден)През цялата ми бременност ми се пушеше,даже сънувах,че пуша,но компромеси с това не направих.И сега ми се пуши ужасно много,но кърмя и отново компромеси с 1-2 цигарки няма да направя.За мен е от изключителна важност да имам здраво дете и ако цигарите по някакъв начин могат да му навредат,не виждам,защо да не мога да устискам 9 мес.и защо да поставям своята слаба воля пред здравето нса детето.(а кооолкооо ми се пуши!?!!)

# 21
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Десинката, очакваш да видиш, че има и други и това да те успокои ли? Да, има. Но всеки си носи отговорността за своето детенце. Стегни се, няколко месеца са все пак. Виж колко мами са успяли да ги откажат.
Аз също пуших и като разбрах за бебето, спрях веднага. Сега кърмя и не пуша. Но само да отбия.... 4 наведнъж ще запаля!  Laughing Mr. Green

# 22
  • Мнения: 593
С първата бременност ми беше много трудно да ги откажа, все си мислих че ще умра без цигари  Crazy, но с втората просто знаех че няма смисъл да забавям отказването, така или иначе трябва да стане.

# 23
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Десинката, очакваш да видиш, че има и други и това да те успокои ли? Да, има. Но всеки си носи отговорността за своето детенце. Стегни се, няколко месеца са все пак. Виж колко мами са успяли да ги откажат.
Аз също пуших и като разбрах за бебето, спрях веднага. Сега кърмя и не пуша. Но само да отбия.... 4 наведнъж ще запаля!  Laughing Mr. Green
  202uu  bouquet

# 24
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Отказах ги в момента в който решихме да си правим бебче....не са по време на бременността,но и по време на кърменето не съм палила и 1 цигара......след това вече започнах да си позволявам по 1-2 цигари на ден

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Сега кърмя и не пуша. Но само да отбия.... 4 наведнъж ще запаля!  Laughing Mr. Green
и аз, и аз newsm44

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Не, не ги отказах за съжаление Sad Докато бях бременна пуших по цигара, две на ден.

И аз така  Tired

# 27
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Когато разбрах ,че съм бременна ги отказах веднага,но за жалост след като родих и пропуших веднага! Embarassed

# 28
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Не, не ги отказах за съжаление Sad Докато бях бременна пуших по цигара, две на ден.
И аз така Tired
И аз Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 636
Отказах ги в момента, в който осъзнах, че искам да имам дете. Около година след това забременях и до ден днешен не съм изпитвала желание да пуша.

Общи условия

Активация на акаунт