Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 дек. 2007, 19:09 ч.

пътуване до италия с ферибот

• 3 350
  • 6
  •   1
Отговори
  • малкия йеросалим
с мъжът ми сме намислили пролетта да ходим на гости в италия.искаме да пътуваме с нашата кола през гърция и от там с ферибот до италия.предложете ми маршрут.споделете цени за ферибот,за таксите по магистралите и за всичко което се сетите.между другото ще пътуваме с дъщеря ни която е на две години.

# 1
  • София
mama moni, първо трябва да уточните къде точно в Италия ще акостирате Laughing - Бари, Бриндизи, Венеция? Трябва да решите и с какъв тип ферибот, на коя компания, защото са различни, като условия, дестинация, цени. Има такива, които са повече за тирове и не са много приятни за екскурзианти, а разстоянията са големи, особено Игуменица - Венеция.

# 2
  • малкия йеросалим
мислим да пътуваме от игуменица до бриндизи или бари.

# 3
брат ми пътува така,но насам тази пролет.не си бяха взели каюта/досвидяло им се Rolling Eyes/.през нощта бяха умрели от студ,а в този район нямало нищо за разглеждане.цяла нощ са пътували и после още 1000 км/май/ в Гърция.трябва добре да се пресметнат нещата и пътуването с ферибота да е за спестяване на време и бензин,а не като атракция Peace

# 4
  • София
Влез във тур. форум на www.journey.bg
Там надълго и нашироко се обсъждат подробности по маршрута.

# 5
Пътувала съм от Игуменица до Бриндизи и от Бари до Игуменица. Много ми хареса маршрута и мисля някой ден да го повторя с децата. Ферибота е огромен и има всичко на него- магазини, заведения, басейн.
Вземете си каюта задължително. Много приятно се спи на ферибот Simple Smile

# 6
  • малкия йеросалим
мерси момичета .много ми помогнахте.то по принцип имам още доста време до пътуването,ама пусто сърце не мирува Laughingзасега ще събирам още информация.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт