Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 дек. 2007, 11:31 ч.

Синди Крауфорд - Предизвикателството! - 2

• 43 357
  • 470
  •   1
Отговори
  • Far away from here...

Старата тема : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=241917.0

Хайде, добре дошли в новата тема  bouquet!
Табличката е малко нескопосана, но нямам фотошоп и с наличните програми само това успях да направя.
Успешна седмица и мнооого минуси Heart Eyes!

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 13:46 от Грозната Бети

# 1
ПРИЕМЕТЕ И МЕН,НОВА СЪМ-ПОМАГАЙТЕ.  bouquet

# 2
  • Far away from here...
letic, добре дошла!
В старата тема има линк, от където можеш да си изтеглиш упражненията, ако ги нямаш. Ако искаш, дай мерки, за да те включа в следващата таблица.
Успех Peace

# 3
благодаря.След 40мин.със Синди едвам успях да се премеря.63кг,161см,бюст-98,талия-84,ханш-93,бедро-56,ръка-28.

# 4
  • София
Zdraveite!
Sindy e naistina programata, koqto dava rezultat. Bqh go probvala za purvi put tochno kato zavurshih gimnaziq (za bala), i svalih i stegnah tqloto si Simple Smile. Sega stanah maika i vednaga shtom mi razreshi lekarq zapochnah da se uprajnqvam seriozno ( predi 1 sedmica ) i  se zanimavam s A New Dimension. Sigurna sam che shte ima pak rezultat Simple Smile
Idvat praznici i pojelavam vi  uspeh i volq na novozapochnalite, a za drugite da produlgavat vse taka rezultat ima !!!

# 5
Момичета много съжалявам за въпроса, който сигурно ви е писнал - но къде мога да ги намеря.. рових в предишната тема и не видях, или от къде мога да ги сваля? Ще се радвам и аз да се включа, обожавам да тренирам

# 6
  • София
Усмивка: oh da ti kaja az si go svalih ot data.bg, no e na kitaiski (ili neshto takova), no az znam prevoda na Bg zashtoto imam DVD-tata. No v noviq apartament oshte ne sme kupili DVD player Sad A i pravq samo tova za vuzstanovqvaneto sled bremennost , che sled sekcoto oshte ne e hubavo mnogo da se natovarvam (lekarsko predpisanie). No v torentite v datata ima..pishi Sindy Crawford i shte namerish vse neshto i na ENG... no sigurno ima i hora koito sa po navutre po tazi tema Wink

# 7
  • София
CD1
CD2

# 8
Днес сьм по-добре. Купих си и чая и от утре го почвам.

# 9
  • Варна, а по празниците в Ямбол
Добро утро и от мен!!!
Два дни съм пасивна, нямам никакво време за гимнастика, но достойно заменям с 9 часово обикаляне по магазините и с 4 часови танци на банкета!!! Laughing
Вчерашните ми резултати са
талия - няма промяна
ханш - 2 /от началото -2/
гр. о - 2 / от началото-4/
крак - 1 / ог началото - 3/
ръка - няма промяна / от началото -1/
кг - 1
Ами това е, не съм от най-активните, но при свободно време винаги ще играя! .. те и затова и резултатите ми такива слаби за 12 дни  Embarassed

# 10
Момичета много ви благодаря ! Но защо нито в датата нито линковете ми се отварят,като напиша в датата - няма намерени файлове, а пък линковете въобще не се отварят  Confused. Аз принципно тренирам , по 3 пъти в седмицата, и на фитнес ходех ,но сега съм доста ангажирана и напоследък не съм тренирала и ми си искаше нещо друго + кардиото да включа. Ще споделям резултати   bouquet

Последна редакция: вт, 18 дек 2007, 09:05 от УсMuBka

# 11
  • София
Усмивка моите линкове ли не ти се отварят. Много станно, ако е така.

# 12
момичета,всеки ден ли се тренира и спазвате ли някаква диета

# 13
  • София
az da! Simple Smile Kogato za pruv pat vidqh programata... q pravih 4-5 dena v sedmicata prez celiq mesec septemvri. Dietata mi beshe na obqh prepechen hlqb sas sirene, a vecher salata i sirene ili meso sas salata i  za 4 sedmici svalih 4 kg i si zapazih tova mi postijenie... ot tazi sledmica q pochnah ot nachalo i sam na dr dieta... gledah q ot tuka... da otsabnesh za 90dni... haresa mi Simple Smile... shte vidim rezulta  Blush

# 14
  • ᑲᓇᑕ
Аз пропускам вече трети ден, но нямам никакво време... Надявам се утре да направя 10-ната и да вляза в график четвъртък  Whistling Не съм мръднала на килограми, а за мерките не ми остава време да проверя.

Добре дошли на новите ни дружки  Hug

П.С. Нели пиши на кирилица моля Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт