Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора

София

Здравейте

Използвате ли подгревател за шишета и бурканчета ?

каква марка ?

Цитирай

София; Дружбето

Мдам, ползвам подгревателя на Чико
Цитирай

София

Подгрявам в микровълновата печка само.
Цитирай

на село

Подгрявам в микровълновата печка само.

И аз така действах, и все още де затоплям храната и в микровълновата.

То покрай всичките излишни неща, които накупих, оставаше и това да бях си взела.
Цитирай

London

Аз ползвам подгревателя на Авент - много съм доволна. Не е скъп, а подгрява много по-ефикасно и безопасно от микровълновата.
Цитирай

по света

Имам на Чико,но не съм го ползвала почти.
Цитирай

равна Тракия

Ползвам микровълновата.
Добре,че не взех И това.
Цитирай

Варна

И аз съм с микровълнова!Не ми е липсвал подгревател!
Цитирай

Не използвам.
Цитирай

София

Аз ползвам този на Нук,доволна съм.Много по-безвредно е от микровълновата,а по-бързо от котлона! Peace
Цитирай

Да,използвам подгревател от купичка с топла вода. bowuu,както и микровълнова.Смятам,че някои увреди,работи,необходими за гледането на бебето са ненужни,освен ако нямаш пари,които се чудиш къде да похарчиш.
Цитирай

където не се пуши

на авент и мила не е толкова евтин както пишеш.ако за теб 90лв не са нищо за някои маики са много пари.
Цитирай

Не подгрявам АМ и пюретата на сина ми. Давам със стайна температура.

Бебетата нямат претенции за Т на храната си. Всичко е до предпочитания от страна на родителите Peace
Цитирай

Бургас

За третото си купих на Филипс.С второто нямах,за първото пък да не говорим.Прецених,че е необходим  Peace
Цитирай

София

Аз също използвам подгревател на Авент и съм много доволна!  Peace

Добре, че го купих още докато бях бременна. Често ми се налага да оставя София на някои, за да ходя на упражнения в университета, съответно трябва да  се размразява кърма, да се притопля кърма - става много лесно и бързо. Понякога и вечер се е случвало да я дохранвам с кърма от шише и пак в критични ситуации подгревателят е вършил добра работа.  Mr. GreenПредполагам, че след време, когато започнем с пюренцата също ще ми е от полза.

Аз не бих използвала МВ за притопляне на храна за бебето. Още си спомням как един приятел ми обясняваше вредното въздействие на микровълновата. Е, не мога да се откажа напълно от нея  Mr. Green , но за сега поне далече от храната на бебето.  Naughty Ако не ти се купува нагревател удачен вариант ми се струва притоплянето в купичка или просто в една тенжерка с вода на котлона.  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора