Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мръщене на челото, присвиване на очите, често примигване, повдигане на веждите, присвиване на устните и други подобни гримаси.Аз например почти винаги като говоря си сбръчквам челото.Има ли начин да се отървем от този "навик"?."
Цитирай

единственият,за който се сещам е,постоянно да имаш пред себе си огледало Wink
Цитирай

Варна

Всеки по-емоционален човек прави тези мимики без да се замисля. За мен не са проблем. Предпочитам да съм естествена, дори това да се отразява на кожата ми...
Цитирай

София

Залепи си тиксо на челото, ще те подсеща всеки път, щом се набръчкаш. Това в къщи, де  Very Happy
Цитирай

Да,чувала съм това за тиксото.Дали ше има ефек newsm78
Цитирай

Габрово

Пробвай и после кажи.
Цитирай

у дома

Записвам се да следя, от такава мимика и вече имам гадна бръчка до веждата, така я свивам навътре, та чак ме боли. Абе не мога да се контролирам даже си я бутам с пръст да не ми се присвива ooooh!
Цитирай

на изток от рая

Да,чувала съм това за тиксото.Дали ше има ефек newsm78
Mr. GreenВременен ше е ефекта Mr. Green
Цитирай

аз не подозирах че правя толкова много мимики,докато не се видях на видеозапис  Crazy,тогава видях как повдигам вежди като се вълнувам,как смръшвам вежди итн,не се харесах хич така, но действително много е трудно да разделиш емоцията от мимиката,с която си свиканл да я ....гарнираш...и може би хората острани отдавна са ни свикнали на гримасите и без тях ще им изглеждаме може би по-хубави ,но по-...постни... newsm78
Цитирай

София, център

И аз правя много мимики, докато говоря, не мисля, че е кой знай какъв проблем!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.