Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

по пътеката

имам питане, може ли в срока на обжалване( 14 дни) да се разпореждам със собствеността, обект на делото!тоест, да я продам или заменя? законно ли е? иска ли се декларация от съпруга ми, 4е е съгласен мой имот от преди брака да бъде продаван или заменян!става въпрос за дарен имот от родител! благодаря!
Цитирай

пробвай да потърси6 в нета адвокатски съвети онлайн, ( ако тук никой не може да ти отговори) аз съм го правила и са ми пращали отговор  доста скоростно.Smile
Цитирай

София

Зависи за какво е делото, дали е наложена възбрана върху имота, единствено жилище ли е ...?
Цитирай

по пътеката

не е жилище, земя е! имаше претенции към него(присвояване), ако има запор ,то това е наше желание!
Цитирай

София

По принцип можеш да го продадеш. Щом не е жилище и е лична собственост не е необходимо съгласие на съпругът ти. Добре е да уведомиш купувача, че имотът е спорен, за да избегнеш евентуална евикция.
Но най-добре е да се консултираш с адвокат, който да види документите и едва тогава ще получиш сигурно мнение. Така по нета с оскъдна информация не става.
Цитирай

по пътеката

благодаря, биби! това ми трябва, законно дали е? мерси!
Цитирай

Варна.....

Но най-добре е да се консултираш с адвокат, който да види документите и едва тогава ще получиш сигурно мнение. Така по нета с оскъдна информация не става.

Наистина се консултирай с адвокат, на когото ще покажеш и документите. Така, само по твоите обяснения едва ли ще е достатъчно .
Цитирай

по пътеката

адвокатът  ,който ми движи делото го предлага, но аз нещо не бях убедена, 4е е законно,освен това  малко ме притеснява, 4е ме юрка и си предлага сам услугите, и бърза да го махна, имал и клиент! ето това определено ме притеснява!
Цитирай

Sofia

кога е придобит имота,на какво основание
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.