Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора
Здравейте на всички!!!Искам да споделя с вас моя проблем и ако някоя от вас може да ми помогне ще съм много благодарна!!!Първият ден от последния ми М беше на 12.11.2007г. до сега трябваше да ми дойде,но не....При мен е нормално малко закъснение.Днес си направих тест за бременност и е отрицателен.Обадих се и на гинеколожката ми и тя ми каза да отида при нея чак в петък,а как се чака до тогава???
Искам да добавя че бременоста е желана и че преди два месеца ми взеха секрет за цитуна маска и секрет-всичко беше ок!!!
Оп щях да забравя-имам болки долу ниско,но са малко по-силни от колкото преди М!!!!
Цитирай

София

Колко време ти закъснява по принцип?
Цитирай
от 3 до 4 максимум
Цитирай

София

А колко ти е дълъг цикълът по принцип?
Всъщност няма особено голямо значение, ако те боли корем пий но-шпа, изчакай още два дни и пак направи тест, ако пак е отрицателен вариантът е да си направиш кръвен тест за бременност. А то до тогава всъщност ще ти дойде и деня за преглед. Не се шашкай излишно, опитай се да не мислиш за това, занимавай се с нещо. Щом е желана бременността ти стискам палци да е това, което искаш.
Цитирай
цикъла ми трае 5-7 дена,не знам направо съм се побъркала....Дано да е това за което си мисля Embarassed
Цитирай

София

цикъла ми трае 5-7 дена,не знам направо съм се побъркала....Дано да е това за което си мисля Embarassed
Миличка през колко време ти идва от първи ден на М до следващият път Hug
Цитирай
Ами между 28-31 максимум аз съм с нередове цикъл!!!
Цитирай

София

Най-добър съвет ти е дала Щица изчакай и дано си заслужава  Wink
Цитирай
Охх дано,мерси много!!! Blush
Цитирай

София

bezopastna понякога тестовете бъркат така че докато нямаш цикъл не трябва да спираш да се надяваш.Стискам палци на прегледа да ти кажат хубави новини Praynig Praynig Praynig
Цитирай
Много ви благодаря момичета,много сте мили Hug Ще чакам и ще видим.а ако не се здържа до петък ще направя още 1 тест!!!
Цитирай

Sofia

Стискам палци, миличка, да е това, което искаш!!! Praynig Има надежда..., може още теста да не е хванал нищо, а ти да си бременна. При сестра ми чак след 15 дни закъснение теста беше положителен, а преди това все отрицателен.
Цитирай
Зравеите отново!Мила мерси за пожеланието-дано да е така!!!Значи сега пак напражих тест на друга фирма и пак е отрицателен Crying or Very sad !!!Незнам направо се побърквам,но кво да правя ще чакам!!!
Цитирай

София

bezopastna мила аз съм чела тука за момичета на които чак в втория месец им е показал теста две черти,просто хормона понякога е по нисък и теста не може да го хване,стискам ти палци да си бременна Praynig Praynig Praynig
Цитирай
Мерси ,дано Praynig!!!Чесно да ви кажа незнам дали си внушавам но имам болки в яйчниците,гърба и имам газове Embarassed-вече 3-4 дена!Незнам какво да си мисля.....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора