Колко спят бебетата ви до 2 месеца?

  • 1 387
  • 10
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Здравейте, това ми е въпроса, колко спинкат вашите бебчета  от 0-2 месеца. Моята сладурана през деня изобщо не спи. Много рядко се унася за половин час за целия ден. Мисля че това не е нормално, все пак е много мъничка  newsm78. При вас как е?

# 1
  • Мнения: 4 381
Докато не минаха гадните колики  /някъде средата на 3 м/ бяхме като вас.После до ''никненето на зъбки'' е най-готиния период и после като ви подкарат зъбки пак ще се носите и ще будувате Peace

# 2
  • Мнения: 208
Бих ти отговорила, че всяко бебенце е различно. Моята беба когато беше на 2 месеца спеше по 3 пъти на ден. Но тя се роди през март и времето позволяваше много разходки, които както знаем се отразяват благотворно на съня на малките дечица. Предполагам, че когато порасне и започне повече да се движи, или по точно да се изморява ще се нуждае от повече почивка, респективно  от сън. Затова се въоръжи с повече търпение.

# 3
  • Пловдив, Раковски
  • Мнения: 115
Нашият юнак е на месец и половина и той през повечето дни е така- само за унася и то....ако спи в мен или в баща му:) Като го оставим се разбужда, но мисля че е така заради коликите, той реве ама.....чак се дере от болка.... Cry Чакам вече с нетърпение да минат, че така и аз рева с него (много ми е миличък). Не се притеснявай! Peace

# 4
  • Мнения: 172
и ние сме същата работа.Не спи освен ако някой не я държи или сме навън и спи в слинга.Ако случайно се случи да заспи сама е истинско чудо.Но поне през нощта спи( да чукна на дърво)

# 5
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 334
И Емма беше така на тази възраст. Като минаха коликите, всичко си дойде на мястото.

# 6
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
беба спи след всяко хранене и малко бодърства вечер към 21 и нощем се ококорва към 5 да си говорим, но бързо я приспивам, е понякога и е трудно да заспи, но общо взето си спинка доста, имаме и колики но ги борим с Еспумизан и чай Бебезан или от анасон, мисля че е успешно за сега Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 334
Сина ми спинка по половин час между храненията (които са 5 за деня). Понякога, но не всеки ден дръпва и по-дълга дрямка от около час. Общо взето ако не си запси сам, гледам да го приспя поне за малко за да не заспи докато се храни.

# 8
  • Мнения: 46 477
Първите 2 месеца спреше непрекъснато, будеше се само ядене, т.е. около 7-8 пъти на ден.

# 9
  • Мнения: 941
първото ми дете имаше много колики, чак до 5тия месец, през това време спеше само ако е навън и бутам количката, в къщи изобщо не спеше, даже и през ноща дремваше много за кратки интервали, второто ми детенце е по спокойно и през първия месец спече доста, през втория будуваше между храненията по около половин един час и пак си спинкаше, всяко бебе е различно

# 10
  • Мнения: 63
Моята бебка в момента е на месец и половина и не мога да кажа че спи много през деня. Вечер я къпя по-късно към 21:00 ч. и след като хапне заспива към 22:00 ч. и спи цяла вечер. Събужда съм към 5-6 ч. и после спи до 10-10:30 ч., след което ту заспива за около 5-10 минутки, но като цяло сме ококорени и си говорим и към 16-17:00 ч. си заспива като къпана.

Общи условия

Активация на акаунт