незнам какво да правя

  • 3 033
  • 39
  •   1
Отговори
Здравейте на всички!!!Искам да споделя с вас моя проблем и ако някоя от вас може да ми помогне ще съм много благодарна!!!Първият ден от последния ми М беше на 12.11.2007г. до сега трябваше да ми дойде,но не....При мен е нормално малко закъснение.Днес си направих тест за бременност и е отрицателен.Обадих се и на гинеколожката ми и тя ми каза да отида при нея чак в петък,а как се чака до тогава???
Искам да добавя че бременоста е желана и че преди два месеца ми взеха секрет за цитуна маска и секрет-всичко беше ок!!!
Оп щях да забравя-имам болки долу ниско,но са малко по-силни от колкото преди М!!!!

# 1
  • Мнения: 674
Колко време ти закъснява по принцип?

# 2
# 3
  • Мнения: 304
А колко ти е дълъг цикълът по принцип?
Всъщност няма особено голямо значение, ако те боли корем пий но-шпа, изчакай още два дни и пак направи тест, ако пак е отрицателен вариантът е да си направиш кръвен тест за бременност. А то до тогава всъщност ще ти дойде и деня за преглед. Не се шашкай излишно, опитай се да не мислиш за това, занимавай се с нещо. Щом е желана бременността ти стискам палци да е това, което искаш.

# 4
цикъла ми трае 5-7 дена,не знам направо съм се побъркала....Дано да е това за което си мисля Embarassed

# 5
  • Мнения: 674
цикъла ми трае 5-7 дена,не знам направо съм се побъркала....Дано да е това за което си мисля Embarassed
Миличка през колко време ти идва от първи ден на М до следващият път Hug

# 6
Ами между 28-31 максимум аз съм с нередове цикъл!!!

# 7
  • Мнения: 674
Най-добър съвет ти е дала Щица изчакай и дано си заслужава  Wink

# 8
Охх дано,мерси много!!! Blush

# 9
  • Мнения: 57
bezopastna понякога тестовете бъркат така че докато нямаш цикъл не трябва да спираш да се надяваш.Стискам палци на прегледа да ти кажат хубави новини Praynig Praynig Praynig

# 10
Много ви благодаря момичета,много сте мили Hug Ще чакам и ще видим.а ако не се здържа до петък ще направя още 1 тест!!!

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 708
Стискам палци, миличка, да е това, което искаш!!! Praynig Има надежда..., може още теста да не е хванал нищо, а ти да си бременна. При сестра ми чак след 15 дни закъснение теста беше положителен, а преди това все отрицателен.

# 12
Зравеите отново!Мила мерси за пожеланието-дано да е така!!!Значи сега пак напражих тест на друга фирма и пак е отрицателен Cry !!!Незнам направо се побърквам,но кво да правя ще чакам!!!

# 13
  • Мнения: 57
bezopastna мила аз съм чела тука за момичета на които чак в втория месец им е показал теста две черти,просто хормона понякога е по нисък и теста не може да го хване,стискам ти палци да си бременна Praynig Praynig Praynig

# 14
Мерси ,дано Praynig!!!Чесно да ви кажа незнам дали си внушавам но имам болки в яйчниците,гърба и имам газове Embarassed-вече 3-4 дена!Незнам какво да си мисля.....

Общи условия

Активация на акаунт