Наllmark ???

  • 10 837
  • 104
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 462
Hallmark - гледате ли този канал ????Кои сериали и поредици следите ???Някой да каже две думи за сериала "Търси се ???А отзиви за други филми или сериали ???

# 1
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
Уф, стресна ме е тези въпросителни знаци  Mr. Green
Помислих, че са решили да го спрат, или нещо такова.
Аз много го харесвам, дават хубави филми, въреки, че често ги повтарят.
В последно време гледам най-често "Съдия Ейми" и "В най-скоро време".

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
По едно време сериозно го следях. Но сега ме мързи да чета. Закон и ред например се оказва, че съм го изгледала по Холмарк. Харесвах също "съдия Ейми" и "Срещи с Джордан". Имат и много хубави филми по действителни случаи. И разбира се страхотни екранизации. С много хубави ефекти и всичко. Всъщност две неща не мога да им простя на Холмарк
- смешната немска овчарка в " Баскервилското куче" - не че имам нещо против породата, ама не е това кучето.
- чернокожия Орфей от " Язон и аргонавтите" - пак не че имам нещо против негрите, ама тия хора география не са ли учили.

# 3
  • Мнения: 71
да гледам го.Следя убийства в мидсамьр.

# 4
  • Мнения: 3 042
Преди следях доста неща по  Наllmark, но напоследък гледам само отделни епизоди от сериали или част от някой филм, защото в повечето случай заспивам. Crazy
От сериалите, който излъчват в момента гледам понякога, ако не съм заспала
ЗАКОН И РЕД: СПЕЦИАЛНИ РАЗСЛЕДВАНИЯ
и другият му вариант
ЗАКОН И РЕД: УМИСЪЛ ЗА ПРЕСТЪПЛЕНИЕ.

Среща с Джордан,Съдя Ейми,Убийства в Мидсамър,Отделът /който сега не го дават/ - тези следях.
Медиум също е хубав сериал, но излъчиха втори сезон и сега явно почиват.
Има много хубави филмови продукции на Наllmark, като Клеопатра, Херкулес, Одисей, Алиса в страната на чудесата,Кралят на маймуните,Мерлин.........

Харесвам го този канал. Grinning

# 5
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
По Холмарк гледам "Убийства в Мидсамър","Среща с Джордан","Д-р Мартин". Харесват ми също и филмите с митологичен и приказен сюжет - много са качествени за филми , правени за телевизията.Това, което ме радва е , че във филмите, излъчвани по Холмарк, участават известни ни от киното актьори.

# 6
  • Мнения: 4 496
Гледах "Среща с Джордан", жалко, че го спряха, незнам дали свърши всъщност...
Гледам и "Закон и ред-умисъл за престъпление", много ми харесва излъчването на Горън и Имс.
Харесват ми "Мерлин", "Снежанка" и всички други филми, направени по този начин.


От заглавието на темата и аз помислих, че ще го спират... Crazy

# 7
  • Мнения: 1 424
Гледам от време на време "Съдия Ейми" и "Медиум " Peace

# 8
  • Мнения: 3 886
Гледам от време на време "Съдия Ейми" и "Медиум " Peace
И аз така

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Преди години много го гледах. Напоследък се прехвърлихме на Фокс Лайф - децата го предпочитат, а най-често гледаме телевизия като седнем на масата.

# 10
  • Мнения: 3 622
Преди даваха по - хубави филми и по - често го гледах, но вече все по рядко

# 11
  • Мнения: 3 782
Аз харесвам много този канал, но за жалост напоследък все по рядко имам време да го гледам. Обичам много "В най-скоро време", също така и "Отделът". Има прекрасни филми, особено по това време има разкошни филми, свързани с Коледа.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 828
Има много хубави филмови продукции на Наllmark, като Клеопатра, Херкулес, Одисей, Алиса в страната на чудесата,Кралят на маймуните,Мерлин.........

Снежанка, Чудната легенда за леприконите, за еднорога /забравих точното име/, Тайнственият остров ...
Обожавам приказните им истории, направени са страхотно  Heart Eyes

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Доста често гледам канала. По едно време синковеца нещо ставаше много рано и следях и " в най-скоро време" но май започнаха да повтарят сериите - аз стигнах до момента, в който съдията и Рене щяха да се женят...обаче на другата сутрин даваха стари серии Rolling Eyes

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Гледах "Съдия Ейми" и "Среща с Джордан". Отделът също. Сега от време на време гледам Закон и ред.

# 15
  • Мнения: 155
Много ми харесваше канала навремето когато имах телевизия (последните 3 години НАРОЧНО нямам щото ми съм голям заплеси и загуби време)
От сериалите харесвам много Crossing Jordan, съдия Ейми, Missing persons (отдавна май го няма) и дъщерите на Маклауд - много ги харесвам тия мацки.

Та понеже се е отворила тема за Хоумарк, а мен ме е наболял един въпрос та да ви питам - може ли от нета да се свалят техни филми или да се гледа онлайн??? Някой знае ли?
Другото което искам да питам (особено ако може да се свалят от нета) е за имената на два мои любими филми - Единият се разказва за един лекар индиец, който лекува пациенти болни от спин, а другият филм е от 2 части - двама лекари, мъж и жена се срещат в Африка май беше, влюбват се, но него го раняват смъртоносно. Бащата не жената обещава да го излекува ако тя се омъжи за човек, на когото е обещана. И така нататък, филма е много хубав. Ако някой може да ми каже имената на филмите ще съм много благодарна Simple Smile
 

# 16
  • Мнения: 5 001
А някой знае ли откъде да си изтегля тези филми с български субтитри(или да си ги купя,ако някъде ги продават)
*Чудната легенда за леприконите
*Любовта идва полека(Love comes softly).....

Много ми се иска да си ги имам.Наскоро си купих "Легенда за Еднорог".Много съм щастлива,но искам да имам и тези.... Praynig

# 17
  • София
  • Мнения: 5 828
"Чудната легенда за леприконите" съвсем скоро го преведоха и вече има субтитри, заповядай:
http://www.avatarbg.info/details.php?id=11801
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=102786
http://new.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=f001997399df0 … 49fed8fd3f899f407

Аз пък издирвам Кралят на маймуните и не мога да го открия  Cry

# 18
  • Мнения: 5 001
ЛЕЛЕЕЕ  Amidala , newsm51 newsm51 newsm51
Много ти благодаря!Бях го пропуснала,че са го пуснали в замундата и арената.....

# 19
  • Мнения: 9 092
Обожавам този канал, предимно него гледам - даже само заради него имаме кабелна...
Изгледала съм всички възможни сериали, някои по два пъти - но като вземат да ги повтарят за трети път и се отказвам Laughing
Много любим ми беше Doc Martin, обожавам Midsomer Murders - всичко с английски акцент ми е слабост Crazy

Много е интересен фактът, че много от актьорите в продукциите на Холмарк сега ги гледам в известни холивудски такива Simple Smile Няма филм, който да съм гледала (предимно сваляме от нета) и да не позная някой холмарковец Mr. Green

# 20
  • Мнения: 181
"Убийства в Мидсамър"   thumbsup знам го наизуст вече и не ми омръзва

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 213
Гледам, че никой не е споменал един филм, който само по таза телевизия съм гледала - двете части на "Елизабет Първа" с Хелън Мирър и Джеръми Айрънс, същата година тази актриса обра наградите за другата Елизабет - Втора, но и за този май взе някакви награди, невероятен е!
А като цяло много ми харесват филмите, които правят.

# 22
  • Мнения: 9 092
Те много от филмите заслужават споменаване, ама вече съм ги изпозабравила Crazy

# 23
  • Мнения: 1 448
Oбожавам Мидсамър, дори мислех и тема да пускам специално за него  Crazy На фенките да кажа, че го дават по пловдивския Евроком и чат-пат по тв7 и МСат  Heart Eyes

# 24
  • bulgaria
  • Мнения: 309
Мнооого харесвам съдия Ейми и Дъщерите на Маклауд Peace Peace Peace

# 25
  • Мнения: 4 965
Преди следях доста неща по  Наllmark, но напоследък гледам само отделни епизоди от сериали или част от някой филм, защото в повечето случай заспивам. Crazy
От сериалите, който излъчват в момента гледам понякога, ако не съм заспала
ЗАКОН И РЕД: СПЕЦИАЛНИ РАЗСЛЕДВАНИЯ
и другият му вариант
ЗАКОН И РЕД: УМИСЪЛ ЗА ПРЕСТЪПЛЕНИЕ.

Среща с Джордан,Съдя Ейми,Убийства в Мидсамър,Отделът /който сега не го дават/ - тези следях.
Медиум също е хубав сериал, но излъчиха втори сезон и сега явно почиват.
Има много хубави филмови продукции на Наllmark, като Клеопатра, Херкулес, Одисей, Алиса в страната на чудесата,Кралят на маймуните,Мерлин.........

Харесвам го този канал. Grinning

Като изключим някои недомислици /вече споменатите - чернокож Орфей и подобни/, дават интересни филми.
Към цитираните добавям Дъщерите на Маклауд, Атила, Империята /този, който даваха тази събота и неделя по БТВ, също е на Холмарк/, всички филми с приказен и с исторически сюжет.
Само напоследък ме дразни това, че изведнъж прекъсват филма и пускат всевъзможни реклами на други филми.
А и постепенно се прехвърлих към AXN и Фокс Крайм, но все още съм фенка и на Холмарк, разбира се.

# 26
  • София
  • Мнения: 210
Страхотен фен съм на Барнаби. Вече имам чувството, че мога да изиграя повечето серии. Когато ми прилипсва си пускам някои от аудиокнигите на Каролин Греъм, които изтеглих преди година незнайно откъде. "Унискорп" бяха започнали да издават и книгите й, но издадоха 3 и дотам приключиха.
Харесвах много и "Срещи с Джордан", сега гледам "Инспектор Морс" и "Макбрайд".

# 27
  • София
  • Мнения: 14 672
Страхотен фен съм на Барнаби. Вече имам чувството, че мога да изиграя повечето серии. Когато ми прилипсва си пускам някои от аудиокнигите на Каролин Греъм, които изтеглих преди година незнайно откъде. "Унискорп" бяха започнали да издават и книгите й, но издадоха 3 и дотам приключиха.
Харесвах много и "Срещи с Джордан", сега гледам "Инспектор Морс" и "Макбрайд".
Ох, и аз. EmbarassedПлюс сержант Трой-другите нещо не ме кефят.

# 28
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Много се радвам, че намерих тази темичка newsm44. Много ме радва Мидсамър. Милото вкъщи вече като ме види да разцъквам каналите да го търся се изприщва, щото аз съм ги гледала средно по 5 пъти серията, но винаги ми е приятно. Друго си е английското кино. Някъде могат ли да се намерят сериите?

# 29
Харесвам канала. Тук дават много стойностни филми. Това е един от моите любими канали.
Но аз също като asaf се ядосвам как по време на филма, спират и започват реклами.
Това беше единственият канал по който нямаше реклами. Това са парите, всичко е позволено за тях.
  bouquet

# 30
  • Мнения: 1 111
и аз харесвам Дъщерите на Маклауд...
Изнервя ме само това,че канала повтаря доста филми,които са давали още преди година-година и  нещо...Например на този Св. Валентин гледах,че въртят филмите от миналия; същото беше  и с коледната програма....а и не са последователни в сериите,които дават...Все се случва да повторят някой предишен епизод,вместо да пуснат следващ
а кой е този сериал "В най-скоро време" ? Да не би да е за две приятелки едната чернокожа - адвокат мисля,а другата бяла...и ако е той - дават ли го сега и кога  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 12:58 от tuly

# 31
  • Мнения: 2 100
Много го гледам Simple Smile Филмите им по действителни случаи, "Съдия Ейми", "Дъщерите на Маклауд" Heart Eyes и д-р Мартин Crazy

# 32
  • София
  • Мнения: 14 672
Как може да не свиркате, че са пуснали нови серии на готиния доктор Мартин? Снощи случайно ги хванах-супер откачалка е.

# 33
  • Балчик
  • Мнения: 739
" В най- скоро време " - страхотно готин сериал , следа го въпреки , че го повтарят . Дано излезе и на някоя бъл. телевизия

# 34
  • Мнения: 1 715
Мнооого харесвам съдия Ейми и Дъщерите на Маклауд Peace Peace Peace
И аз  Peace

# 35
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
От колко е вечер  шашавия доктор?
И "дъщерите на маклауд" нещо  ги  изгубих,дали е свършил сезона или...?

# 36
  • София
  • Мнения: 14 672
От колко е вечер  шашавия доктор?
И "дъщерите на маклауд" нещо  ги  изгубих,дали е свършил сезона или...?
Докторчето е в неделя от 18 ч-две серии-повтарят ги в петък по същото време. Сега в неделя ще има някакъв специален двучасов епизод.
А Дъщерите-въртят стари серии; новия свърши-но и аз пропуснах доста серии

# 37
  • Мнения: 4 916
Искам да направят един канал само с "Убийства в Мидсъмър" и "Кингдъм"  Hug

# 38
  • Мнения: 9 092
От доста време се каня да побутна темата...възмутена съм, не, отвратена от тези, които четат текстовете на български - не знам как се казват, но тези хора (мъж и жена) са адски не на място в този канал!!! Не знам как са избирани, но гласовете йм са ужасни, често не ги чувам докато дублират рекламите, а сега новите епизодчета, дето са пуснали между филмите - примерно документално филмче за режисьора на някой сериал - тези така четат, че имам чувството че някой ги гони или че са се наперили като пуяци. Жената пък, която чете, има едно гнусно произношение на Т (вместо Джон Тау (Инспектор Морс) звучи Джон Цау)...ох, може само при мен да ги има тези възприятия, не знам, но направо се навъсвам като дойде ред за рекламки...английските четци бяха далеч по-добри, че и румънските даже Tired

# 39
  • Мнения: 213
И на мен ми харесва много този канал.Правят много хубави продукции.И аз съм фен на Убийства в Мидсъмър,Среща с Джордан,Кингдъм,Макбрайд,Закон и ред:Умисъл за престъпление.Направи ми впечатление че започнаха да пускат реклами много често,а преди не беше така.

# 40
  • Мнения: X
О, Стеф, изобщо не е само при теб. Напоследък хващам редовно едно такова филмче за една тонрежисьорка, тази която я дублира ме докарва до лудост!
Не мога да си обясня, тези които са ги одобрили за дубльори тези хора изобщо чували ли са ги как звучат?! ooooh!

А иначе - ужасно много любими неща имам в програмата на Холмарк. Спомням си, че преди, със същата интензивност с която сега излъчват Дъщерите на Маклауд, даваха Доктор Куин лечителката. Страшно ми е прилипсвала напоследък. И тя като Дъщерите ме отпускаше моментално, независимо какъв ден съм имала.. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 9 092
Не мога да си обясня, тези които са ги одобрили за дубльори тези хора изобщо чували ли са ги как звучат?! ooooh!
А де, анджък...нямам думи, даже мислех да йм пиша един мейл, ама не знам доколко ще е резултатен...

Напоследък хващам редовно едно такова филмче за една тонрежисьорка, тази която я дублира ме докарва до лудост!
Ей това имах предвид и аз, одеве пак го гледах, след Джордан го пуснаха май...е, не издържам, една минутка и сменям канала, имам слухово дразнение чак Sick

# 42
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Приличат на гласове,отдавна напуснали Бг ...
Освен това  говорят и грешно .
Например :".....сватби и раздЯли..."  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 4 916
Приличат на гласове,отдавна напуснали Бг ...
Освен това  говорят и грешно .
Например :".....сватби и раздЯли..."  Mr. Green

Това като го чуя и полудявам.

# 44
Hallmark - гледате ли този канал ????Кои сериали и поредици следите ???Някой да каже две думи за сериала "Търси се ???А отзиви за други филми или сериали ???
Нямам възможност да го гледам, защото нямам ТВ, но когато имах, следях с голям интерес Мидсамър Мърдърс - много много любим сериал. Може би най-доброто ХуДанит, което съм гледала.Английски хумор и трупове в изобилие.

Хм странно ми е за дублажа, последно, когато гледах, Холмарк беше със субтитри,макар и изобилстващи пот грешки, но все пак значително по-лесни за игнориране.

# 45
  • Мнения: 4 916
Hallmark - гледате ли този канал ????Кои сериали и поредици следите ???Някой да каже две думи за сериала "Търси се ???А отзиви за други филми или сериали ???
Нямам възможност да го гледам, защото нямам ТВ, но когато имах, следях с голям интерес Мидсамър Мърдърс - много много любим сериал. Може би най-доброто ХуДанит, което съм гледала.Английски хумор и трупове в изобилие.

Хм странно ми е за дублажа, последно, когато гледах, Холмарк беше със субтитри,макар и изобилстващи пот грешки, но все пак значително по-лесни за игнориране.

Повечето сериали и сега са с надписи, но авторекламите от рода "Гледайте нашия сериал Х, интересен... награждаван..." се озвучават - звука е доста глух, а гласовете са с говорни дефекти понякога, да не говорим за заспалата интонация и разни грешки от рода на "...сватби и раздЯли...".

# 46
  • Мнения: 3 621
И аз харесвам Холмарк
в момента гледам Срещи с Джордан , Инспектор Морс , и Мидсъмър мърдърс , Любителката на мистерии

# 47
  • Мнения: 3 034
И аз харесвам Холмарк
в момента гледам Срещи с Джордан , Инспектор Морс , и Мидсъмър мърдърс , Любителката на мистерии

имаш ли представа от ригиналните им заглавия, защото тук го няма Холмарк и си търся сериалите им в торенти, защото са ми много любими  Blush особено Мидсъмър Мърдърс, досега съм си намерила 3 сезона  Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 15 458
И аз го харесвам и се радвам,че не съм единствената , която се дразни от "сватбите и раздЯлите" и гласовете на дублиращите.Само Дъщерите на Маклауд никога не можах да изгледам по никоя телевизия.Не ми е интересен и това е.Много ми харесваше едно сериалче за ветеринарен лекар ,който отиде да живее в Африка със семейството си.
Сега гледам за Австралийските Военноморски патрули от 17 ч.

Последна редакция: сб, 03 май 2008, 08:24 от Тайна

# 49
  • Мнения: 219
Иаз се присъединявам към мнението, че каналът е страхотен. Особено нощем като ставам заради бебето и си го пускам  редовно;-)
Филмите, които дават са страхотни, а не някакви безсмислени екшъни. Тази  сутрин дори повтаряха "Всичко е любов" /мисля, че така се казваше/, един многооооооооооооо добър филм.
Сега гледам "Медиум"

# 50
Любителката на мистерии ми е любимото,но все не мога да го хвана.
Има и още един сериал..с един детектив с бяла коса Grinning Някой знае ли как се казва Confused

# 51
И аз харесвам Холмарк
в момента гледам Срещи с Джордан , Инспектор Морс , и Мидсъмър мърдърс , Любителката на мистерии

имаш ли представа от ригиналните им заглавия, защото тук го няма Холмарк и си търся сериалите им в торенти, защото са ми много любими  Blush особено Мидсъмър Мърдърс, досега съм си намерила 3 сезона  Hug

Къде !?!?! искам и аз . никъде не ги виждам качени. само един епизод в замундата намерих. а се скъсвам да търся . Обожавам го този сериал

# 52
Любителката на мистерии ми е любимото,но все не мога да го хвана.
Има и още един сериал..с един детектив с бяла коса Grinning Някой знае ли как се казва Confused
Дебел ли е? детектива

# 53
  • Мнения: 4 292
Много харесвам Холмарк. Любимия ми сериал е "Убийства в Мидсамър". Обичам сериали, които не ми се налага да следя редовно.  Laughing

# 54
  • София
  • Мнения: 4 381
В повечето случаи предпочитам да гледам Холмарк. "Дъщерите на Маклауд" ми е от любимите сериали. Също и Диво сърце, Убийства в Мидсъмър, Лбителката на мистерии, Срещи с Джордан. Единствено не ми допада, че твърде често повтарят филмите. Скоро все попадах на Дъждът на Одри.
Напоследък предпочитам филмите със субтитрии. мога да ги гледам и през нощта, когато сички спят.
http://bg.hallmarkchannel.tv/ Това е сайта им на Бг

# 55
  • Мнения: 3 034

Къде !?!?! искам и аз . никъде не ги виждам качени. само един епизод в замундата намерих. а се скъсвам да търся . Обожавам го този сериал

ами аз ги гледам на английски, ето тук ги има, но само някои сезони и епизоди имат сийд: http://www.fulldls.com/related-tv-732477.html

но все пак е нещо, бавничко е, но става  Hug

# 56
  • Мнения: 1 424
В последно време и аз започнах да следя "Убийства в Мидсамър", много приятен сериал  Wink

# 57
  • Мнения: 1 303
По Холмарк любимият ми сериал е Дъщерите на Маклауд,има ли някой друг луд фен като мен:) Grinning

# 58
  • София
  • Мнения: 4 381
По Холмарк любимият ми сериал е Дъщерите на Маклауд,има ли някой друг луд фен като мен:) Grinning

Има, има  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 6 992
- смешната немска овчарка в " Баскервилското куче" - не че имам нещо против породата, ама не е това кучето.
- чернокожия Орфей от " Язон и аргонавтите" - пак не че имам нещо против негрите, ама тия хора география не са ли учили.

+ - Хамлет, чието действие е в 19 век с чернокожа Офелия  Shocked И аз нямам против негрите, ама не мога да възприема такъв прочит на класическа пиеса ...и то не на кого да е, а на Шекспир. Crazy
Иначе и аз основно гледам там Дъщерите на Маклауд.
В София обаче не сме го търсили да го хванем и съвсем се забърках какво става  Confused

# 60
  • Мнения: 1 715
По Холмарк любимият ми сериал е Дъщерите на Маклауд,има ли някой друг луд фен като мен:) Grinning

Има, има  Mr. Green
Още една "луда" Mr. Green като вас.

# 61
  • Мнения: 9
Много харесвам този канал.Има хубави филми.  Simple Smile

# 62
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
И с надписи  Wink .
Стават за среднощно гледане в спалнята.

# 63
  • Мнения: 213
По Холмарк любимият ми сериал е Дъщерите на Маклауд,има ли някой друг луд фен като мен:) Grinning

Има, има  Mr. Green
Още една "луда" Mr. Green като вас.
Хи-хи,и аз при вас Mr. GreenНо нещо му загубих дирите на сериала.Кофти наистина че често повтарят филмите.

# 64
  • Мнения: 9 092
Снощи пак попаднах на едно документално филмче, отново изпаднах в потрес - четецът (или както там се казва) прескачаше буквите, сливаше думите... в преведените от английски изречения често имаше грешки, граматически най-вече - като например несъчетаване на родовете Rolling Eyes Звучи нелепо!
Аз забравих да кажа тук, но писах на Холмарк възмутено писмо, само че по-късно се усетих, че формулярът който попълних, няма опция за обратен отговор Laughing Дреме йм...като гледам не са сменили тия дефектни гласове...

# 65
  • Мнения: 140
При нас на неговото място ми дават Нова+,а аз хич не искам да я гледам.

# 66
  • Мнения: 13 187
На "Убийства в Мидсамър" съм най- върла фенка. Само като им слушам гласовете и като гледам тези къщи и поляни...
Мога да го гледам по сто пъти и пак не ми стига!
Хванах наскоро и част от сериал за един адвокат. Също много забавен, но не знам как се казва.

# 67
  • Мнения: 9 092
Адвокат Кингдъм Flutter

# 68
  • Мнения: 1 997
Един от любимите канали!
Когато ни предстоеше да се включим към Булсат или ITV -надделя моето желание ,защото ITV-то нямаха Hallmark Grinning
И аз съм от  лудите фенките на Дъщерите на Маклауд! Гледам ги по всяко време ,независимо кой сезон съм улучила Laughing
Съдия Ейми, Убийства в Мидсамър и т.н.

# 69
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Обожавам този канал, предимно него гледам - даже само заради него имаме кабелна...
...... обожавам Midsomer Murders - всичко с английски акцент ми е слабост Crazy.....


охххх, и аз съм така

# 70
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 788
Предигледах този канал. Имаше една страхотна екранизация по Шекспир. Супер. Всички екранизации по принцип са много сполучливи.

# 71
  • София
  • Мнения: 346
Много си го харесвам!Въртя,суча и пак на него превключвам.Филмчетата ги гледам пак и пак и пак....

# 72
  • Мнения: 506
И аз много го харесвам.
Сега си гледам Дъщерите на Маклауд-от феновете съм Simple Smile А и съвпада по час със спането на детето,та ми е удобно и е един от филмите които си гледам на спокойствие и с удоволствие.

# 73
  • Мнения: 4 916
За любителите на "Убийства в Мидсамър" - от миналата седмица го дават в дните понеделник-четвъртък от 15,00 ч., в петък - от 20,00 ч.  Peace

# 74
  • Мнения: 3 164
Гледам го от понеделник до четвъртък-22ч PeaceВ събота дават готини филми също, абе с 2 думи-фенка съм Mr. Green

# 75
  • София
  • Мнения: 15 458
Аз пък тези Дъщери на Маклауд на никоя програма не можах да ги загледам, не ми е интересно и това е.Убийствата в Мидсъмър също не гледам ,ами то не останаха вече хора за убиване.
ina-tina, потърси си го, просто са разместили каналите.Аз си имам и Нова+  и  Наllmark.

# 76
  • Мнения: 342
Холмарк ме приспива с тези драмички.. Simple Smile
Аз лично предпочитам AXN.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Много го харесвам този канал.Един от любимите ми сериали е Дъщерите на Маклауд.Преди съм гледала доста интересни филми там,които после ги дават по Би Ти Ви.

# 78
  • MJF
  • Мнения: 8 586
питанка към почитателите на hallmark. от няколко дни неприятните бг гласове съобщават "утре гледайте новия 8 сезон но дъщерите на маклауд ....."
питам кога е това утре ако някой знае по-точно Laughing

# 79
  • Попово
  • Мнения: 687
някаква идея защо субтитрите в момента са на маймунски  #Cussing out

# 80
  • Мнения: 2 100
някаква идея защо субтитрите в момента са на маймунски  #Cussing out

Не съм забелязвала да са такива... newsm78

# 81
  • Мнения: 1 715
И аз вчера седнах да гледам Медиум и нищо не можах да разбера.

# 82
  • Мнения: 116
питанка към почитателите на hallmark. от няколко дни неприятните бг гласове съобщават "утре гледайте новия 8 сезон но дъщерите на маклауд ....."
питам кога е това утре ако някой знае по-точно Laughing
утре всъщност май е сряда, от 20 часа

# 83
  • Мнения: 2 100
питанка към почитателите на hallmark. от няколко дни неприятните бг гласове съобщават "утре гледайте новия 8 сезон но дъщерите на маклауд ....."
питам кога е това утре ако някой знае по-точно Laughing
утре всъщност май е сряда, от 20 часа

 smile3521

# 84
  • Мнения: 9 092
Сериозно ли дават вече 8 сезон???
Кога - само вечер ли?

Ох, май най-добре да видя програмата...ама ако го дават от септември, много съм изпуснала май.. #Cussing out

# 85
  • Мнения: 2 100
Сериозно ли дават вече 8 сезон???
Кога - само вечер ли?

Ох, май най-добре да видя програмата...ама ако го дават от септември, много съм изпуснала май.. #Cussing out

Спокич, още не е започнало, от другата седмица почват  Grinning

# 86
  • Мнения: 9 092
Ооо Blush
Аз се подведох по датата на цитата по-горе и викам, че е почнало септември...
Мерси много Hug

# 87
  • MJF
  • Мнения: 8 586
хайде утрето дойде.  Laughingна 8 октомври от 20 часа. не че си спомням много от сезон 7 , който за всеобщо учудване не повториха сега Grinning .
преводът напоследък е направо забавен- толкова е профански. ooooh!

# 88
  • София
  • Мнения: 210
Аз мога само да се оплача - абонат съм на ИТВ Партнър и след като почти цяло лято нямахме Холмарк, сега отново са ни го спряли и не дават обяснения. Гадове гадни  #Cussing out #2gunfire

# 89
  • Мнения: 206
Аз също съм фен на Убийства в Мидсамър много сладко крими сериалче със страхотна английска природа, селски къщи и малки замъци. Изпуснах последните 2 петъчни серии от новия сезон заради Биг Брадъра и незнам дали ги има в замундата
Иначе също гледам Медиум но повторението от 23ч. Преди имаше повече филми, сега има повече сериали

# 90
  • Мнения: 2 229
- смешната немска овчарка в " Баскервилското куче" - не че имам нещо против породата, ама не е това кучето.
- чернокожия Орфей от " Язон и аргонавтите" - пак не че имам нещо против негрите, ама тия хора география не са ли учили.

+ - Хамлет, чието действие е в 19 век с чернокожа Офелия  Shocked И аз нямам против негрите, ама не мога да възприема такъв прочит на класическа пиеса ...и то не на кого да е, а на Шекспир. Crazy
...

Не съм гледала версията на Хамлет, но щом действието се развива през 19 век сигурно е нещо като О като Отело , където пак главният е негър. Grinning Нали е модерна екранизация, интересно е, черният Орфей много ме кефеше също. Crazy

Аз гледам Съдия Ейми в момента, а наскоро даваха страхотен 5-сериен филм - "The 10th Kingdom" Невероятна приказка за баща и дъщеря, които от Ню Йорк се пренасят в приказен свят, където трябва да спасят 9те кралства от една лоша кралица. Grinning Има страшно много препратки към приказки като Снежанка, Рапунцел и т.н.
Много, много готин филм, гледайте го, ако го повтoрят! Hug

Това много ми харесваше в Холмарк, че поне преди, всички филми ги въртяха по 1000 пъти, а бяха много приятни, разтоварващи и забавни - някои ги знаех наизуст!
Имаше един филм за 2 момичета, които си нямаха кавалери за танците и с един вълшебен пръстен превърнаха 2 мишки в момчета; една драма за момиче, което изгуби майка си и отиде да живее с баща си, новата му жена и 3те им деца; един филм, който май се казваше "Младият Фауст", него даже още го въртят..; и още един, който още въртят - с актрисата от Вероника Марс, но като по-млада - когато отива да прекаря лятото с баща си...и още няколко, за които сега не се сещам, любими филми са ми. Heart Eyes
Ааа сетих се и за един много стар обаче - за една жена, която я беше страх от високото, заради инцидент, при който загина сестра й май newsm78, и в крайна сметка се оказа, че приятелят на сестра й е искал да убие нея, а не сестра й и не е било инцицент..

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 18:31 от Serendipity

# 91
  • Мнения: 2 100
Serendipity, само като описваш сюжета на филма, все едно го гледам пак, сещам се за всички, които спомена  Laughing

Най-много харесвам филми по действителни случаи, както и разтоварващите филми, пълни с невероятно красиви пейзажи...Много харесвам филма Любовта идва полека (Love comes softly), както и поредицата с Glenn Close и Christopher Walken-запознават се чрез писма, тя идва най-вече, за да бъде майка на децата му и да се грижи за домакинството и лека полека се влюбват. Абе Hallmark си е Hallmark  Simple Smile

# 92
  • Мнения: 6 756
Аз мога само да се оплача - абонат съм на ИТВ Партнър и след като почти цяло лято нямахме Холмарк, сега отново са ни го спряли и не дават обяснения. Гадове гадни  #Cussing out #2gunfire

Преместен е на друго място.Прегледай всички канали и някъде ще ти се появи  Peace .

# 93
  • Мнения: 1 981
Аз мога само да се оплача - абонат съм на ИТВ Партнър и след като почти цяло лято нямахме Холмарк, сега отново са ни го спряли и не дават обяснения. Гадове гадни  #Cussing out #2gunfire

Преместен е на друго място.Прегледай всички канали и някъде ще ти се появи  Peace .

Не е преместен, а е спрян за профилактика за неопределено време...уж 1-2 седмици! Една вече мина... Twisted Evil

# 94
  • Мнения: 9 092
Аз само да кажа, че в mininova.org има 8 сезон на Маклауд, мисля че до 10 епизод.
Не са преведени, разбира се, но пак е по-добре от нищо.
Аз не разбрах дали ще повтарят снощния епизод и по принцип всеки епизод, който излъчат в сряда.
Защото, съгласете се, не може да си съобразиш живота с един филм в сряда вечер и после да не можеш и повторението да видиш Crazy
Аз си свалих снощния епизод, защото не го хванах по Холмарк, сигурно ще се измъча с австралийския английски, ама какво да се прави...

# 95
  • Мнения: 4 965
...
Не съм гледала версията на Хамлет, но щом действието се развива през 19 век сигурно е нещо като О като Отело , където пак главният е негър. Grinning Нали е модерна екранизация, ...


Черният Отело си е съвсем на място. В оригинала на Шекспир той е мавър... Naughty

# 96
  • София
  • Мнения: 14 672
Аз само да кажа, че в mininova.org има 8 сезон на Маклауд, мисля че до 10 епизод.
Не са преведени, разбира се, но пак е по-добре от нищо.
Аз не разбрах дали ще повтарят снощния епизод и по принцип всеки епизод, който излъчат в сряда.
Защото, съгласете се, не може да си съобразиш живота с един филм в сряда вечер и после да не можеш и повторението да видиш Crazy
Аз си свалих снощния епизод, защото не го хванах по Холмарк, сигурно ще се измъча с австралийския английски, ама какво да се прави...

В неделя следобяд. Оттук ги дебна, даже имат опция да пращат мейл за напомняне Laughing Дали ще се върне Тес? Без нея сериала вече не е същия.

http://bg.hallmarkchannel.tv/default.aspx

# 97
  • Мнения: 9 092
Чудесно!
Все пак днес ще гледам епизода, пък каквото разбера (много е извратен този австралийски акцент), ако нещо пропусна, ще гледам в неделя.
Благодаря ти за инфото Hug

# 98
  • София
  • Мнения: 346
Да знаете,че тази вечер от 20.00 пак ще дават филма Peace!Явно няма да е само в сряда!

Сега видях в сайта им,че ще го дават Сряда и Четвъртък...

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 20:25 от ilianka /ILIANAD/

# 99
  • Мнения: 78
Случайно някой да знае от къде може да се дръпне "Съдия Ейми"?

# 100
  • Мнения: 2 100
Уффф  ooooh!, и аз не успях да го гледам...ама това време...20ч е много коварно  Crossing Arms А сега и от понеделник до четвъртък ще дават сериала, т.е. трябва да се разберем някак с половинката  newsm78 Тес нали замина за Аржентина? Няма да се върне...абе този 8ми сезон са го давали, нали...или се бъркам?  newsm78

# 101
  • Мнения: 9 092
Бъркаш се, бъркаш Grinning
До 7 вкл. са давали.

# 102
  • MJF
  • Мнения: 8 586
вчера гледах епизод 1 от 8 сезон оказа се , че съм забравила как завърши 7 сезон.пак като намеря време и дойде четящатат муза ще си припомня края на 7 сезон от страницата на сериала.то там сигурно са качили вече и 8 сезон. сега се готвя да гледам 2 епизод.
то и аз останах с поредното двоумене дали днес ще дават нова серия . то се повтаря и завтаря " всяка сряда"   Laughing Mr. Green професионалисти

# 103
  • Мнения: 9 092
То и аз не мога да им хвана края Crossing Arms
Значи, това което гледахме тази вечер, е било 2 епизод?

Аз доста неща съм забравила, ама лека полека си ги припомням Crazy

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Има тема за "Дъщерите на Маклауд"

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=208030.80;topicseen

Общи условия

Активация на акаунт